Editörler : ayşegül bgm
21 Ocak 2011 17:13

Diyarbakır Eğitim ve Araştırma Hastanesi

arkadaşlar buraya atanan arkadaşlar yazarsa gittiğimizde tanışır yardımlaşırız ilk etapta yabancılık çekmemiş oluruz, ben radyoloji teknikeriyim atandım

biolog_sedat333
Aday Memur
21 Ocak 2011 23:55

merhaba ben de diyarbakır eğitim ve araştırma hastanesine biyolog olarak atandım.atanan arkadaşlar buraya yazarsa tanışalım.

meryem yıldız
Aday Memur
22 Ocak 2011 13:28

merhaba bende diyarbakır eğitim ve araştırma hastanesine atandım,hemşireyim

biolog_sedat333
Aday Memur
22 Ocak 2011 14:10

arkadaşlar sağlık bakanlığının sitesinde hangi belgelerin isteneceği konusunda bi bilgi yok ben baktım.zannedersem pazartesi açıklarlar.bildiğim kadarıyla 15 gün içinde başlayacağız görevlerimize.allah tüm atanan arkadaşların yardımcısı olsun.inşallah hepimiz için hayırlısı olsun.

x-ray46
Memur
22 Ocak 2011 16:37

arkadaşlar tanışsak iyi olur, gittiğimizde birbirimize yardımımız olur, bu arada ben elbistanlıyım, elbistanlı olan var mı? diyarbakıra atanan?

biolog_sedat333
Aday Memur
24 Ocak 2011 11:25

arkadaşlar sağlık bakanlığının sitesinde istenen belgeler konusunda bi açıklama yok.memurlar.net istenen belgelerin bir önceki atamadakilerele aynı olacağını söylüyor ama yine de içim rahat etmedi.mecbur açıklamayı bekleyeceğiz.sağlıık bakanlığı personel şubenin telefonları da cevap vermiyor.

dombılı
Memur
24 Ocak 2011 16:15

Arkadaşlar bende d.bakır egt. arast.ya atandim.hemşireyim.herkese hayirli olsun.

x-ray46
Memur
25 Ocak 2011 12:52

diyarbakır eğitim ve araştırma hastanesine atananlar memurlar.net te yok mu? bir kaç kişi dışında...

apranti_
Aday Memur
25 Ocak 2011 13:42

Merhaba arkadaşlar bende Diyarbakır Eğitim Araştırma Hastanesine Biyolog olarak atandım ve aynı zamanda D.bakır`lıyım.Dün hastanenin personel şube işleri bölümüne gittim kazanan 4/b sözleşmeli arkadaşların yazılarının gelmesi 3-4 gün süreceğini söylediler.Bu arada başvuru için gerekli belgeleri söyleyeyim

Osym den yerleştirme kağıdı

Adli sicil kaydı

nüfus cüzdan fotokopisi

Tek hekimlik sağlık raporu

Dilekçe

Askerlik Durum belgesi

Mal bildirim beyannamesi (KAPALI ZAR İÇİNDE)

6 adet fotoğraf

İkametgah il muhaberi

Diploma aslı yada Noter tasdikli

NOT: TEK HEKİMLİK SAĞLIK RAPORU ÖZEL HASTANEDEN ALMANIZA GEREK YOK

DİYARBAKIR EĞİTİM ARAŞTIRMA PERSONEL SUBE TELEFONU :0412 228 00 51-52

Kazanan tüm arkadaşları tebrik ederim... diyarbakır hakkında sormak istediğiniz birşey olursa yardımıcı olabilirim

x-ray46
Memur
25 Ocak 2011 21:43

diyarbakırda barınma ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim, kiralık ev vs.

dombılı
Memur
25 Ocak 2011 23:37

Evler cok pahali deil.hastanenin tam karşisinda tokiler var xray 250 civari en fazla 300 kiralari.hastane merkeze otobusle yarim saat istersen ofiste de ev tutabilirsin.ofis de 400 450.ilk başta alışamiyosun d.bakıra ama sonradan da kopamiyosun.tabi doguluysan şayet alışirsin hemen.

apranti_
Aday Memur
26 Ocak 2011 01:56

dombili arkadaşımızın dediği gibi eğitim araştırma hastanesinin karsısında Toki konutları var merkeze uzak olduğu için kiralarıda düşük.Arkadaşımızın OFİS dediği yer D.Bakır`ın en kalabalık semti ve şehir merkezi.Ofis ile hastane arası otobüs ile yaklasık 45 dakika ofisteki kiralar ise yine arkadaşımızın dediği gibi ortalama 400-450 civarı.Onun dışında hastaneye yakın olan semtlerden biri Diclekent semtidir.dicleket yeni yerleşim yeridir çok güzel siteler ve apartman daireleri var dolayısıyla kiralarda piraz pahalıdır diclekentteki kiralar 400-450 den başlar 800-900 e kadar çıkar.Diyarbakır`da sıkıntı çekmeyeceğiniz konulardan biri YEMEK tir.yemekler çok pahallı değil ve lezzetlidir.D.Bakır`ın ulaşımıda rahattır belediye otobüsleri 1.250 minübüsler ise 1.250-1.500 tl dir.Bildiğim kadarıyla hastanenin personel serviside var.Bu arada kendinizi Ciğer Kebabına ve Künefeye alıstırın şimdiden :))

dombılı
Memur
26 Ocak 2011 13:42

apranti çiğ köfte ve kadayıf bide ciğer yüzünnden burda kaldım :)

apranti_
Aday Memur
26 Ocak 2011 15:57

Arkadaşlar bugun hastaneye gittim başvuru belgelerimi teslim etmek için,başvurlar 27 ocak - 10 şubat arası başlıyor yani yarın.11 şubatta sözleşme imzalayacağız bilginiz olsun. dombili arkadaşım d.bakır`da mı oturuyosun?

x-ray46
Memur
26 Ocak 2011 22:00

arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için teşekkürler, ben şu anda diyarbakır'dayım öğretmen evindeyim, hastaneye gittim gördüm tokiye de gittim, merkezi de gördüm, dombili arkadaşım ben zorluk çekmem diyarbakırda zaten van'da okudum, doğuluyum kültür olarak da yabancı değil. siz diyarbakırda yaşıyorsanız bilgiğiniz kiralık daire var mı?

tubixs
Aday Memur
27 Ocak 2011 19:14

arkadaşlar bende diyarbakıra atandım ama nasıl yapacam hiç bilmiyorum hiç bilmediğim bi şehir zor olacak:S hastenye yakın olan tokileri araştırdım biraz akşamları ulaşım sıkıntısı oluyormuş doğrumu??

meryem yıldız
Aday Memur
27 Ocak 2011 23:05

x-ray arkadaşım merhaba dün diyarbakıra gitmişsin sen herhalde peki bu gün gidip başvuru yaptınmı?buraya atanan diğer arkadaşlardanda başvuru yapan oldumu bu gün

apranti_
Aday Memur
27 Ocak 2011 23:19

Arkadaşlar bugun başvurumu yaptım bilginz olsun.şubat 15 işe başlayacağız.

meryem yıldız
Aday Memur
27 Ocak 2011 23:21

apranti oturumunu açabilrmisin birkaç şey sormak istiyorum

meryem yıldız
Aday Memur
27 Ocak 2011 23:29

apranti peki sözleşme imzaladınmı,başvuru yapıldıktan sonra istersek işe başlayamıyormuyuz hastane 15 inde mi işe başlatıyor,istenen evrak listesinde yazdığın evraklar dışında birşeyler istedilermi senden

dombılı
Memur
27 Ocak 2011 23:46

slm arkadaslar .apranti ben d.bakırda oturuyorum.ofiste.sende diyarbakirlisin sanırim.x ray doguluysan zaten biliyosun burasi dogunun parisi :) valla kücuk ve şirin burasi.tubacım ilk basta cok zorlanırsin insanlar cevre bi tuhaf geliyo ama alısinca da güzel oluyo.en azından parani biriktirebilirsin burda.yaz gelince de paşalar gibi tatiline cıkarsin.hee tokilerde ulaşım sorununu ben de duydum.diclekentte tutarsın evi hem yeni yapı hemde hastaneye yakın.

Toplam 59 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi