Editörler : F16 Gökçen
«99100101102103104105106107108109110»

Elo-50
Aday Memur
29 Mart 2020 01:01

Arkadaşlar şu süreçte teklif gelmsi zatebn imkansız ama önümüzdeki aylarda gelecek olan teklifin ötelenmesi söz konusu olur mu sizce?

çeliks
Memur
12 Nisan 2020 17:49

Umarım sorun olmaz 1-1 mülakat kalmıştı sadece :(

duyguozkan85
Aday Memur
20 Nisan 2020 20:55

Merhaba ben 7 Nisan'da telefonla İK ile iletişime geçtim.bu 3.aramam yine aynı cevap ..ben adınızı not aldım size dönüş yapacağız..dönüş yapan filan yok..ne olacak böyle bilmiyorum

Elo-50
Aday Memur
21 Nisan 2020 12:53

siz hangi aşamadaydınız?

duyguozkan85, 4 yıl önce

Merhaba ben 7 Nisan'da telefonla İK ile iletişime geçtim.bu 3.aramam yine aynı cevap ..ben adınızı not aldım size dönüş yapacağız..dönüş yapan filan yok..ne olacak böyle bilmiyorum

duyguozkan85
Aday Memur
22 Nisan 2020 00:10

Ben mülakatı geçtim.olumlu olduğuna dair mesaj geldi..teklif aşamasinda kaldım.. haber bekliyorum

çeliks
Memur
22 Nisan 2020 01:00

Yüz yüze mülakata da katılmışmıydnız

duyguozkan85, 4 yıl önce

Ben mülakatı geçtim.olumlu olduğuna dair mesaj geldi..teklif aşamasinda kaldım.. haber bekliyorum

Elo-50
Aday Memur
22 Nisan 2020 11:14

Benimde aynen öyle.Siz hangi il?

duyguozkan85, 4 yıl önce

Volkanım67
Aday Memur
22 Nisan 2020 14:33

Benim de sadece birebir mülakat kalmıştı

çeliks
Memur
22 Nisan 2020 17:29

Siz hangi şehir için bekliyorsunuz

Volkanım67, 4 yıl önce

Benim de sadece birebir mülakat kalmıştı

duyguozkan85
Aday Memur
22 Nisan 2020 19:58

Ben Kırklareli için bekliyorum.

Elo-50, 4 yıl önce

Benimde aynen öyle.Siz hangi il?

duyguozkan85
Aday Memur
22 Nisan 2020 20:00

Birebir mülakatı online olarak gerçekleştirdim..olumlu cevap geldi..en son teklif için aranacagim söylendi ..4 aydır beklemedeyim

çeliks, 4 yıl önce

Yüz yüze mülakata da katılmışmıydnız

çeliks
Memur
24 Nisan 2020 19:06

Online mülakattan sonra bana bölge müdürleri ile görüşeceğim söylenmişti bölge müdürlüğünde direk yüz yüze sonrasında olumlu olursa teklif aşamasına geçicektim. anladığım kadarıyla süreç herkes için farklı ilerlemiş. Hakkımızda hayırlısı olsun benim tek korkum yaşa takılmak zaman aleyhime işliyor çünkü :)

duyguozkan85, 4 yıl önce

Birebir mülakatı online olarak gerçekleştirdim..olumlu cevap geldi..en son teklif için aranacagim söylendi ..4 aydır beklemedeyim

Elo-50
Aday Memur
24 Nisan 2020 20:26

Sizin hangi il? Birebir mülakatı gerçekleşenler bile epeydir bekliyor. Umudumuzu kırmak istemem ama süreç çok yavaş ilerliyor.

çeliks, 4 yıl önce

Online mülakattan sonra bana bölge müdürleri ile görüşeceğim söylenmişti bölge müdürlüğünde direk yüz yüze sonrasında olumlu olursa teklif aşamasına geçicektim. anladığım kadarıyla süreç herkes için farklı ilerlemiş. Hakkımızda hayırlısı olsun benim tek korkum yaşa takılmak zaman aleyhime işliyor çünkü :)

çeliks
Memur
25 Nisan 2020 13:18

Ben Ankara için bekliyorum benim ilk aşamalar baya hızlı gelişti aslında ben forumu bayadır takip ediyorum ama bu olaylar başlayınca son aşamada takılı kaldım :(

Elo-50, 4 yıl önce

Sizin hangi il? Birebir mülakatı gerçekleşenler bile epeydir bekliyor. Umudumuzu kırmak istemem ama süreç çok yavaş ilerliyor.

Elo-50
Aday Memur
25 Nisan 2020 13:47

Teklife kadar olan aşamalar benim ve birçok arkadaşın da hızlı gelişti. 4 ayı geçti halâ ne arayan var ne soran :)

çeliks, 4 yıl önce

Ben Ankara için bekliyorum benim ilk aşamalar baya hızlı gelişti aslında ben forumu bayadır takip ediyorum ama bu olaylar başlayınca son aşamada takılı kaldım :(

çeliks
Memur
25 Nisan 2020 17:44

Son duruma bakarak zaten haber beklemek boş olur okullar açılırsa belki banka gibi kurumlar da eğitimler için aksiyon alırlar diye düşünüyorum ben. Zaten seyahat sınırlamaları ve sokağa çıkma yasakları devam ettiği müddetçe haber gelmez. Ben yapıkredinin uygulamasına çok şaşırdım yeni alım yapılıcak personeli direk başlatmış şubedekiler size eğitim vericekler diye

Elo-50, 4 yıl önce

Teklife kadar olan aşamalar benim ve birçok arkadaşın da hızlı gelişti. 4 ayı geçti halâ ne arayan var ne soran :)

Elo-50
Aday Memur
25 Nisan 2020 18:24

Teklif gelsin de haziran olur eylül olur hiç sorun değil ben sadece hiç gelmeme ihtimali var mı onu düşünüyorum.30nisana kadar bütün eğitim ve aktiviteler askıya alınmıştı. Bu haftadan sonra göreceğiz artık bakalım.

çeliks, 4 yıl önce

Son duruma bakarak zaten haber beklemek boş olur okullar açılırsa belki banka gibi kurumlar da eğitimler için aksiyon alırlar diye düşünüyorum ben. Zaten seyahat sınırlamaları ve sokağa çıkma yasakları devam ettiği müddetçe haber gelmez. Ben yapıkredinin uygulamasına çok şaşırdım yeni alım yapılıcak personeli direk başlatmış şubedekiler size eğitim vericekler diye

çeliks
Memur
25 Nisan 2020 23:09

İnşallah en kısa sürede hakkımızda en hayırlı olan haberleri alırız. Hiç gelmeme ihtimalini düşünmeyelim bile bence çünkü ihtiyaç vardı ki süreç açıldı şuan hem yarım gün hemde yarım personelle çalışıldığı için sayı da sıkıntı yoktur. hepimiz için en iyisini dileyelim

Elo-50, 4 yıl önce

Teklif gelsin de haziran olur eylül olur hiç sorun değil ben sadece hiç gelmeme ihtimali var mı onu düşünüyorum.30nisana kadar bütün eğitim ve aktiviteler askıya alınmıştı. Bu haftadan sonra göreceğiz artık bakalım.

Gozde06md
Aday Memur
26 Nisan 2020 13:32

Merhaba arkadaşlar bende 20 Kasım'dan beri teklif etmelerini bekliyorum. 19 Kasım da birebir mülakata girmistim. 20einde olumlu maili geldi. 5 ayi geçti ses yok bir süre olmaz gibi duruyor zaten :( Ankara için beklemedeyim Haber alırsanız buraya da yazarsanız sevinirim Herkesin hakkında hayırlısı olsun.

çeliks
Memur
26 Nisan 2020 14:24

Evet haber alırsak burdan paylaşmaya devam edelim. Bazı forumlarda olduğu gibi haber aldığımızda kendimizi kenara çekmeyelim çünkü çok uzun zamandan beridir bekleyen arkadaşlarda var forumda

Gozde06md, 4 yıl önce

Merhaba arkadaşlar bende 20 Kasım'dan beri teklif etmelerini bekliyorum. 19 Kasım da birebir mülakata girmistim. 20einde olumlu maili geldi. 5 ayi geçti ses yok bir süre olmaz gibi duruyor zaten :( Ankara için beklemedeyim Haber alırsanız buraya da yazarsanız sevinirim Herkesin hakkında hayırlısı olsun.

Toplam 2658 mesaj
«99100101102103104105106107108109110»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi