Editörler : E.Kayı Han
«275276277278279280281282283284285286»

Nozdormu
Daire Başkanı
04 Temmuz 2019 00:51

Sen daha buranın yolunu bilmezken ben burada etkinlik yapıyor, kurumdaki bürokratlarla görüşüyordum. O çeneni kapat git ağlak ağlak 2 tane twit at. Asabımı bozma benim gece gece.

Forumda neler yaptıgımı nasıl uğraştıgımı iyi bilir insanlar.

mhtksg, 5 yıl önce

Sen katılma o zaman birader . gül dur sen. Biz bi umut hakkımızı aramaya devam edelim.

Desteğiniz yok karışmayın bari...

burak0644
Memur
04 Temmuz 2019 03:02

Arkadaşlar, şimdi tartışma zamanı değil, veya inat etme zamanı değil. Birlik olalm ki bişeyler yapalım. Hepberaber başarıcaz inşAllah. Sözleşmeliler hiç konuşulmazken artık bizi hatırladılar, ve umuyorum ki güzel şeyler olcak

burak0644
Memur
04 Temmuz 2019 03:08

Hepımız yaşını başını almış koca koca insanlarız. O haklı olsa ne olcak, veya öteki taraf haklı olsa ne kazancak. Zamanımızı böyle şeylere harcamayalım lütfen, Hepimizin emeği var, Lütfen tartışmaya sebep olcak şeylere takılmayalım. Hepımız gerginiz, stresliyiz. ama;

"Her zorluğun yanında bir kolaylık vardır." (İnşirah, 94/5)

Lütfen inancımızı, umudumuzu eksik etmeyelim. Hakkımız olan KADRO'yu alana kadar, sonuna kadar mücadelemizi devam ettireceğiz!!!

mehmet3103
Kapalı
04 Temmuz 2019 08:52

arkadaşlar birbirimizle tartışma zamanı değil tek yumruk olma zamanı.emin olun bu yapılan etkinlikler(twitter,forum,vs.. )işe yarıyor,en azından siyasetçilere rahatsızlık verdiğine eminim.eninde sonunda kadro verecekler,yeter ki dik durmasını bilelim.elimizden geldiği kadar bu etkinliklere katılalım.ben en az 10 twit atıyorum.150.000 sözleşmeli personel 10 twit atsa 1.500.000 twit yapar.bu da siyasileri çok rahatsız eder.ha gayret ne olur pes etmeyin.

Teknisyen.
Aday Memur
04 Temmuz 2019 09:17

İnşallah bugün cumhurbaşkanına bizle alakalı bilgi verilir

mhtksg
Aday Memur
04 Temmuz 2019 10:18

edepsizlik yapma lafına dikkat . asabınada sanada başlatma . milletin emeğiyle dalga grçmicen o zaman. Çok şükür biz de kapı kapı gezdik. ama kimseyi küçümsemedik. kaybol şimdi başka kapıya muhatap da olma bidaha.

Nozdormu, 5 yıl önce

Sen daha buranın yolunu bilmezken ben burada etkinlik yapıyor, kurumdaki bürokratlarla görüşüyordum. O çeneni kapat git ağlak ağlak 2 tane twit at. Asabımı bozma benim gece gece.

szlüye
Aday Memur
04 Temmuz 2019 10:22

Tek uğraşan sizler değilsiniz. İnsanların emeklerine saygı göstermeyi öğrenin biraz.

Nozdormu, 5 yıl önce

Nozdormu
Daire Başkanı
04 Temmuz 2019 11:24

Kimseyi küçümsediğim yok. Yapacağınız şeyin karşılık bulmadığını söylüyorum.

Bunun yolu sendikalardan gerekçeli istifalar, Partilere yapılan baskılar, Siyasilere yapılan baskılar.

Twit atıyor adam 1 tane siyasiyi etiketlememiş korkudan havbaya twit atıyor ne işe yarayacak?

TBMM dilekçe komisyonuna, muhalefet partilerine, özellikle yavru kurt MHP'ye yüklenilmesi lazım.

mhtksg, 5 yıl önce

edepsizlik yapma lafına dikkat . asabınada sanada başlatma . milletin emeğiyle dalga grçmicen o zaman. Çok şükür biz de kapı kapı gezdik. ama kimseyi küçümsemedik. kaybol şimdi başka kapıya muhatap da olma bidaha.

belediyeli
Şef
04 Temmuz 2019 11:31

siz nerden türüyorsunuz böyle birden coşup ona buna sataşıyorsunuz. burada ki insanlar uzun zamandır emek veriyor. abuk subuk tipler gelmiş bu insanları kovalıyor. emek emek diyosunuz laf ettiğin adamın emeğini gördük seninki meçhul. o yüzden fazla heyecanlı olmayın sizin gibiler çok geldi gitti buralara sakin sakin faydalı bişeyler yapın.

mhtksg, 5 yıl önce

04 Temmuz 2019 12:19

Kilim reklamı la bu

harrykewell01
Aday Memur
04 Temmuz 2019 12:46

2013 yılından beri kadroya hiç olmadığımız kadar yakınız. Duyumlar ve söylemler bunu gösteriyor. Gündem olmak için Twitter etkinliklerimiz durmadan devam etmeli.

mhtksg
Aday Memur
04 Temmuz 2019 12:58

Twitere davet ettik milleti. Biri çıktı alay etti. Cevap verdik diye sataşıyor olduk öylemi. Neyse biz bildiğimiz yoldan mücadele etmeye devam edelim, siz bildiniğiz gibi yapın. Daha da tartışmaya gerek yok. Hadi eyvallah

belediyeli, 5 yıl önce

siz nerden türüyorsunuz böyle birden coşup ona buna sataşıyorsunuz. burada ki insanlar uzun zamandır emek veriyor. abuk subuk tipler gelmiş bu insanları kovalıyor. emek emek diyosunuz laf ettiğin adamın emeğini gördük seninki meçhul. o yüzden fazla heyecanlı olmayın sizin gibiler çok geldi gitti buralara sakin sakin faydalı bişeyler yapın.

ersin-66
Aday Memur
04 Temmuz 2019 13:40

https://sgkrehberi.com/haber/217565/sozlesmeliye-kadro-sgk-ya-uzmanlik-icin-meclis-te-kritik-ziyaret

ssrl
Aday Memur
04 Temmuz 2019 13:44

Umarım sözde kalmaz.
ersin-66, 5 yıl önce

https://sgkrehberi.com/haber/217565/sozlesmeliye-kadro-sgk-ya-uzmanlik-icin-meclis-te-kritik-ziyaret

Nozdormu
Daire Başkanı
04 Temmuz 2019 13:49

Nebi ağabey (Yay) sürekli görüştüğüm konuştugum bir ağabeyimiz. Bu görüşmeden bir şey çıkacağını sanmıyorum.

Daha önceki görüşmelerimde Nebi abi MHP'nin teklifini seçim olmadan meclise getirmeye çalıştıklarını söylüyordu, fakat görüyoruz MUSTAFA KALAYCI'nın teklifinin esamesi okunmuyor. Komisyonda bile değerlendirilmiyor...

Kısaca bu görüşme tamamen verimsiz geçen, sendikalardan istifa etmeyi dört gözle bekleyen memuru döndörme manevralarıdır.

Görüşme yapacak olan kişinin adresi " RECEP TAYYİP ERDOĞAN" dır. Bu adam hariç her görüşme boştur.

Sendikalar para yemeyi, birbirlerini yemeyi bırakıp birlik olup RECEP TAYYİP ERDOĞAN'ın kapısını aşındırmak zorundadır.

Aksi halde memur görülmez duyulmaz bilinmez.

ersin-66, 5 yıl önce

adjuvan.rtt
Aday Memur
04 Temmuz 2019 14:15

Cekler caklar lar ler ihtiyacımız yok kananda yok .sonuç en kısa sürede netleşmesi gerek ya evet yada hayır bizde boşa Umut bağlamadan hesap gününü bekleyelim okadar net .beceriksizler laf ebeliği yapıyor yıllardır
ersin-66, 5 yıl önce

burak0644
Memur
04 Temmuz 2019 18:04

Arkadaşlar sadece Sayın Erdoğan ve Sayın Bahçeliyi etiketlemek üzerine bi etkinlik yapsak.

bir gün full Bahçeliyi, diğer gün Cumhurbaşkanını etiketlesek, aslında sesimizi duyururuz.

veya Profillerindeki Paylaşımlara yorum olarak toplu şekilde yazsak, 100bin veya 150bin yorum dikkat çekeceğine inanıyorum. Hem üstelik yorumlar kalıcı oluyor, Hastag gibi ertesi gün kaybolmuyor.

ekstradan, MHP ve AKP partinin Twitt sayfasındaki resimlerin altınada yorumlayabiliriz.

bu sözlerimi yabana atmayın, baya etkili olacağını düşünüyorum

adjuvan.rtt
Aday Memur
04 Temmuz 2019 18:18

Mantıklı özellikle saat belirleyelim son paylaşımı belirleyip oraya etiketleyip yorumlayalım
burak0644, 5 yıl önce

Arkadaşlar sadece Sayın Erdoğan ve Sayın Bahçeliyi etiketlemek üzerine bi etkinlik yapsak.

bir gün full Bahçeliyi, diğer gün Cumhurbaşkanını etiketlesek, aslında sesimizi duyururuz.

veya Profillerindeki Paylaşımlara yorum olarak toplu şekilde yazsak, 100bin veya 150bin yorum dikkat çekeceğine inanıyorum. Hem üstelik yorumlar kalıcı oluyor, Hastag gibi ertesi gün kaybolmuyor.

ekstradan, MHP ve AKP partinin Twitt sayfasındaki resimlerin altınada yorumlayabiliriz.

bu sözlerimi yabana atmayın, baya etkili olacağını düşünüyorum

Hakç
Daire Başkanı
04 Temmuz 2019 18:30

İnşallah bir ve beraber olursak Allah ın izniyle bu adaletsizlik son bulur kadromuzu alırız evelallah umudumuzu kaybetmeyelim gündem olduk epey

Toplam 15990 mesaj
«275276277278279280281282283284285286»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi