Editörler : F16 Gökçen

GülayHanimmm
Kapalı
16 Eylül 2019 02:34

Arkadaşlar kan tahlili yaptırıp, kanınızı ve karaciğerinizi temizletin sonra şampuan değil zeytinyağlı ya da lavantalı şampuan kullanıp sabahlarıçörekti yağı için faydalı olacaktır insAllah. Dökülen saçlar çıkıp, beyazlar dökülüp siyah çıkacaktır.

GülayHanimmm
Kapalı
16 Eylül 2019 02:35

Şampuan değil sabun olacaktı

mg9384079
Yasaklı
07 Ekim 2019 09:42

Bir arkadaşım bu işi çok araştırıyor. En son dedi ki: ( fikri marjinal gelmesin) makata sülük. akupunktur noktası arası imiş. ddr. Aidin SALİH söylüyor. en son şuna karar verdi. önce kafa hacamatı. sonra sülük. yoğurt suyu, çörek otu bir sürü şey yapacakmış.

alternatifsifa.com/post/sac-dokulmesi-ve-dogal-tedavisi

beberuhim
Aday Memur
20 Ekim 2019 16:22

dökülecek saçı önleyecek hiçbir şey yok arkadaşlar bundan emin olun

fikriyeg
Yasaklı
22 Ekim 2019 15:34

yazıyı okudum bundan sonra doğal sabun ile yıkayacağım. Aidin SALİH şampuan saçları kirletir diyor. Şampuanlar östrojen hormonunu taklit eden kimyasallar, aromalar eriticiler içerdiği için genel sağlığı tehdit eder, saçın kirlenmesine ve dökülmesine sebep olur. Herhangi bir şampuan kullanmaya başlayan önce haftada1 daha sonra haftada 2 sonra da hergün saçını yıkamak zorundadır. Bu durum şampuanın temizleyici değil kirletici olduğunu göstermektedir. ( gerçek tıp kitabı)

tolgaalter
Aday Memur
24 Ekim 2019 18:19

Güney Kore'deki Sungkyunkwan Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden araştırmacılar, 2013-2017 yılları arasında 20-59 yaşları arasında olan 13 binden fazla erkeği değerlendirdi. Araştırmacılar, bu erkekleri çalıştıkları saatlere göre gruplara ayırdı ve sonra verileri topladı. Medeni hal, gelir, sigara ve diğer faktörler de dikkate alındı. Nihai olarak daha uzun saatler çalışmanın, kellikle önemli ölçüde bağlantılı olduğu bulundu.

memurlar net

Hariçten gazell
Genel Müdür
30 Ekim 2019 09:10

Mavi su deneyen varmi??

okay0660
Aday Memur
09 Kasım 2019 20:21

35 yaşındayım koreden gelen bir losyonu umutsuzca kullandım, 1 ayda inanılmaz şekilde saçlarım çıktı, tüy vs değil bildiğiniz saç yani. yıllar sonra alnımda saç çizgisi oluştu umudunuzu yitirmeyin :)

Hariçten gazell, 4 yıl önce

Mavi su deneyen varmi??

okay0660
Aday Memur
11 Kasım 2019 12:17

ürün isimsiz bir şişede geldi yanında bir tanede dermaroller vardı, şişesinden bulurum derseniz resmini atabilirim.

kadir54
Aday Memur
05 Mart 2020 15:55

merhaba fotoğraf atarsanız sevinirim

okay0660, 4 yıl önce

ürün isimsiz bir şişede geldi yanında bir tanede dermaroller vardı, şişesinden bulurum derseniz resmini atabilirim.

HunCcC
Aday Memur
09 Mart 2020 11:46

Anormal derecede saçlarım dökülüyordu.. Kendi kendime bişeyler geliştirdim..

HunCcC
Aday Memur
09 Mart 2020 11:48

Saç çıkarma yalanlarına inanmayın.. Saç çıkmıyor sadece kafadaki cansız sarı tüyler biraz hacim kazanıp yine dökülüyor... ( Mavi su falan )

Yaşadığım yerde yılların berberi bi formül söyledi.. Etkisi çok büyük oldu..

Saç çıkarmıyor ama mevcut saçları %90 koruyor buna bizzat ben şahidim..

kıttıslı
Aday Memur
09 Mart 2020 12:14

Yves rocher'in saç bakım kürünü kullandım. Saç kremi, şampuan ve saç serumu. Çok pahalı da değil hepsi 160 civarı. Yeni saç oluşumunu gözlemledim. Herkeste aynı etkiyi yapar mı bilemem ben memnunum
09 Mart 2020 16:37

yaşadığınız yer neresi? Lütfen bu formülü bizimle de paylaşır mısınız?

HunCcC, 4 yıl önce

Saç çıkarma yalanlarına inanmayın.. Saç çıkmıyor sadece kafadaki cansız sarı tüyler biraz hacim kazanıp yine dökülüyor... ( Mavi su falan )

Yaşadığım yerde yılların berberi bi formül söyledi.. Etkisi çok büyük oldu..

Saç çıkarmıyor ama mevcut saçları %90 koruyor buna bizzat ben şahidim..

Hariçten gazell
Genel Müdür
10 Mart 2020 13:33

Bi arkadas kur onerdi onu kullaniyorum

150 tl

Ayrica saclarini zi sampuansiz yikayin sampuan saclarinizi erozyon gibi

Derideki saclari besleyen tabakayi yok ediyormus

HunCcC
Aday Memur
10 Mart 2020 17:10

Saç derinize fazla değdirmeyeceksiniz.. Ben zigavus kullanıyorum çok çok iyi

Hariçten gazell, 4 yıl önce

Bi arkadas kur onerdi onu kullaniyorum

150 tl

Ayrica saclarini zi sampuansiz yikayin sampuan saclarinizi erozyon gibi

Derideki saclari besleyen tabakayi yok ediyormus

Hariçten gazell
Genel Müdür
24 Ağustos 2020 13:49

Denemedigimiz urun kalmadi netice sifira sifir..

Bizdenbir
Aday Memur
28 Ağustos 2020 10:05

Merhaba arkadaşlar

Ben 30 yaşındayım eskişehir de yaşıyorum uzun süredir saç dökülmesi sorunumu araştırıyorum memurlar net içinde bazı tavsiye yorumlar da görmüştüm fikir alışverişi için yazmak istedim mavi su dahil bir çok yöntem kullandım ancak dökülme kesilmedi şimdi tavsiye üzerine şampuan sprey ve kapsül dahil bi ürüne başladım okadar memnun kaldım ki Eskişehir de yaşayan arkadaşlar eczaneden alabilirler actipecia adı tarım bakanlığı onaylı inşallah birine bi faydası olur

03 Ekim 2020 18:51

arkadaşlar saçlarına kavuşmak isteyenler''[email protected] mail atsınlar cebimi yazacağım

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
11 Ekim 2020 19:30

Hiç bişey kullanmayın
Toplam 242 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi