Editörler : Pangaea
03 Ocak 2010 15:03

gy-gk soru bankası öneri

slm arkadaşlar

ben kpssye ilk defa busene giricem ve daha yeni hazırlanmaya başladım dershaneye gitmiyorum elimdeyse kaynak olarak data(tek kitap) ve ihtiyaç yayıncılığın konu anlatımlı gy-gk kitapları var.

Bana soru bankası olarak hangi yayın/ları önerirsiniz?

şımarık.....
Kapalı
03 Ocak 2010 15:05

ihtiyaç yayıncılığı iyi bende aldım

tek kitaba bağlı kalma

ben mesela ihtiyaç da olmayan soru çözümlerini öss kitaplarından çalışıyorum

misal güvender

olgun_yesilyurt
Aday Memur
03 Ocak 2010 15:05

femin soru bankasını bulabılırsen al....ihtiyaç ve yedi iklım soru banlkalarıda kalıtelı dıyebılırım...

dilek_24
Şube Müdürü
03 Ocak 2010 17:03

datanın tarihini çok ayrıntılıbence ihtiyacın yeni tarh kitabı cıkdı konu anlatımlı onu almanı tavsiye ederim

utku.stat
Aday Memur
03 Ocak 2010 20:58

elimdeki kitaplar konu anlatımlı bu arada evet datanın tarihi ayrıntılı ben sorumu şuşekilde değiştireyim

tarih

anayasa

coğrafya

için sorubankası olarak hangi yayınları önerirsiniz neden?

__suzi__
Memur
04 Ocak 2010 14:58

iremin tarih soru bankasını çözdüm bana çok faydası dokundu soru sayısı fazla ayrıntılı sorular sormuş ezberletmiyo soru çözerken öğretiyo tavsiye ederim yani

bende yeni soru bankası almak istiyorum hakaten faydasını gördüğünüz soru bankalarını yazarsanız sevinirim:) ...

serfiraz
Genel Müdür
04 Ocak 2010 15:16

ihtiyacın soru bankasını alderim

ayrıca ihtiyacın çözümlü matematik kitabını tavsiye ederim

aakis
Aday Memur
04 Ocak 2010 16:12

yargı dan çalışıyorum, şimdilik sadece matematik çalşıyorum... fikirleriniz ne? acaba yargı yetersiz mi, basit mi kalır? Bana iyi geldi açıkcası, ....

jell
Şube Müdürü
04 Ocak 2010 16:39

tek geçerim : İHTİYAÇ

aakis
Aday Memur
04 Ocak 2010 17:19

yargı dan çalışan yok mu arlkadaşlar?

dasare
Genel Müdür
04 Ocak 2010 18:49

uzman kariyer aldım soruları güzel tavsiye ederim

iktisat-aöf
Kapalı
04 Ocak 2010 20:31

Selamlar

Bende yargı ve ihtiyacın modüler seti var ama soru bankam yok almayı düşünüyorum hangi yayını tavsiye edersiniz?

iktisat-aöf
Kapalı
05 Ocak 2010 14:34

gncl

serfiraz
Genel Müdür
05 Ocak 2010 23:30

uzman kariyerin tamamı çözumkü tarih ögreten soru bankasını aa yayınlarını aldım cok memnunum arkadaslar

birde tarih çözumlü data yayınlarını aldum oda cok guzel

birde gk den ihtiyacın akıllı tarih cografya vatandaslık cözümlü soru bankalarını aldım tavsiye ediyorum arkadaslar

celikdemir
Şef
23 Şubat 2010 16:22

Güvender matematik alma derim çok basit sorular hazırlamışlar.

Ben de tarih-vatandaşlık-türkçe soru bankaları alacam onerebileceginiz yayınlar nerlerdir ??

vires
Daire Başkanı
23 Şubat 2010 16:33

Yediiklim, irem, yargı gk-gy soru bankaları, uzman kariyer tarih çözümlü soru bankası, asil yayınları tarih 50 deneme, ihtiyaç matematik çözümlü soru bankası, bunlar bence sınavdan önce mutlaka bakılması gereken kitaplar.

elfbrs
Aday Memur
23 Şubat 2010 18:36

yargı yayınları

özlem22
Şef
23 Şubat 2010 19:12

Tarih ve Türkçe de irem yayınlarının soru bankaları çok iyi onun dışında ihtiyaç ve yargının soru bankalarını da tavsiye ederim

sekoo85
Şube Müdürü
14 Mart 2010 07:03

Arkadaşlar soru bankalarında gk ve gy birlikte mi veriliyor hep ?

Mesala ben sadece kpss türkçe soru bankası istiyorum.

Tek bunu veren bir yayın yok mu acaba ?

sekoo85
Şube Müdürü
14 Mart 2010 07:28

Arkadaşlar bana şimdilik türkçe soru bankası lazım. Lisans düzeyinde gireceğim kpssye.

Kpssde çıkmış sorulara uygun olarak hazırlanmış, türkçe soru bankası veren bir kitap var mı acaba ?

İhtiyacın 2010 KPSS Akıllı Türkçe Çözümlü Soru Bankası, adında bir kitabını buldum netten ama bilmiyorum iyi mi kötü mü diye. Önlisans mı yoksa lisans mezunlarına yönelik mi onu yazmamışlar kitabın tanıtımında.

Gk ve gy bir arada veren soru bankalarını almak istemiyorum çünkü şun anlık türkçe hariç diğer konuları içeren soru bankaları var elimde.

Ama türkçe tükendi. :) Türkçe lazım güzel. Çözümlü olsa iyi olur.

Var mı arkadaşlar tavsiyeniz ?

sekoo85
Şube Müdürü
14 Mart 2010 14:36

güncel.

Toplam 24 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi