Editörler : supporters.
«616263646566676869707172»

muhdaad
Aday Memur
28 Ocak 2020 21:19

Hocam ozel mesaj kutunuzu kontrol edebilir misiniz?

wolverine, 4 yıl önce

Gerekce guvenlik sorusturmasi. Cuma gunu daha net bilgi verebileceklerini soyledi telefondaki hanimefendi.

İbrher
Aday Memur
29 Ocak 2020 00:45

Benim de Başvurumun durdurulduğu yazılı. İlahiyat

gencmagdur06
Kapalı
29 Ocak 2020 10:49

Arkadaşlar aynı süreci yaşıyorum.

"Adayın başvurusu durduruldu" yazıyor.

İlgili birimle görüştüm ve cevapları çok net.

"Adayın devam eden herhangi bir dava ya da soruşturması var mı? diye savcılık ve adalet bakanlığına resmi yazıyla görüş sorulacak"

Özellikle geçmişte bu tür bir süreç yaşayanlar için bu soruluyor. Dosya kapanmış aklanmış dahi olsanız ÜAK resmi yazı almak istiyor.

Resmi yazının gitmesi cevap gelmesi süreç elektronik olursa en iyi ihtimalle 1 hafta, kötü ihtimalle 2 hafta sürer.

Olumlu cevap sonrasında "doçentlik jüri süreci" devam eder

muhdaad
Aday Memur
29 Ocak 2020 11:21

Hocam cevabınız için çok teşekkür ederim. Benim daha önceden dava sürecim hiç olmadı. Böyle durumu neden yaşıyoruz anlam verebilmiş değilim.Umarım makul bir açıklama yaparlar. insanı inanılmaz demoralize ediyor.

gencmagdur06, 4 yıl önce

"Adayın devam eden herhangi bir dava ya da soruşturması var mı? diye savcılık ve adalet bakanlığına resmi yazıyla görüş sorulacak"

Özellikle geçmişte bu tür bir süreç yaşayanlar için bu soruluyor. Dosya kapanmış aklanmış dahi olsanız ÜAK resmi yazı almak istiyor.

Resmi yazının gitmesi cevap gelmesi süreç elektronik olursa en iyi ihtimalle 1 hafta, kötü ihtimalle 2 hafta sürer.

suahk
Aday Memur
29 Ocak 2020 11:28

Doçentlik komisyonundaki görevliden bugün telefon ile verilen bilgi; jüri üyelerinin belli olduğu ancak Adalet Bakanlığı'ndan yazı beklendiği bu nedenle jüri isimlerinin ne zaman açıklanacağı ile ilgili kesin bir takvimin olmadığı şeklinde.

gencmagdur06, 4 yıl önce

suahk
Aday Memur
29 Ocak 2020 12:08

Doçentlik komisyonundaki görevliden bugün telefon ile verilen bilgi; jüri üyelerinin belli olduğu ancak Adalet Bakanlığı'ndan yazı beklendiği bu nedenle jüri isimlerinin ne zaman açıklanacağı ile ilgili kesin bir takvimin olmadığı şeklinde.

Doçentlik birim sorumlusu olarak düzeltme yapıyorum. Yanlış anlaşılma olmaması adına.

suahk, 4 yıl önce

drizzt86
Aday Memur
29 Ocak 2020 12:33

Herkesin jürileri aynı anda mı açıklanacak? Önceki dönemlerde öyle olmamış forumdan anladığım kadarıyla.

Molevo
Kapalı
29 Ocak 2020 14:43

Jüriler belli oldu. Sistemden görülüyor.

akaraci
Aday Memur
29 Ocak 2020 14:48

Jürim belli olmuş. Mühendislik.

Competency
Aday Memur
29 Ocak 2020 14:48

Teşekkür ederim Hayırlı olsun
Molevo, 4 yıl önce

Jüriler belli oldu. Sistemden görülüyor.

skywalk11
Daire Başkanı
29 Ocak 2020 14:59

Hayırlı olsun herkese, her zamanki yerden mi bakıyoruz göremedim.

29 Ocak 2020 15:00

Jüriler açıklanmış, hepimize hayırlı olsun.. Güzel haberleri paylaşmak dileğiyle

qwer97
Aday Memur
29 Ocak 2020 15:12

benim alanım sağlık, aday bilgi açıklama işlemlerine ekim 2019 sekmesine giriyorum ancak güncel duru

qwer97
Aday Memur
29 Ocak 2020 15:13

m adayın başvuru durdurludu olarak görülüyor ve alttaki jüri bilgileri kısmı boş. başka bu durumda o

drizzt86
Aday Memur
29 Ocak 2020 15:17

Jüriler belli olmuş. Hayırlı olsun herkese

Akademikbirey
Aday Memur
29 Ocak 2020 15:19

Benim açılmıyor maalesef. "Lütfen aktif dönem bilgisinin açılmasını bekleyiniz."uyarısı çıkıyor. Aynı durumda olan meslektaşlarım var mı?

dr-sabit
Şef
29 Ocak 2020 15:26

'Lütfen aktif dönem bilgisinin açılmasını bekleyiniz' yazıyor, sağlık bilimleri alanım.

dr-sabit
Şef
29 Ocak 2020 15:30

'Lütfen aktif dönem bilgisinin açılmasını bekleyiniz' yazıyor, sağlık bilimleri.

dr1524
Kapalı
29 Ocak 2020 15:35

jüri üyelerim belli olmuş- sağlık

uNForGivEN22
Aday Memur
29 Ocak 2020 15:35

artık başvuru kısmından değil, sonuç açıklama sisteminden kontrol edebilirsiniz

dr-sabit, 4 yıl önce

'Lütfen aktif dönem bilgisinin açılmasını bekleyiniz' yazıyor, sağlık bilimleri.

Toplam 4957 mesaj
«616263646566676869707172»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi