Editörler : Pangaea
10 Kasım 2017 20:24

2017/6 Sözleşmeli atamasında atandım kadrolu alıma tercih vermeyi düşünüyorum

Tekrar güvenlik soruşturmasından geçmek için bekler miyim

Geomatician
Memur
10 Kasım 2017 21:50

Hayir beklemiyorsunuz, atama belgenizle kuruma gidip hemen basliyabiliyorsunuz.

ozzy05
Yasaklı
10 Kasım 2017 21:57

merak ettiğim sözleşmeli gittin şimdi ne arıyorsun kadroda başbakanlık mı açıldı senin gibi zıpalyanlardan bir halt olmaz.

pinarpinar34
Aday Memur
10 Kasım 2017 22:19

Kadroya geçmek istiyorum neden kötü bi yorum yapıyorsunuz anlamıyorum

s3s4s5
Daire Başkanı
10 Kasım 2017 22:21

Puan kaç

pinarpinar34, 6 yıl önce

Kadroya geçmek istiyorum neden kötü bi yorum yapıyorsunuz anlamıyorum

pinarpinar34
Aday Memur
10 Kasım 2017 22:21

Peki mesela ben halk sağlığı bünyesinde çalışıyorum ama üniversite hastanesine geçicem yinede mi olmaz farklı birimler ya

pinarpinar34
Aday Memur
10 Kasım 2017 22:23

ben halk sağlığı bünyesinden üniversite hastanesine geçmeyi düşünüyorum farklı kurumlar ya yinede olmaz mı

Geomatician, 6 yıl önce

Hayir beklemiyorsunuz, atama belgenizle kuruma gidip hemen basliyabiliyorsunuz.

Geomatician
Memur
12 Kasım 2017 13:15

Yaptığınız her başvuruda yada kazandığınız her atamada kurumlar sizden güvenlik soruşturması belgesi ister 1,2 veya 3 bu belgeleri sizin yaşadığınız İl emniyet müdürlüğüne kurumun bizzat kendisi gönderir ve sizin hakkınızda soruşturma yapılır bu soruşturma sonucunda olumlu ya da olumsuz olarak kuruma sizin soruşturma sonucunuz gönderilir ve kurum bu sonuca göre sizi işe başlamanız için davet eder eğer olumsuz olmuşsa size bunu bildirir ve kuruma atamanızı gerçekleştirmez. Buraya kadar herşeyi biliyorsunuzdur tabiki ben geniş anlattim. Kısacası her kurumun kendisi sizin adınıza soruşturma talebinde bulunduğundan her seferinde yeniden soruşturma geçireceksiniz. Ben 5 kez soruşturma geçirdim. '2017/1 atamasında nihayet atandım ve 5. soruşturmamı geçirdim ve işime başladım şuan 2. ayımı bitirmeme yakınım. Size söyle bir şeyde söyleyeyim benim üst üste çakışan 2 soruşturmam oldu.

pinarpinar34, 6 yıl önce

ben halk sağlığı bünyesinden üniversite hastanesine geçmeyi düşünüyorum farklı kurumlar ya yinede olmaz mı

Geomatician
Memur
12 Kasım 2017 13:20

Kadroya geçme isteğiniz sizin hakkınız ama yazık oluyor insanlara ailelerine geleceklerine..

Hep haksızlık yapıp hak arayan insanlarız malesef bunu sadece siz özelinde söylemiyorum..

mehmetfirat34
Müsteşar Yardımcısı
12 Kasım 2017 13:25

hocam peki güvenlik soruşturmanız kaç ay sürdü? belli bir süresi var mıdır bunun

Geomatician, 6 yıl önce

Kadroya geçme isteğiniz sizin hakkınız ama yazık oluyor insanlara ailelerine geleceklerine..

Hep haksızlık yapıp hak arayan insanlarız malesef bunu sadece siz özelinde söylemiyorum..

12 Kasım 2017 13:25

hocam konuyla pek alakası yok ama siz 2017/1 de atandığınız da tüm evrakları teslim ettikten sonra mı güvenlik soruşturması başladı yoksa önce güvenlik soruşturması yapılıp ardından mı evrak teslim süreci başladı (sağlık raporu vb)

Geomatician, 6 yıl önce

Yaptığınız her başvuruda yada kazandığınız her atamada kurumlar sizden güvenlik soruşturması belgesi ister 1,2 veya 3 bu belgeleri sizin yaşadığınız İl emniyet müdürlüğüne kurumun bizzat kendisi gönderir ve sizin hakkınızda soruşturma yapılır bu soruşturma sonucunda olumlu ya da olumsuz olarak kuruma sizin soruşturma sonucunuz gönderilir ve kurum bu sonuca göre sizi işe başlamanız için davet eder eğer olumsuz olmuşsa size bunu bildirir ve kuruma atamanızı gerçekleştirmez. Buraya kadar herşeyi biliyorsunuzdur tabiki ben geniş anlattim. Kısacası her kurumun kendisi sizin adınıza soruşturma talebinde bulunduğundan her seferinde yeniden soruşturma geçireceksiniz. Ben 5 kez soruşturma geçirdim. '2017/1 atamasında nihayet atandım ve 5. soruşturmamı geçirdim ve işime başladım şuan 2. ayımı bitirmeme yakınım. Size söyle bir şeyde söyleyeyim benim üst üste çakışan 2 soruşturmam oldu.

12 Kasım 2017 16:12

Kurum içi yükselmelerde güvenlik soruşturması yapılmıyor olabilir ama bunun dışında nerede işr başlarsanız başlayın güvenlik soruşturması yapılıtr. Kurumdan kuruma göre süresi değişir.

1907eee
Aday Memur
12 Kasım 2017 16:24

Fark etmez sözleşmeli olup olmamanız. Tekrar bir güvenlik soruşturmasından geçersiniz. Yakınlarımdan biliyorum

Hypatiafrida
Aday Memur
12 Kasım 2017 16:55

merak ediyordum hep iki ayrı güvenlik soruşturmam çakıştı dediniz nasıl oluyor o süreç.güvenlik soruşturması bitmeden birinden istifa etmeniz gerekse nasıl yapılıyor acaa

Geomatician, 6 yıl önce

memursanayi
Memur
12 Kasım 2017 17:22

Arkadasin suçu yok sistem yanlış

Geomatician
Memur
13 Kasım 2017 12:54

Hocam benim güvenlik soruşturmam 1.5 ay sürdü Samsun'da yaşıyordum.

Valla hiçbir farklı durum olmadı. Soruşturmalar birbirinden ayrı sürdürüldüğü için birbirini etkilemedi ve hocam İstifa etsenizde güvenlik soruşturmanızı etkileyecek bir durum oluşmaz ben öyle biliyorum.

13 Kasım 2017 23:07

ÖSYM bir puanla ikinci defa atama yapmıyor

akdim
Aday Memur
14 Kasım 2017 09:09

nerede yaşıyorsun sen veya ne içiyorsun bana da ver ondan

76674131, 6 yıl önce

ÖSYM bir puanla ikinci defa atama yapmıyor

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler