Editörler : F16 Gökçen
07 Temmuz 2010 17:50

Başım fena oluyor

merhaba benim yıllardan beri başım fena oluyor kulak çınlamam var dolgunluk hissi sersemlik oluyor dengesizlik aşırı derecede baş ağrısı yok dönme oluyor gözlerde bulanıklık gözlerim kayıyor bazen de gerçek baş dönmesi oluyor emarım tomografim kulak testlerim tahlillerim herşeyim yapıldı allaha şükür hiç bişi çıkmadı boynumdan kaynaklandığını söylediler doğuştan kemik bişi varmış bide düzleşme dediler fizik tedaviye başladım fakat arkadaşım beyin cerrahına gösterdi bişi yok demiş başka bir problem vardır demiş bu boyun baş dönmesi yapmas demiş egzersiz vermiş bir de hani bazen üşürüz ya o şekilde ürpermelerim oluyor hayatımı engeliyor başımın fena olması cevabınızı bekliyorum teşekkür ederim

derencan
Aday Memur
08 Temmuz 2010 13:32

cevap vericek kimse yok mu çok korkuyorummm

yingyang_ayşim
Aday Memur
21 Temmuz 2010 11:09

baş dönmesinin yüzlerce sebebi vardır kansızlık baş dönmesi yapar kulak çınlaması falan varsa bir k.b.b.uzmanına görünmekte fayda vardır.kulak denge merkezi olduğundan baş dönmelerinin çoğu k.b.b.ile ilgilidir.düzgün bir k.b.b.hekimi ile görüş,denge testlerini yaptır,dengeyi korumak için egzersizler veriliyor,daha önce nöroşirürji ye danıştığını da ancak fayda göremediğini yanında yapılan tetkiklerini götürerek söylersin.bir de işitme testi yapılır timpanometri.bununlada alakalı olabilir kulak dolgunluğu da var diyorsunn,ciddi bir sorun baş dönmesi.bence öncelkle k.b.b. sonrasında bişey bulamazlarsa anemi tedavin için dahiliye polikliniğine başvurmanı tavsiye ederim.ancak gördüm yazınızı,umarım çok geç kalmamışımdır.

derencan
Aday Memur
21 Temmuz 2010 19:26

cevabınız için teşekkür ederim kbb gittim dahiliyey gittim onlarda da bişi çıkmadı.fakültede kbb uzmanı beyin emarıma baktı kulaklarlan alakalı bişi olmadığını söyledi.dün psikyatrise gittim anksiyete bozukluğu dedi.çok şükür önmeli bir hastalığım yok ama hep bişi varmış gibi geliyor.şuan da keşke beyin cerrahına çıksaydım diyorum acaba nöroloji anlamadımı filmlerimi diyorum bu şekilde endişelerim oluyor

(tükenmez kalem)
Aday Memur
21 Temmuz 2010 22:50

Aynı sorunu bende yaşadım uzun süre.Bir sürü test tahlil vs. yapıldı.Guatrdan tutun,meniere sendromuna kadar aradılar,hatta panik atak olduğum söylendi.sonra alakasız birşey için gittiğim bir doktor b12 testi istedi ve b12 eksikliği çıktı.Ukalalık etmek istemem burda hekim arkadaşlar var onlar daha iyi bilir.ama bazen böyle basit şeyler atlanabiliyor işte.eğer şimdiye kadar bakılmadıysa b12,folikasit,kalsiyum magnezyum gibi tetleri yaptırın derim.dediğim gibi tıpla alakalı biri değilim sadece aynı sorunları yaşadığım için bir öneri,ama mutlaka bir psikiyatra da görünün bence.Bu ayıp birşey değil o derece stres altında yaşıyoruz ki bedenimiz çok garip sinyaller veriyor bazen.

derencan
Aday Memur
22 Temmuz 2010 00:19

psikiyatrisede gittim profa çıktım anksiyete bozukluğu dedi hastalık hastası olmuşum öyle dedi çok fazla ilgilenmedi bile ilaç vermedi ben panik atakmıyım dedim hayır anksiyete dedi onu bile ben sorunca söyledi. daha önce devlet hastanesine gitmiştim stablon diye bi ilaç vermişti bana ordaki dr onu içebilirmiyim dedim kendin bilirsin dedi içebilirsin dedi adam benimlen resmen dalga geçti

(tükenmez kalem)
Aday Memur
23 Temmuz 2010 01:48

Dediğim gibi yapılacak herşeyi yaptırmışsın zaten,bir de b12 baktır zararı olmaz,inşallah sağlığına kavuşursun en kısa zamanda.

yingyang_ayşim
Aday Memur
23 Temmuz 2010 08:09

Ben k.b.b.polikliniğinde çalışıyorum,bizimle ilgili değilse o zaman en son olarak psikiyatr a çıkmakla iyi yapmışsın arkadaşım..vitamin eksikliğinden olabilir tabii o da var.betaserc 24 mg 100 tablet günde 2 x 1 ve nerox B 50 tablet günde 1 kullanmanı önerebilirmm..

derencan
Aday Memur
23 Temmuz 2010 14:43

çok teşekkür ederim arkadaşlar yapılabilicek herşey yapıldı çok şükür önemli bişi yok ama neden böyle oluyorum bilmiyorum başım da tam dönmede yok dengesizlik gözlerimde kayma oluyor kulaklarım acayip bişi oluyor bunların hepsi steresten olabiliyormuş allah bütün hastalara şifa versin çok zor

marev
Memur
24 Temmuz 2010 15:33

bahsettiğiniz sorunblar şu günlerdebr yakınımda da var.baş dönmesi şiddetli baş ağrısı kelimelrde arada kekeleme.emar çekilecek.umarım onada psikolojik derler sizin gibi

derencan
Aday Memur
24 Temmuz 2010 16:55

geçmiş olsun marev üzülmeyin geçici bir şeydir......emar çekilsin beyin emarında bişi çıkmazsa mutlaka boyun emarınıda çektirsin benim boynumda düzleşme varmış onun etkiside oluyormuş çok şükür bulundu fizik tedavi görüyorum şuan allah şifa versin hastalarımıza

suleyman4242
Yasaklı
11 Aralık 2012 03:22

ANKARA , TIBBI , STERİL , SÜLÜK , SÜLÜK , TEDAVİ , SÜLÜKÇÜ , SÜLEYMAN

süleyman özdemir 05327263882 [email protected]

TIBBİ SÜLÜĞÜN FAYDALARI

Kalp ve damar hastalıklarında, Kalp damar tıkanıklıkları, kalp damar iltihabı,

Yüksek ve düşük tansiyonda , Yüksek ve düşük kolestrolde,Troide bağlı şişmanlıkta

Astım Ve Bronşial Hastalıklar, Kireçlenmeler ( diz , boyun , sırt ve eklemler

Yanık Vakaları , Burkulma , Ödemler, Çıbanlar , kabızlığı giderir,

Behçet Hastalığı,Astım, Zehirli Guatr, Lif yırtılmasında

Vücuttaki uyuşukluklar (kol boyun ve parmak uçları)

omurga kemiklerinin disklerinde ,Safra kesesi iltihabı ,Menenjit Hastalığında

Kılcal Damar Tıkanıklığı, kılcal damar iltahaplanması, Her Türlü iltihabın kurutulması

Lazerli Ameliyatlarda vs…. gibi bir çok Hastalığın tedavisinde kullanılmaktadır.

Felç ve kısmı felçlerde Meniere Hastalığında , Epilepsi çeşitlerinde, Şeker hastalığında

Sedef Ve Egzama Gibi Cilt Hastalıklarında , Dudak Çatlaması

varis ,siyatik , Kıl dönmesi, Saç Çıkarmada,

Kısırlık,İktidarsızlık, Hemoroid’de(Basur),

İyileşmeyen Mantarlar,Diş Yenilenmesi, İyileşmeyen Yaralar Ameliyat İzleri,

Yüksek tansiyona, Göz Tansiyonu (Glokom) Ve Buna Bağlı Görme Kayıplarında,

Migren ve her türlü baş ağrısı,Ms, Tromboz,

Kangren, Kangren Gelişmekte Olan Kopuk Organ Tamirlerinde

Bazı İşitme Kayıplarında, Kulak Zarı Yokluğu,Kulak İltihabı ve Çınlamalarında kulaktaki belli bölgelere yapılırsa çınlama kesinlikle geçer

Beyindeki Kan Akışını Hızlandırır, Horlama Tedavilerinde, Sigaranın Ciltdeki Etkilerinde

Ortopedi Ve Rekonstrüktif Cerrahi Kapsamında

Yumuşak Doku Romatizmalarında ,iltihaplı ve iltihapsız eklem romatızma ve tüm Hastalıkları önler, ağrıları giderir. Kansızlık, bel tutulması, boyun tutulması, eklem ağrıları, dalak, karaciğer hastalıkları, enfeksiyonlar, sinirsel, psikolojik olan hastalıkların tedavisinde, iç kanamayı durdurmada büyük yarar sağlar.

İdrarı söktürür, idrar yolları ve böbrek hastalıklarına,hormon bozukluğuna iyi gelir.

Karın ağrısına, prostata, akciğer, kalp, pankreas ve safra kesesi hastalıklarına şifadır.

Çocuklarda sinir, huysuzluk, uyku düzensizliği, asabiyete iyi gelir.

Saça, göze ve göz kapağı rahatsızlıklarına, burun rahatsızlıklarına faydalıdır.

diş, dişeti ,dil ve ağız çevresinde çıkan yara için doktorlar krem verir ama ağızda tükürük olduğu için krem etki göstermez, midenize giden yolu tıkadığınız takdir yani sülüğün midenize kaçmasını engelleyerek bunu ağız içinde kullanabilirsiniz ( dilinde yara çıkan biri diline kaset kapağı ile sıkıştırıp şifa bulmuş).

Sinüs İltihabları, Siyah Noktalar, Bademcik İltihapları, deri İltihapları, Deri Üzerindeki Lekeler Ve Kırışıklıkları Hızla İyileşmesini Sağlar,

gençlikten itibaren göz kenarlarına konulduğunda ömür boyu göz probleminiz olmaz

sülük temel olarak vucuttaki pis kanı emer, temiz kanı emmez.

bir belgeselde yüzünün derisi kalkmış bir insanın yüzünü bir türlü tedavi edemiyorlardı ve bunu sülükle başardılar, ameliyatın yapıldığı yer amerika.

şakaklara konulduğunda kronik baş ağrılarını geçirir

vucudunuzun bir yerinde pis kan birikmesine karşı olan şişliklerde kullanabilirsiniz.

Tiroid Bezinin Eş Zamanlı Çalşmasını Hızlandırır üzellik içinde yüzde sülük kullanmak etkilidir, sivilce, akneleri geçirir, kırışıkları yok eder.. ismi tıp dilinde farklı olabilir ama sülük bünyedeki tüm iltihapları yok edebilir.

sülükle kılcal damarlardaki tıkanıklıklar açılır. Vücudumuzda biriken pis kanı dışarı atmamızı sağlar.

Kandaki ve dokulardaki gaz ve toksinleri dışarı atarak, damarlardaki kan akımını canlandırır. Kan fazlalığından kurtarır.

Dokuların beslenmesini, kan üretiminin artmasını, sertliklerin ve ödemlerin kaybolmasını sağlar.

Atardamar Ve Toplardamar Tıkanıklıkları Başta Olmak Üzere Birçok Dolaşım Sistemi Hastalığında

Vücudun çeşitli bölgelerine uygulanan sülüğün türlü, türlü şifası vardır.

Kan üretimiyle görevli organları (kemik iliği, karaciğer, dalak) uyarır.Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir,vücuda direnç kazandırır.

Sülükler Gençleştirici Ve Canlandırıcı Etkiler Gösterir.

sülüğün güçlü antioksidan etkisi vardır

Kan’daki oksijen miktarını arttırır, Ağrı kesici özelliğe sahiptir

sinir hücreleri ve liflerinin tamir edilmesini hızlandırır

Damarlardaki kan dolaşımını düzenler, Genel refleksi düzenler

Yağların eritilmesini sağlar• Nabız, sinir ve kasları düzenler

Damar duvarlarını düzenler• Antibakteriyel koruyucudur,

Kronik (İyileşmeyen Yıllardır Süren)Tüm Hastalıklar Kısacası Sülük Bağışıklık Sistemi Güçlendiricisidir

Sülük Tedavisi, o yıl içinde enfeksiyonlar başta olmak üzere birçok hastalığa karşı koruyucu etki göstermektedir

Hasta olanlara şifa bulmak için, sağlıklı olanlara sıhhatlerinin devamı için sülük gereklidir

Bir hadis-i Şerifde Peygamber Efendimiz(s.a.v) buyuruyorki; ‘Sizin tedavi olmak için başvuracağınız en iyi çare sülük ve Hacamattır’ (Hadis-i Şerif) (Nesei)

cevretekn
Aday Memur
14 Temmuz 2019 15:50

İyi günler Derencan.Seninkine benzer sorunlarla bende boğuşuyorum ve bu konu hakkında araştırma yaparken bu eski posta rastladım umarım görürsün.Benim de başımda bir sersemlik,kulaklarımda dolgunluk var.Ayrıca etrafımda geçen iinsanlara bakarken odaklanamıyorum ve sanki görme keskinliğim bozuldu.Merak ettiğim senin bu şikayetlerin sonrası nasıl bir tedavi gördün ve etkisi nasıl oldu? cevap verirsen sevinirim.

izmirefesi
Aday Memur
28 Temmuz 2019 20:45

4-5 aydır aynı durumdayım cevretekn! Derencan ne yaptı çözüm bulabildi mi acaba? Umarım çözüm bulmuştur, bize de cevap yazar.

izmirefesi
Aday Memur
03 Ağustos 2019 16:17

Güncel

izmirefesi
Aday Memur
23 Ağustos 2019 01:19

cevretekn;siz ne yaptınız? çözüm bulabildiniz mi? Ben doktor doktor gezmekten yoruldum artık!

cevretekn, 5 yıl önce

İyi günler Derencan.Seninkine benzer sorunlarla bende boğuşuyorum ve bu konu hakkında araştırma yaparken bu eski posta rastladım umarım görürsün.Benim de başımda bir sersemlik,kulaklarımda dolgunluk var.Ayrıca etrafımda geçen iinsanlara bakarken odaklanamıyorum ve sanki görme keskinliğim bozuldu.Merak ettiğim senin bu şikayetlerin sonrası nasıl bir tedavi gördün ve etkisi nasıl oldu? cevap verirsen sevinirim.

izmirefesi
Aday Memur
06 Eylül 2019 22:23

Güncel

Baranınannesi
Aday Memur
28 Ocak 2020 22:59

Arkadaşlar bende aynı sizler gibiyim bu hastalığa bir çare bulan olduysa yazabilir mi lütfen

Baranınannesi
Aday Memur
01 Şubat 2020 21:58

Cevap verecek kimse yok mu

ehmetenver
Aday Memur
28 Şubat 2020 05:38

Ben de ayni durumdayim.gitmedigim brans kalmadi.nasil duzelcek.bilmyrm.boyun duzlesmesinden olabilir dendi.fzk tedavi aliyorum ama daha kotu oldu basim.

Baranınannesi
Aday Memur
28 Şubat 2020 14:03

Bende fizik tedavi aldım hiçbir işe yaramadı diyebilirim

Toplam 25 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi