Editörler : swat3410
«343536373839404142434445»

7ocak2017
Daire Başkanı
01 Ağustos 2020 10:14

Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim..

Acz45
Memur
01 Ağustos 2020 12:45

?Üstadım? dedim,

Bayrama ne alayım?

Dedi:

Birkaç piri faniden gönül,

Bir kaç çocuktan gülücük,

Alabilirsen bir kaç fakirdende duâ al."

[Cahit ZARİFOĞLU]

Selam ve dua ile bütün 26 Haziran kaderdaşlarımın Kurban Bayramı mübareko olsun

Sabır-Zafer
Aday Memur
02 Ağustos 2020 09:41

Bayramsa! bayramımız mübarek olsun kaderdaşlar.

emryvzz
Şef
03 Ağustos 2020 01:16

sayfa yukarı...

Rizelimm
Kapalı
03 Ağustos 2020 04:48

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.
Sizi gidi bylockcular siziii soruları çalarsınız torpille hileyle hurdayla işe girersiniz milletin hakkını hukukunu çiğnersiniz fetonuza toz kondurmazdınız geminizi yürütüyordunuz ya nasıl olsa Allahın adaleti şaşmaz Allah beter etsin bu forumda da sütten çıkmış ak kaşık numaraları yapmayın utanmaz yüzsüzler.

Eymencikkk
Aday Memur
03 Ağustos 2020 09:50

Arkadaşlar geçmiş olsun Ankara'da ise ihtiyacı

olan varsa şu işi var Balgat civarında damacana su satışı araçla iş zor bir iki gün çalışıp çıkacak

değil uzun süre yada işleri belli olana kadar çalışacak adam lazım pazar tatil. Maaş sigorta bahşiş

Bu numaradan iletişime geçebilir ihtiyacı olan.

0507 851 00 82

Adcet
Müsteşar Yardımcısı
03 Ağustos 2020 09:56

Önce lafa bakarım laf mı diye, sonra söyleyene bakarım adam mi diye. Tek dileğim yaşadıklarımızı yaşamadan ölmeyesin.
Rizelimm, 4 yıl önce
Sizi gidi bylockcular siziii soruları çalarsınız torpille hileyle hurdayla işe girersiniz milletin hakkını hukukunu çiğnersiniz fetonuza toz kondurmazdınız geminizi yürütüyordunuz ya nasıl olsa Allahın adaleti şaşmaz Allah beter etsin bu forumda da sütten çıkmış ak kaşık numaraları yapmayın utanmaz yüzsüzler.

Mırro
Memur
03 Ağustos 2020 14:10

Burdan birilerini fetöcü diye sucsuz yere itamda bulunan seref yoksunu kişilere sesleniyorum en büyük fetöcü ler başkasını itamda bulunan seni yüksek çıkan kişilerdir rizelimm denen şahsi araştırsınlar en büyük haindir inşallah suczuz yere itam ettiği burdaki ne kadar sucsuz insan varsa vatansever insan varsa hepsinin ahıııı tez zamanda çıkar...

emryvzz
Şef
04 Ağustos 2020 18:47

böyle adamlarla tartışmaya değmez.

sayfa yukarı iade olana kadar yukarı.

Chttuna
Şef
05 Ağustos 2020 16:04

devreler sorum olacak. ihracla ilgili olarak av. evrakları hazırlayıp başvuru yapacak ancak uyapta adlı tatil bitince işler görünür dedi. normalde evrak teslim edildiği gün uyapta görünmedi gerekmiyor mu. ben mi yanlış biliyorum. başvuran itiraz eden devreler sizde görünüyor mu

abs38
Kapalı
05 Ağustos 2020 17:11

adliye personeli evraklarınızı ne zaman taratıp sisteme yüklerse o zaman görebilirsiniz. anlık olarak görünmez diye biliyorum.
Chttuna, 4 yıl önce
devreler sorum olacak. ihracla ilgili olarak av. evrakları hazırlayıp başvuru yapacak ancak uyapta adlı tatil bitince işler görünür dedi. normalde evrak teslim edildiği gün uyapta görünmedi gerekmiyor mu. ben mi yanlış biliyorum. başvuran itiraz eden devreler sizde görünüyor mu

Chttuna
Şef
05 Ağustos 2020 17:22

sağol devre bu süreçte kimseye güven kalmadı.
abs38, 4 yıl önce
adliye personeli evraklarınızı ne zaman taratıp sisteme yüklerse o zaman görebilirsiniz. anlık olarak görünmez diye biliyorum.

sistemseyhan
Memur
05 Ağustos 2020 17:44

Ben saat 11:00 gibi idare mahkemesine müracaat ettim. 2.50 tl ücret ödedim. Adliyede dosya numaramı öğrendim. Saat 11:30 gibi uyaptan bütün evraklarımı gördüm.

hakanyer
Aday Memur
05 Ağustos 2020 18:02

Hâlâ idare mahkemesine başvuru yapmadım adlı tatilde yapabilimiyiz.

05 Ağustos 2020 22:31

Devrem ben bugün müracaatımı yaptım. E devlet uygulamasında da dava hemen gözüktü.
Chttuna, 4 yıl önce
05 Ağustos 2020 22:33

Adli tatil olması senin müracaat etmene engel değil. 2 aylık süre dolmadan müracaatını hemen yapmalısın
hakanyer, 4 yıl önce

Hâlâ idare mahkemesine başvuru yapmadım adlı tatilde yapabilimiyiz.

bylmsn
Memur
05 Ağustos 2020 22:58

Benim bildiğim adli tatilde olsa başvuruyu alıyorlar onda sıkıntı yok, sadece dava süreci uzamış oluyor, dosyaya bakılmadığı için,,,
Chttuna, 4 yıl önce
06 Ağustos 2020 01:51

Maaş iadesi için hala aranmadım. Acaba istemicekler mi. Hala maaş iadesi için aranmayan varmı veya ilgili şubeden iade istenilmeyeceği şeklinde cevap alan var mı. Ben şubeye hiç sormadım onlarda bni hiç aramadı. Arayıp sorsa mı acaba.

bylmsn
Memur
06 Ağustos 2020 10:30

arayıp sorma, alacakları olsa aramazlar mı, beni de arayıp sormadılar, herhangi bir belge de imzalamadım, akışına bırak,,,
Dilhuncanhıraş, 4 yıl önce
Maaş iadesi için hala aranmadım. Acaba istemicekler mi. Hala maaş iadesi için aranmayan varmı veya ilgili şubeden iade istenilmeyeceği şeklinde cevap alan var mı. Ben şubeye hiç sormadım onlarda bni hiç aramadı. Arayıp sorsa mı acaba.

Cilekes1004
Genel Müdür
06 Ağustos 2020 10:35

Ooo baya olmuş yazmayalı, geçmiş bayramınız mübarek olsun gennşşler,Allah yenilerine sağlıkla, huzurla kavuşmayı nasip etsin.. Var mı davalarda bi gelişme olanlar?
Toplam 2285 mesaj
«343536373839404142434445»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi