Editörler : F16 Gökçen
25 Mart 2019 21:40

Anadolu sigorta operasyon yetkilisi sınavı

Merhaba

25 Mart 2019 tarihinde bu pozisyon için sınava katılan arkadaşlar, bu konu başlığı altından haberleşelim.

denızcakir11
Aday Memur
31 Mart 2019 16:05

Merhaba,

Ben anadolu sigortanın 1 mart cuma günü genel yetenek sınavına girdim daha sonrasında arandım ve 15 mart cuma günü mülakata gittim.

1 2 hafta içinde dönüş yapıyoruz dediler ama ne olumlu ne olumsuz hiçbir haber yok.

Genel başvuru kısmından cv mi göndermiştim ve daha sonra pozisyon için tekrar ilan açtılar

sanırım ordan da başvuran kişileri mülakata alıp sonuca varacaklar ya da arasam mı ik yı bilmiyorum. Ama sen sadece genel yetenek sınavına girdiysen birkaç gün içinde aramışlardı beni.

Hndydn96
Aday Memur
11 Nisan 2019 12:34

Selam, bende geçen hafta çağırıldım bireysel mülakata bende de ses yok. Sende bi haber var mı denızcakirr11?

drin
Aday Memur
23 Nisan 2019 15:22

merhaba operasyon yetkilisi pozisyonu için hangi şehirden başvuru yaptınız, istanbulda mı bu bölüm? bir de sınav online mı oluyor ?

Hndydn96, 5 yıl önce

Selam, bende geçen hafta çağırıldım bireysel mülakata bende de ses yok. Sende bi haber var mı denızcakirr11?

denızcakir11
Aday Memur
15 Mayıs 2019 00:31

Selam,

Bana hala bir geri dönüş olmadı mail attım ve cevapta gelmedi.

Bu süreçte başka işe girip ayrıldım bile :)

Size geri dönüş yapıldımı

Hndydn96, 5 yıl önce

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi