Editörler : Lanet
29 Temmuz 2013 16:24

tv alacagım yardım lütfen

arkadaşlar öncelikle ben bu tv yi yeri geldiğinde b sayara baglayıp pes 14 cod craysıs gibi oyunları da yüksek çözünürlükte oynamak istiyorum yani evimi kendime has bir nevi playsitatıona cevirmek istiyorum. onun için pc nın ekran kartını bile 2 gb a yükselttim . yeri geldiğinde arkadaşlarla liğ tv vs izlemek istiyorum. tvden cok fazla anlayan biri değilim geniş ekranı olsun .teknosa vatan gibi yerlerde görüyorum 42 inc 47 inc var bana makul geldi büyüklükleri. fiyat olarak 1000-1500 arası düşünüyorum ama cok güzel bir tv olur beni uzun süre memnun edecekse 1750 ye kadar da çıkabilirim.sizler hangi marka tavsiye edersiniz. hangi özellikleri olmalı. 3d smart tv gibi özellikleri hiç kullanmadım ama araştırmalarımda güzel özelliklere benziyorlar. yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden tesekkür ederim

nisanaznaz
Aday Memur
01 Ağustos 2013 16:24

Model iletemeyeceğim ama marka olarak samsung önderirirm.

nisanaznaz
Aday Memur
01 Ağustos 2013 16:25

görüntü kalitesi açısından dört dörtlük

[email protected]
Aday Memur
06 Ağustos 2013 13:15

tesekkür ederim

tnsrkn
Genel Müdür
06 Ağustos 2013 14:57

hocam bende yaklaşık 3 aydır araştırıyorum samsung'ta karar kıldım. bir çok teknoloji marketini gezip tv leri birebir inceledim. samsung ve LG yi sürekli kıyasladım. sonuçta samsung hep bir adım önde oldu. en büyük özelliğide görüntü kalitesi.

neredeyse aynı özelliklerde olan samsung ve LG yi yan yana getirip izlersen aradaki görüntü kalitesi farkını çok iyi anlarsın. Ablamda samsung 55'' inç var. eğer 70 m2'den küçük bir salona sahipseniz kesinlikle 55'' almayınız. en ideali 42 yada 47'' olanlar. 40'' bile işinizi görür.

smart özelliği kesinlikle olmalı.eğer tv de izleyecek birşey bulamıyorsanız youtube'ta izleyebileceğiniz size hitap eden milyonlarca video var.kaçırdığın bir dizinin bölümünü yada hiç izlemediğin bir dizinin tüm sezonları izleyebilirsin.

sana samsung 40 ES 6340 önerebilirim. fiyat ve özellik olarak aradığın her şey mevcut.

piyadasa 1470 - 1600 tl fiyat aralığında.

reyhanlıhatay
Aday Memur
07 Ağustos 2013 14:00

bence vestel yerli malı heryerde servisi olan teknolojisi yüksek fiyatı uygun görüntü kalitesi süper

_Yeni_Klasik_
Aday Memur
10 Ağustos 2013 20:21

LG'den şaşma

_Yeni_Klasik_
Aday Memur
10 Ağustos 2013 20:23

http://www.pclabs.com.tr/2012/04/03/panasonic-ve-sony-yeni-nesil-3b-tvlerinde-lgnin-fpr-3d-teknoloji

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi