Editörler : Pangaea
«690569066907690869096910691169126913691469156916»

Stalk
Yasaklı
27 Haziran 2019 23:15

Ne demiştiniz?

Denizkz, 5 yıl önce

Geçen aylarda bakanlıktan çalışan bir tanidigimin söylediklerinden bahsetmiştim. İnşallah doğru değildir demiştim. Laf soyleyenler olmustu orman ilana çıkacak demişti birisi o arkadaş veya arkadaşlar Serhat Karaman'in tweetini gördü mü acaba yorumları ne merak ettim.

chelse
Genel Müdür
27 Haziran 2019 23:18

Arkadaşlar bugun bakanlıktaydım. OGM 5000 personel alımı için süreç devam ediyormuş. Anladığım kadarıyla 1 2 ay daha sürecek ve yıla yayılacak. Memur ve Şoför alımı hariç, mülâkat olacak.1200 Mühendis aliminda hepsi Orman mühendisi olmayacak.Tarım kısmından hala maalesef ses yok

SERHAT KAARMANIN TWETİ

2019 UN YARISI BİTMİŞ.HALA BİR SES YOK.BU YILDA GALİBA 2018 GİBİ ATAMASIZ KAPATIYOR.ATAMA BAŞKA BAHARA KALDI GİBİ 2020

27 Haziran 2019 23:44

Hocam aklınız varsa düz memurluk yazarsınız benim sıralama rezil ama şansınız varsa kaçırmayın

Birde ben bir akp li yöneticiden iş istediydim o bana söylemişti maaşlarımızı bile alamıyoruz devlette iş yok ve özelde de durum kötü birde üniversite mezunusun yani beyaz yakalısın sana iş bulmak daha da zor demişti :D:DD: Gerçi adamın önünü kestiydim belkide başından salmak için dedi

Hani bir çok bakanlık sayı verdi ama hiç biri de alım yapmadı ... bugun sinoptaki nükleer enerji santrali yapımıda durduruldu... Bizim zamanımıza denk geldi ülkenin batması bu tamamen şansızlık...

hangi bakan olursa olsun aynısı olacak ben sayının iyi olacağını artık düşünmüyorum birazda ülkenin ekonomisini düşünmek lazım her bakanlık acele ile sayıyı kaptı bizimkisi yattı şimdide zor artık.... belki 2020 e sarkıtırlar çok iyi bir sayı alırlar ama buda bizi mafeder kpss ye çalışmaya baslamamız gerekecek yakın zamanda çünkü

chelse, 5 yıl önce

Arkadaşlar bugun bakanlıktaydım. OGM 5000 personel alımı için süreç devam ediyormuş. Anladığım kadarıyla 1 2 ay daha sürecek ve yıla yayılacak. Memur ve Şoför alımı hariç, mülâkat olacak.1200 Mühendis aliminda hepsi Orman mühendisi olmayacak.Tarım kısmından hala maalesef ses yok

SERHAT KAARMANIN TWETİ

2019 UN YARISI BİTMİŞ.HALA BİR SES YOK.BU YILDA GALİBA 2018 GİBİ ATAMASIZ KAPATIYOR.ATAMA BAŞKA BAHARA KALDI GİBİ 2020

Denizkz
Şef
27 Haziran 2019 23:48

Kısacası bir çalışma olmadığını söylemişlerdi (o rmanla da ilgili ) ama söyleyen kişinin bilmiyor olduğunu umut etmişti-m_k . Hatta dün o kişinin kardeşi ile yine benzer bir duyum aldım. Ama doğru değildir diye umdum. Bahsi geçen kişi ankara merkez de bakanlıkta ama mühendis

Denizkz, 5 yıl önce

Geçen aylarda bakanlıktan çalışan bir tanidigimin söylediklerinden bahsetmiştim. İnşallah doğru değildir demiştim. Laf soyleyenler olmustu orman ilana çıkacak demişti birisi o arkadaş veya arkadaşlar Serhat Karaman'in tweetini gördü mü acaba yorumları ne merak ettim.

Denizkz
Şef
27 Haziran 2019 23:50

Kpss 'ye çalışsan ne oluyor ki , durumumuz ortada :(

Atanamamış zooteknis, 5 yıl önce

Hocam aklınız varsa düz memurluk yazarsınız benim sıralama rezil ama şansınız varsa kaçırmayın

Birde ben bir akp li yöneticiden iş istediydim o bana söylemişti maaşlarımızı bile alamıyoruz devlette iş yok ve özelde de durum kötü birde üniversite mezunusun yani beyaz yakalısın sana iş bulmak daha da zor demişti :D:DD: Gerçi adamın önünü kestiydim belkide başından salmak için dedi

Hani bir çok bakanlık sayı verdi ama hiç biri de alım yapmadı ... bugun sinoptaki nükleer enerji santrali yapımıda durduruldu... Bizim zamanımıza denk geldi ülkenin batması bu tamamen şansızlık...

hangi bakan olursa olsun aynısı olacak ben sayının iyi olacağını artık düşünmüyorum birazda ülkenin ekonomisini düşünmek lazım her bakanlık acele ile sayıyı kaptı bizimkisi yattı şimdide zor artık.... belki 2020 e sarkıtırlar çok iyi bir sayı alırlar ama buda bizi mafeder kpss ye çalışmaya baslamamız gerekecek yakın zamanda çünkü

Stalk
Yasaklı
28 Haziran 2019 00:05

Olumlu haber hiç almadık ki zaten. Bakanlıkta ne döndüğünü kimse bilemiyor ki bence bakan da bilemiyor. Alakasız adamlar doluşmuş bizim meslek guruplarından olmayan donanımsız memur dolu farklı bakanlıklardan fazla personeli doldurmuşlar. Bakan da ne dediğini bilmiyor danışmanlarının ağzına bakıyorlar. Seçim sonuçlarında fark yiyince elleri ayakları dolandı. Eğer bu kibirli siyasi duruşu terk etmezlerse sonları olacak.

Denizkz, 5 yıl önce

28 Haziran 2019 00:08

Haklısınız hocam....

Allah yardımcımız olsun ... Neredeyse oynatcam kafayı az kaldı :D

Denizkz, 5 yıl önce

Stalk
Yasaklı
28 Haziran 2019 00:18

Aynı durumdayız hepimiz. Ama Allah büyük, her şerde bi hayır vardır diyelim. Çok düşündükçekabullenemiyor insan

Haklısınız hocam....

chelse
Genel Müdür
28 Haziran 2019 00:37

Düz memurluk 89 larda falan kapatır.2 Bakanda söz vermesine rağmen atama yapmıyor.Eski dönemde atanların bizde ne farkı var?? Bizden çok mu yüksek alıp atandılar.Son 2 yıldır.Tarım Bakanlığında çok talihsizlikler yaşanıyor.Bunlarda hep bize denk geldi.2020 Kpss ye herkes hazırlanmaya başlasın.Sanki dünya var oldukça Tarım Bakanlığı atama yapmayacak gibi bir duygu içimizde uyandı.

Denizkz, 5 yıl önce

sinan.1903
Daire Başkanı
28 Haziran 2019 00:43

Şans ve ya nasip. 2016 kpss ile kimse beklemezken dsi atamasıyla puanlar 74-75 lere düştü. Hepsi 5500-6000 maaş alıyor ve 75-76 ile nasıl atandık hayatımız kurtuldu diyor. Bunları gören herkes ulann şunaaa bak biz salakmıyız neden çalışmadık dedi ve kpss kastı. Koskoca 1 sene geçti. Artık bakanlığa ben ümit bağlamıyorum sizde bağlamayın. Bizim bakanlıkta personel yatıyor algısı var. Yanisi eğer bir atamam olursa 2020 ağustosa kdr 2000 li bşy olur. Bizim sayıda 700-900 arası değişir. Gercekler bnlar.. Aylardı yazıyırz. Gerçekten atama yapmak isteyen gdp yaa bnm personelim eksik , verilmiş sözler var. En kötü 3500 personel alim demezmiydiii

Denizkz
Şef
28 Haziran 2019 00:45

Aynen öyle malesef hocam Allah yardımcımız olsun inşallah. Bende artık yüksek olmayan bir miktarla Ormanla birlikte bu işin kapanacağını düşünmeye başladım. Sanki bizim iş hallolmadıkça onlarda öyle bekleyecek gibi geliyor.

Haklısınız hocam....

Tarimatama
Daire Başkanı
28 Haziran 2019 00:49

Bizim başvurabileceğimiz bir memurluk olsa bizim gibi atama bekleyen gıda mühendisleri de başvurur zaten ilk yüzün doksanı gıda mühendisi onlar atanır öyle bir durumda .

chelse, 5 yıl önce

Düz memurluk 89 larda falan kapatır.2 Bakanda söz vermesine rağmen atama yapmıyor.Eski dönemde atanların bizde ne farkı var?? Bizden çok mu yüksek alıp atandılar.Son 2 yıldır.Tarım Bakanlığında çok talihsizlikler yaşanıyor.Bunlarda hep bize denk geldi.2020 Kpss ye herkes hazırlanmaya başlasın.Sanki dünya var oldukça Tarım Bakanlığı atama yapmayacak gibi bir duygu içimizde uyandı.

harita94
Genel Müdür
28 Haziran 2019 01:24

1200 mühendisin dağılımı ne şekilde olacak?

Gıdaci099
Kapalı
28 Haziran 2019 01:59

balon bile yok artık

pastel.boya
Aday Memur
28 Haziran 2019 09:59

mühendisim ama memur olarak çalışıyorum bir kurumda inanın adam yerine koymuyorlar mühendislikten atanmak gibisi yok şu zamanda buna .çok şükür ama emeklerini alamyınca üzülüyor insan.

BBZwek
Yasaklı
28 Haziran 2019 10:14

1 sene Kpssniz yanacak sonra bidaha mı calışacaksınız 2018 Kpss yle alım yapmayan bakanlık 2020 kpss ile mi yapaccak nerden biliyorsunuz? Oturup plan yapacağınıza şu adama baskıyı arttırın fake hesaptan degıl kendı hesabınızdan yazın ben kendı hesabımdan esap sordum komse yazmaya cesaret esemwgı ıcın 70 kişi rt ettı herkes oyle yazsa tepki oluşturur korkak gibiler ay bakanım bakanım mal mısınız cidden bunu yazanlara soruyorum bakana yagcılıgı bırak! Ödlek olma ! Ülke ekonomisi kötü de adalaet bakanlıgı diyanet niye sürekli ilana çıkıyor !!!!!!! Hesap sorma gücü yok adamlarda anca mırın kırın bakanım bakanım bizi magduyyy etmeyıın noluyy. Cidden anasınıfı kafası ynıversite okumus. Aklınızı başınıza toplayın 2020 de de avcunuzu yalarsınız

BBZwek
Yasaklı
28 Haziran 2019 10:20

Adam yatıyo ne iş yapıyorlar aylardır ormana alım işi sürüyor tarıma ses yok millet kaçıncı ilanına çıktı personelınden tut bakanına kimsede iş yok kusura bakmasınlar bakan personele yatıyor diyor da üzüm üzüme baka baka kararırmış. Hayatımda bu kadar yuz basit adam görmedim çalışanların bir şeyden haberi yok herkes ayrı kafadan ses çıkarıyor biri alım olacak biri olmayacak. Olan bize oluyor agzımızı acıp beklıyoruz da artık bu bekleyış boşuna yumrugunuzu sert koymadıkca bu iş olmaz bakanım canım benım demeyın dedık kaç kere biraz cesaretlı konusun diyenler noldu bakan alım mı yaptı 5 ay oncede aynısını dedık sımdode bıraz dik dur dik. Kopyala yapıstır yapma beklentini eleştirini yap sen bu ulkenın vatandaşısın onlar da sana hizmet etmeye geldı oraya yemeye degıl senı magdur etmeye degıl şu köle zihniyetinden bir cıkın artık kaç yasında adamlarsınız !!!!

sinan.1903
Daire Başkanı
28 Haziran 2019 12:14

Adalete helal olsun... Başka bşy demiyorum

stark666
Yasaklı
28 Haziran 2019 12:43

Millete kızıyorsunuz da şimdi bu son sayfalardaki yazılanlar atamayla ilgili haber mi oluyor?

Ziraat59
Şef
28 Haziran 2019 13:09

Burası atama yerı degıl ki aglama yerı hocam takılma cok zaten alım ılanını gorursun heryerde adaletin forumu mu vardı sankı e basvurun ıste sızde ne güzel ıs sansı

Toplam 193808 mesaj
«690569066907690869096910691169126913691469156916»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi