Editörler : E.Kayı Han

se2424
Genel Müdür
05 Eylül 2017 21:43

İyi

Unhappygirl, 7 yıl önce

Biliyoruz

ABC0642
Yasaklı
05 Eylül 2017 23:42

Biz idari insiyatif kullanarak personeli ihraç ettik.her ihraç edilen suçlu değildir açıklaması yapan bir bakanlığın bürokratı komisyon başkanı olduğu merciden banka ve sendikadan dolayı ihraç olanlar ne kadar pozitif bir karar bekliyorsunuz.lütfen düşüncelerinizi paylaşın.

se2424
Genel Müdür
06 Eylül 2017 00:15

Twitterinida incelerseniz gorursunuznsayin komisyon baskanin nasip artik pek umud yok bence

ABC0642, 7 yıl önce

Biz idari insiyatif kullanarak personeli ihraç ettik.her ihraç edilen suçlu değildir açıklaması yapan bir bakanlığın bürokratı komisyon başkanı olduğu merciden banka ve sendikadan dolayı ihraç olanlar ne kadar pozitif bir karar bekliyorsunuz.lütfen düşüncelerinizi paylaşın.

volkan_D
Memur
06 Eylül 2017 11:41

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba Şanlıurfa?da yaptığı konuşmalarda binlerce insanın mağdur olduğundan bahsetti. Bence siyasiler de yaşananların farkında. Kurumların oluşturduğu listelerin bir çoğunun korku ile aman bize dokunmayan yılan bin yıl yaşasın mantığı ile isimlerle doldurulduğu aşikar. Bu nedenle daha sağlam neticelerin alınabilmesi adına bu komisyonun kurulduğunu düşünüyorum. Şahsen kendim ve eşim için yaptığımız müracaatların incelenmesi neticesinde bu 7 kişilik komisyon ve ekibinden birileri çıkıp, "bu ne ya! bu dosyada hiç birşey yok ki" diyeceklerinden eminim. İşte bu nedenledir ki, çoğunluğun geçerli olduğu oylama ile ben ve benim gibi mağdur olanların işlerine iade edilecekleri düşüncem bulunmakta. Allah mağdurun ve haklının yanındadır inşallah. Bu işlerde ileri gidenlere diyeceğim birşey yok ama bir çok insanın mağdur olduğunu hepimiz biliyoruz...

ABC0642
Yasaklı
06 Eylül 2017 11:50

Hocam sende gözaltı oldu mı

volkan_D
Memur
06 Eylül 2017 12:32

1 gece gözaltı.

ABC0642, 7 yıl önce

Hocam sende gözaltı oldu mı

ABC0642
Yasaklı
06 Eylül 2017 13:32

Ohal komisyonuna evrak hazırladın mı savunmanı verirken.çünkü beyanları delillendirmek önemli komisyon ona çok bakacak.

Mahsumiyetim
Aday Memur
06 Eylül 2017 14:38

acaba ihraç nedenini öğrenebilecekmiyiz bu komisyon sonucunda

Anlamadimki
Aday Memur
06 Eylül 2017 17:23

Arkadaşlar adli süreci devam edenlerin kararı ertelenecek yada bekletilecek gibi bir yazı içeriği okumuştu m haberi bulamadım. Benden başka böyle bir duyum yazı okuyan varmı

Unhappygirl
Memur
06 Eylül 2017 18:07

Kararı derken hangi karar ? Adlı süreç devam ediyo ne yani anlamadım yazdigindan bsy

Anlamadimki, 7 yıl önce

Arkadaşlar adli süreci devam edenlerin kararı ertelenecek yada bekletilecek gibi bir yazı içeriği okumuştu m haberi bulamadım. Benden başka böyle bir duyum yazı okuyan varmı

se2424
Genel Müdür
06 Eylül 2017 18:19

Anlamayacak ne varr bazi haber siteleri komisyon sozde adli davasi olanlari incelemeyecrkmis davanin sonucuna gore karar verecekmis diyorlar olay bu

Unhappygirl, 7 yıl önce

Kararı derken hangi karar ? Adlı süreç devam ediyo ne yani anlamadım yazdigindan bsy

Unhappygirl
Memur
06 Eylül 2017 18:33

Anlamadim gerizekaliyimda ben sen her şeye burnunu sokarken aydinlattin sen beni !!!

se2424, 7 yıl önce

Anlamayacak ne varr bazi haber siteleri komisyon sozde adli davasi olanlari incelemeyecrkmis davanin sonucuna gore karar verecekmis diyorlar olay bu

06 Eylül 2017 18:51

Komisyon suan calisiyor

Hatta iadeler ayrimi yapiliyor

Muracaat tarihi bitince cok hizli kararlar aciklancak adlisi olanlar biraz daha beklicekmis

Konisyon suan dosyalari inceliyor bu kesin cok kesin bilgi..

buzmavisi176
Kapalı
06 Eylül 2017 18:54

Adlisi olanlardan kastınız, hakkın da dava açılanlar mı ? Herhangi bir dava açılmayıp bir yıldır. savcılık soruşturması açık olanların da bekletilmesi gibi bir durum söz konusu mu?

Serdar çelik, 7 yıl önce

Komisyon suan calisiyor

Hatta iadeler ayrimi yapiliyor

Muracaat tarihi bitince cok hizli kararlar aciklancak adlisi olanlar biraz daha beklicekmis

Konisyon suan dosyalari inceliyor bu kesin cok kesin bilgi..

se2424
Genel Müdür
06 Eylül 2017 19:00

Beni ilgilendirmez seni aydinlattiysam ne mutlu

Unhappygirl, 7 yıl önce

Anlamadim gerizekaliyimda ben sen her şeye burnunu sokarken aydinlattin sen beni !!!

Anlamadimki
Aday Memur
06 Eylül 2017 20:40

Se2424 aynen açıkladıgınız gibi.

se2424
Genel Müdür
06 Eylül 2017 20:41

Tesekkur ederim sizin konu neydi adli davaniz varmiydi

Anlamadimki, 7 yıl önce

Se2424 aynen açıkladıgınız gibi.

Anlamadimki
Aday Memur
06 Eylül 2017 22:19

Kardeşimin biri kamu hattını nişanlanan kardeşime veriyor program görünüyor muş. Hattin sahibinde hattı kullanan karı koca kardeşim ve eşi de yani ihraç ve tutuklu. Bir başka kardeşimde nisanda terör bölgesinde okula yardım toplayan birisine arkadaşlarıyla para veriyor. Lojmanda beraber bekar kaldığı arkadaşları.... Bunlardan birisi itirafçı oluyor ve hesap incelemesinden kardeşim açık ve son çıkan liste khk ile ihraç. İtiraf çok görevinde. Ailemde annem psikolojik destek ve ilaçla hayatta... Durum bu. Ha mağdur alt tabakaysa ibadet ise ki son kardeşim namaz dahi kılmaz.. Durum bu. Anlamadım anlayana kadar çok şey olacak mı bilmiyorum 🙊..

Anlamadimki
Aday Memur
06 Eylül 2017 22:23

İtiraf eden görevde.. Öğretmen olan kardeşim ise okuldan sanırım ihbar ile evi aranıyor ve taşınacak olduğu eve polis geliyor kitap buluyor... Adam iki aydır evinde değil.. Ha ben olsam okumam yakarım ama... Doğuda kimle arkadaş oldular bilemiyoruz. Aynı dosyada komşusu da program suçundan tutuklu.. Şifremi verdi ortak WiFi mi bilmiyoruz. İddianame onüç aydır yok. Tutuklu

se2424
Genel Müdür
06 Eylül 2017 23:55

Hangi il hakkari falanmi

Anlamadimki, 7 yıl önce

İtiraf eden görevde.. Öğretmen olan kardeşim ise okuldan sanırım ihbar ile evi aranıyor ve taşınacak olduğu eve polis geliyor kitap buluyor... Adam iki aydır evinde değil.. Ha ben olsam okumam yakarım ama... Doğuda kimle arkadaş oldular bilemiyoruz. Aynı dosyada komşusu da program suçundan tutuklu.. Şifremi verdi ortak WiFi mi bilmiyoruz. İddianame onüç aydır yok. Tutuklu

Toplam 135 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi