Editörler : Pangaea

huseyin630
Memur
25 Eylül 2020 23:56

doğrumu bu

Hewisel
Şube Müdürü
26 Eylül 2020 00:01

Emeklilik de hafta sonu o zaman :)

Ysfmrcn
Kapalı
26 Eylül 2020 00:44

Hocam keşke doğru olsa ben biraz mizaha vurdum çünkü kgm ile alakalı tüm başlıkları takip ediyorum pazartesi diyen arkadaş daha öncede benzer birşeyler yazmıştı başka bir başlıkta işin özü dalga geçiyor aklınca.
huseyin630, 4 yıl önce
doğrumu bu

Ysfmrcn
Kapalı
26 Eylül 2020 01:50

Arkadaş kusuruma bakmasın belki ismi hatırlayamamış karıştırmış olabilirim ama arada bu şekilde dalga geçen kişilerde var işin özeti imza atılacak ilan çıkacak diyorlar ama nerede keşke somut birşeyler olsa.
Ysfmrcn, 4 yıl önce
Hocam keşke doğru olsa ben biraz mizaha vurdum çünkü kgm ile alakalı tüm başlıkları takip ediyorum pazartesi diyen arkadaş daha öncede benzer birşeyler yazmıştı başka bir başlıkta işin özü dalga geçiyor aklınca.

Myfulka
Aday Memur
06 Ekim 2020 22:36

10 gün rötarlı oldu ama oldu. Şimdi anladın mı dalga geçip geçmediğimi.

Ysfmrcn, 4 yıl önce

Ysfmrcn
Kapalı
06 Ekim 2020 22:38

Eyvallah hocam saygı duyuyorum lütfen hakkını helal et. Birde ortam gergin arada troller var biliyorsun kim neci belli olmuyor sen benim kusuruma bakma lütfen.
Myfulka, 4 yıl önce

10 gün rötarlı oldu ama oldu. Şimdi anladın mı dalga geçip geçmediğimi.

Myfulka
Aday Memur
06 Ekim 2020 22:41

Estağfurullah ne demek helal olsun.:-)

Ysfmrcn, 4 yıl önce
Eyvallah hocam saygı duyuyorum lütfen hakkını helal et. Birde ortam gergin arada troller var biliyorsun kim neci belli olmuyor sen benim kusuruma bakma lütfen.

Ysfmrcn
Kapalı
06 Ekim 2020 22:43

Hakkımızda hayırlısı olsun Allah gönlünüze göre verir inşallah.
Myfulka, 4 yıl önce

Estağfurullah ne demek helal olsun.:-)

06 Ekim 2020 22:43

Trollerin gözleri yaşlı..

Myfulka
Aday Memur
06 Ekim 2020 22:45

Amin, cümlemizin inşallah.

Ysfmrcn, 4 yıl önce
Hakkımızda hayırlısı olsun Allah gönlünüze göre verir inşallah.
Toplam 150 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi