Editörler : ayşegül bgm
11 Şubat 2020 19:29

KPSS

70 puan alan lisans hemşire arkadaslarım kpss hızlandırılmış kursu olarak yediiklime basladım sizler nerelere gidiyor ya da neler yapıyorsunuz ?kpss ye kadar olan süreçte izleyeceginiz yol nasıl olucak

ozge60
Aday Memur
12 Şubat 2020 12:50

merhaba hocam bende evde hazirlaniyorum. bir bir buçuk ay öncesinden bitirmeyi düşünüyorum konulari

miraçnurse
Kapalı
12 Şubat 2020 15:53

Arkadaşlar bende evde hazırlanıyorum ama bebeğim var çok yavaş ilerliyorum daha bi cografya bitti türkçenin yarısı bitti yetişir mi ya da öncelik olarak nelere çalışayım sizler ne kadar bitirdiniz kendime hedef koymam lazım gün geçtikçe stres oluyorum

miraçnurse
Kapalı
12 Şubat 2020 15:55

Bu arada yediiklim güzel bir dershane bir de pegem iyi diye duydum hayırlı olsun inşallah bu defa başarırız

13.donem
Şube Müdürü
12 Şubat 2020 16:03

Bende mayis sonu gibi bitirmeyi dusunuyorum

ozge60, 4 yıl önce
merhaba hocam bende evde hazirlaniyorum. bir bir buçuk ay öncesinden bitirmeyi düşünüyorum konulari

13.donem
Şube Müdürü
12 Şubat 2020 16:04

Hocam yetisir yetismeyecek birsey yok tarih ve matematik bitirirseniz tamamdir zaten tarihe simdi baslasaniz bile yavas gittiginizi dusunursek3 ay surer max

miraçnurse, 4 yıl önce

Arkadaşlar bende evde hazırlanıyorum ama bebeğim var çok yavaş ilerliyorum daha bi cografya bitti türkçenin yarısı bitti yetişir mi ya da öncelik olarak nelere çalışayım sizler ne kadar bitirdiniz kendime hedef koymam lazım gün geçtikçe stres oluyorum

ozge60
Aday Memur
12 Şubat 2020 16:06

eğer Mayıs sonuna biterse çok iyi hocam. deneme için baya vakit kalmış olur
13.donem, 4 yıl önce

Bende mayis sonu gibi bitirmeyi dusunuyorum

ozge60
Aday Memur
12 Şubat 2020 16:08

hocam bende yeni tarihi bitirdim mat ve coğrafyaya basliycam. matematiğiniz iyiyse çok zaman almaz bitirmek. tarih ve mat çok zaman aliyor çünkü
miraçnurse, 4 yıl önce

13.donem
Şube Müdürü
12 Şubat 2020 16:15

Valla bir aksilik cikmazsa oyle duruyor mat ve turkce bitti benim tarih cografya anayasa kaldi iste 3 ay da bitiririm diye dusunuyorum onlarida alalim 80 da direk ilk atamada gidelim bu sinavda boyle izlemeyelim atamalari surekli

miraçnurse
Kapalı
12 Şubat 2020 17:00

Teşekkür ederim hepinize arkadaşlar umarım 80 üstü alırız hepimiz. Mat orta benim en az 15 yaparım çalışsam artabilir ama tarih sıfır ondan korkuyorum beni bitiren tarih yapamamak ve yaptıklarımın da yanlış olmasıydı zaten. Ramazan yetginden dinlemeyi düşünüyorum siz nasıl çalışıyorsunuz tarihi. Ben not almadan anlamıyorum mesela bu da oyalıyor

13.donem
Şube Müdürü
12 Şubat 2020 17:16

Hocam not almaniza gerek yok ramazan yetginin direk tahtaya yazdıklarınin notu var satiliyor benim hocam tarih video ders notlari yazin direk ordan takip edersiniz dersi

miraçnurse, 4 yıl önce

Teşekkür ederim hepinize arkadaşlar umarım 80 üstü alırız hepimiz. Mat orta benim en az 15 yaparım çalışsam artabilir ama tarih sıfır ondan korkuyorum beni bitiren tarih yapamamak ve yaptıklarımın da yanlış olmasıydı zaten. Ramazan yetginden dinlemeyi düşünüyorum siz nasıl çalışıyorsunuz tarihi. Ben not almadan anlamıyorum mesela bu da oyalıyor

miraçnurse
Kapalı
12 Şubat 2020 17:58

Teşekkür ederim alayım o zaman video notunu yazarak olmuyor çünkü sağolun

13 Şubat 2020 12:32

ben konulara yeni basladım her dersten bi kaç ünite anca bitirdim türkçe-matematik konu çalışmayı pek düşünmüyorum deneme çözerek kendimi pekiştiricem tarih çalışıcam baya baya cografyayı da çalışıcam bolca vatandaslığı hiç yapamıyorum 15 soru güncel 5 soruyu belki yapabilirim onun dısında pek üstüne düşmicem yani planlarım bu sekilde insallah emeklerimizin karsılığını alırız umarım yine de kpss öncesi bi atama olur :)

miraçnurse
Kapalı
14 Şubat 2020 09:07

Mat ve türkçe Konu çalışmasanız bile önemli noktalara göz gezdirin bence. Benim türkçem hep iyiydi mesela tüm sınavlarda çalışmasam da 2-3 Yanlış yapardım ortalama ama geçen deneme çözdüm unuttuğum terimler olmuş tümleç vs göz gezdirin derim ben de video izlemiycem türkçeden ama kitaptan hızlı bir şekilde çalışmayı düşünüyorum artık. İnşallah hayırlısı olur hepimiz için. Önerebileceğiniz deneme seti var mıdır. Ben de dün tarihe başladım ramazan yetgin izliyorum tarih hiç bilmememe rağmen 4 video bitirdim not alarak. Hızlı ilerliyor korktuğum kadar değilmiş

Hayalperesthemşire
Müsteşar
14 Şubat 2020 12:30

Tarih kesinlikle ramazan yetkin dinle izle ne diyorsa uygula, benim de tarihim sıfırdi nefret ederdim hatta, ta ki ramazan hocayı tanıyana kadar, kpssye 5 ay varken çlşmaya başlamıştım 3-4 ay içinde tarih bitti sonuç hem sevdim hem sınavda fulledim darısı başına , bol bol tekrar gerektiren bir ders, hızlı davranın konuların hepsini bitirin tekrar geri başa almanız lazım çünkü

miraçnurse, 4 yıl önce

miraçnurse
Kapalı
14 Şubat 2020 12:57

Allah razı olsun senden seni tekrar burda görmek bize destek vermen çok güzel şimdi ben de senin gibi 5 ay kala başladım umarım sonucum senin gibi mükemmel olur aynen ben de senin gibiyim nefret ediyorum tarihten ama gerçekten ramazan hoca çok güzel anlatıyor. Çok sağol atanıp bizi unutmayanlardansın :)

Hayalperesthemşire, 4 yıl önce

Tarih kesinlikle ramazan yetkin dinle izle ne diyorsa uygula, benim de tarihim sıfırdi nefret ederdim hatta, ta ki ramazan hocayı tanıyana kadar, kpssye 5 ay varken çlşmaya başlamıştım 3-4 ay içinde tarih bitti sonuç hem sevdim hem sınavda fulledim darısı başına , bol bol tekrar gerektiren bir ders, hızlı davranın konuların hepsini bitirin tekrar geri başa almanız lazım çünkü

Hayalperesthemşire
Müsteşar
14 Şubat 2020 13:06

Rica ederim herşey gönlünce olsun. Ben hep buralardaym, burda yakarıp ağlayıp atandıktan hemen sonra terkedenler gibi olamadım, vicdanım el vermez :)

miraçnurse, 4 yıl önce

Allah razı olsun senden seni tekrar burda görmek bize destek vermen çok güzel şimdi ben de senin gibi 5 ay kala başladım umarım sonucum senin gibi mükemmel olur aynen ben de senin gibiyim nefret ediyorum tarihten ama gerçekten ramazan hoca çok güzel anlatıyor. Çok sağol atanıp bizi unutmayanlardansın :)

miraçnurse
Kapalı
14 Şubat 2020 13:09

:)) senin kalbin güzel olamazsın da zaten

Hayalperesthemşire, 4 yıl önce

Rica ederim herşey gönlünce olsun. Ben hep buralardaym, burda yakarıp ağlayıp atandıktan hemen sonra terkedenler gibi olamadım, vicdanım el vermez :)

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi