Editörler : supporters.
03 Ocak 2019 17:16

Mühendislerin iş müfettiş yardımcılığı alımlarında hangi kpss puan türü dikkate alınıyor

Arkadaşlaar merhaba kimya mühendisiyim ve iş sağlığı ve güvenliği yönünden iş müfettiş yardımcılığı için sınava hazırlanmak istiyorum. Ancak çsgb ya da sağlık bakanlığı müfettiş yardımcılığı için hangi puan türüne hazırlanmalıyım, hangi sınavlara girmeliyim? internette bununla ilgili çok fazla bilgi var ancak puan türleri değişiyor sürekli. Bazı sitelerde p42 p13 p12 diyor bazılarında sadece p3 yeteri diyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

southampton
Aday Memur
05 Ocak 2019 19:51

Alım olmuyor ki kaç senedir ??

arzuchem
Aday Memur
07 Ocak 2019 20:01

2017'de işin yürütümü yönünden alım olmuş sanırım ama uzun süredir isg yönünden alım yapılmamış. Bu sene a sınıfı isg uzmanı bir eğitmen sınavlara hazırlanmamı tavsiye etti o nedenle sordum bilgi bulamıyorum bu konuda

fd1453
Aday Memur
08 Ocak 2019 13:02

artık mühendislerin a grubu olan uzman müfettiş gibi kadroların alımlarında sadece p1 p2 p3 puanları istenecek

arzuchem
Aday Memur
14 Ocak 2019 21:49

teşekkür ettim o zaman gy gk yetiyor

Terebellum
Kapalı
22 Ocak 2019 01:21

gk gy yabanci dil. keske hukuku cikarmasalardi. hukuk temeli olmayan mufettis mi olur? siz yine de a grubundan hukuk isaretlemesi yapin. garanti olsun. ne zaman ne olacagi belli olmaz bu bakanlikta. amerikan SAT puani bile isteyebilirler. (ironi)
arzuchem, 5 yıl önce

teşekkür ettim o zaman gy gk yetiyor

arzuchem
Aday Memur
24 Ocak 2019 15:04

açıkçası ben de o yüzden bu konuyu açtım çünkü bazı sitelerde istatik sınavına bile girilmesi gereki

rainman1
Aday Memur
30 Ocak 2019 03:07

Bilgi kesin mi hocam ?

Ben inşaat mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Forumda yeniyim. Bu kpss a işi baya karışık. internetten araştırıyorum ama kafam çorba oldu afedersiniz.

Nereden başlamalıyım. İsteğim Çevre bakanlığına müfettiş yrd olarak ya da İller bankasına müfettiş yrd olarak atanmak.

Bir de kpss b de de p3 var kpss a da da. Aynı tesler değil mi neden farklı tam anlayamadım.

Hayırlı akşamlar

fd1453, 5 yıl önce
artık mühendislerin a grubu olan uzman müfettiş gibi kadroların alımlarında sadece p1 p2 p3 puanları istenecek

fd1453
Aday Memur
30 Ocak 2019 14:11

sene 2017 di memurlar.net te bununla ilgili bir haber okumuştum bilgimin kaynağı bu
rainman1, 5 yıl önce

Bilgi kesin mi hocam ?

Ben inşaat mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Forumda yeniyim. Bu kpss a işi baya karışık. internetten araştırıyorum ama kafam çorba oldu afedersiniz.

Nereden başlamalıyım. İsteğim Çevre bakanlığına müfettiş yrd olarak ya da İller bankasına müfettiş yrd olarak atanmak.

Bir de kpss b de de p3 var kpss a da da. Aynı tesler değil mi neden farklı tam anlayamadım.

Hayırlı akşamlar

arzuchem
Aday Memur
05 Şubat 2019 17:43

bu konuyla ilgili araştırma yapmaya devam ediyorum kpss kursarı bile farklı bilgiler veriyor, araştırmalarınız sonucunda bir bilgiye ulaşırsanız paylaşabilir misiniz şimdiden teşekkürler

rainman1, 5 yıl önce

Bilgi kesin mi hocam ?

Hayırlı akşamlar

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi