Editörler : Pangaea

Yasaklı
11 Kasım 2019 02:47

Türk patent kurumu 14 mühendis alıyor
Yds c sadece tek şart.Uzman yardımcısı maaş iyidir.hadi yds si olan yaşadı 80 sınır ( p1 puanı ama dikkat edin ) 2018 ve 2019 oluyor.A kadro gibi düşünmeyin.2018 de oluyor

eemsoru
Aday Memur
11 Kasım 2019 12:12

artık yds si olmayan var mı

javaugh
Yasaklı
11 Kasım 2019 12:16

nasıl yani yds öyle bakkaldan makarna alınır gibi alınıyor mu? Daha dün girdim e yds ye hemen sonuçları söyliyeyim.2000 kişi girmiş ortalama ve hiç geçemeyen + 50-60 arası E yani ve 60- 70 arası D yani 1400 kişi istersen sana atayım sonuç belgesini.Sınav salonunda konuştuğum kaç kişi varsa 9 defa 10 defa hatta 2 senedir girinler vardı.Şimdi bir daha düşün bakalım.
eemsoru, 4 yıl önce
artık yds si olmayan var mı

javaugh
Yasaklı
11 Kasım 2019 12:25

2200 kişi girmiş yaklaşık 600 kişi C üstü almış.Bunların çoğu senelerdir sınava giren memurlar maaş artışı için ee geriye kim kaldı ki demek kimse geçemiyor bir kaç kişi dışında.Boş yapmayı bırakın iki gün adam olup mert olun mert kancık gibi ülke olmuşuz.haksızlığa memur olacam diye ses çıkarmayan, yds yi makarna almak kadar kolay sayan, kadro için sekiz takla atan neler gördüm neler mert olun mert

eemsoru
Aday Memur
11 Kasım 2019 12:32

gerek yok kendi sonuç belgemden bakarım
javaugh, 4 yıl önce
nasıl yani yds öyle bakkaldan makarna alınır gibi alınıyor mu? Daha dün girdim e yds ye hemen sonuçları söyliyeyim.2000 kişi girmiş ortalama ve hiç geçemeyen + 50-60 arası E yani ve 60- 70 arası D yani 1400 kişi istersen sana atayım sonuç belgesini.Sınav salonunda konuştuğum kaç kişi varsa 9 defa 10 defa hatta 2 senedir girinler vardı.Şimdi bir daha düşün bakalım.

javaugh
Yasaklı
11 Kasım 2019 12:39

ki dünkü sınavı kastırmamışlardı ona rağmen bu sonuç düşün artık.Sınav çok yumuşaktı ama sayı ortada millet kolay olsada yapamıyor artık

eemsoru
Aday Memur
11 Kasım 2019 13:06

inş siz de istedigimiz puanı alırsınz yakın zamanda
javaugh, 4 yıl önce
ki dünkü sınavı kastırmamışlardı ona rağmen bu sonuç düşün artık.Sınav çok yumuşaktı ama sayı ortada millet kolay olsada yapamıyor artık

javaugh
Yasaklı
11 Kasım 2019 13:25

eyvalah kardeş senin de olur inşalah.iş güç arasında ben inanmıyorum ama yine de giriyoruz işte
eemsoru, 4 yıl önce
inş siz de istedigimiz puanı alırsınz yakın zamanda

regretit
Aday Memur
11 Kasım 2019 14:35

Kasım eyds de aldığım puanı görmüyor sistem. Eylül ayında aldığım d seviye puanı görmüyor ve başvuru yapamıyorum. Mail attım, umarım eyds yi kabul etmiyoruz gibi bir durumla karşılaşmam.

regretit
Aday Memur
11 Kasım 2019 15:20

Eylül yds görünüyor*
regretit, 4 yıl önce
Kasım eyds de aldığım puanı görmüyor sistem. Eylül ayında aldığım d seviye puanı görmüyor ve başvuru yapamıyorum. Mail attım, umarım eyds yi kabul etmiyoruz gibi bir durumla karşılaşmam.

javaugh
Yasaklı
11 Kasım 2019 15:26

sorun olmaz türk patente başvur dene olmassa osym yi ara.e yds ile yds arasında fark yok.sorun olacağını düşünmüyorum
regretit, 4 yıl önce
Eylül yds görünüyor*

regretit
Aday Memur
11 Kasım 2019 15:37

Cevap için teşekkürler
javaugh, 4 yıl önce
sorun olmaz türk patente başvur dene olmassa osym yi ara.e yds ile yds arasında fark yok.sorun olacağını düşünmüyorum

intoksikasyon
Aday Memur
13 Kasım 2019 16:18

Arkadaşlar merhaba Önceki alımda mülakatta neler soruldu. Kurum şartları vs nasıldır? Alınan uzmanlar neden gih sınıfında alınıyor? Benim bildiğim mühendis th sınıfında olan bir meslek grubu değil mi ? Kurum maaş vs oranı nasıldır? Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

hamdiattilailhan
Aday Memur
17 Kasım 2019 00:44

mayış kaçmış arkadaşlar, yedi bin çekenler var?

elclubplyr
Aday Memur
17 Kasım 2019 18:21

EEM için kaç puan gibi kapatır bu ilan? tecrübesi ve öngörüsü yüksek arkadaşlardan bir tahmin, kurumla ilgili bilgisi olan arkadaşlardan biraz bilgi alabilir miyiz?

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi