Editörler : E.Kayı Han

0101Mustafa
Aday Memur
18 Ağustos 2022 13:09

İşten atılma ile kalsan.Seni birde idam ederler.

Slhm
Aday Memur
18 Ağustos 2022 14:22

Sorun şu, bilirkişiden para karşılıği bilirkişiye dosya verildiğine dair bir söylenti olursa ve bu konuda şikayet olursa soruşturma olabilir. Ancak soruşturmadan birşey çıkmaz. Sadece uyarı alırsın diye düşünüyorum..

Erbab41
Aday Memur
19 Ağustos 2022 00:41

Ben maaş mutemediyim , Hani borcuna icra gelsin istersen çalışmadığın durumda, örneğin ücretsiz izinde olduğunu düşünelim gider yapılandırma yaparsın faize cüzi miktarda girer. Ne zaman işe başlarsan ozaman kesilmeye başlar.

ellek80
Aday Memur
19 Ağustos 2022 08:04

Sıkıntı yapma yeğen oğlan. Bir şey olmaz. Dünya malına fazla canını sıkma. Borcunu zamanında öde kimseye koz verme.
Baslangic135, 2 yıl önce
Net bilen yok mu arkadaşlar herkes farklı bir şey söylüyor

Ramis bey
Aday Memur
19 Ağustos 2022 08:53

La yok birşey olmaz ben de sürekli alıyorum

rmznx
Aday Memur
20 Ağustos 2022 01:38

Mesleki etik. Bilirkişi avukattan borç mu alınır arkadaş alacağınız en son kişi olsun. Şimdilik geçmiş olsun. Git bankadan kredi al, kurum amirinden iste. Tabii bu rakamlar öyle afaki rakamlar olmamasına dikkat edin..

Ramis bey, 2 yıl önce
La yok birşey olmaz ben de sürekli alıyorum

kalemdar87
Aday Memur
20 Ağustos 2022 09:13

İşin içinde Avukat, Bilirkişi olunca sıkıntı vardır. Hayırdır derler adama.

Yujin1907
Aday Memur
20 Ağustos 2022 19:03

MSB ve Adalet bakanlığında bu tarz durumlar sıkıntı olabilir. Hele bir de sizlerle işi olan avukat ve bilirkişiler ile borc alacak durumunuz olması sıkıntı yaratabilir. Hediye vb.. olarak algilananilir diger adini biliyorsunuz . Aileniz , esiniz, dostunuz akrabaniz yokmuydu da avukattan borc aldiniz diye sorulabilir.... ..
Toplam 48 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi