Editörler : E.Kayı Han
«456789101112131415»

Katipoloji
Şef
10 Aralık 2018 12:33

Bir çok kişiyle özelden konuştum forumda, hepsi komisyonda ki tanıdıklarından almış bilgiyi. Bu hesap bilgileri paylaşıyorum sizlerle: 1) Liste komisyon başkanının onayını bekliyor, onay gelince yayınlanacak (6/7 aralıktan beri) 2) Bakanlıktan Liste gelmemiş. 3) İlçe adliyelerinde alımını yaptığı için süreç uzayacakmış.

Katipoloji
Şef
10 Aralık 2018 12:35

Şöyle net bir bilgi var ki: adliye çalışanı (katip, yazı işleri müdürü) bile olsa, komisyondan dışarıya bilgi verilmiyor
Katipoloji, 5 yıl önce
Bir çok kişiyle özelden konuştum forumda, hepsi komisyonda ki tanıdıklarından almış bilgiyi. Bu hesap bilgileri paylaşıyorum sizlerle: 1) Liste komisyon başkanının onayını bekliyor, onay gelince yayınlanacak (6/7 aralıktan beri) 2) Bakanlıktan Liste gelmemiş. 3) İlçe adliyelerinde alımını yaptığı için süreç uzayacakmış.

Katipoloji
Şef
10 Aralık 2018 13:54

Taze taze bir haber: Bi arkadaş aramış yılbaşı sonrası denilmiş. Yemin ederim insan aklına, bünyesiyle bu kadar stress verilmez
Katipoloji, 5 yıl önce

Arda.H
Memur
10 Aralık 2018 14:33

seni eleştirmek için söylemiyorum yanlış anlama buna sende dahilsin her söylenene inanmayın bugüne kadar adliye yıl 4-5 kere aradım hep aynı hanımefendi çıkıyor telefona o hanımefendi bugün açıklanacak olsada o arkadaşın dediği gibi yılbaşında açıklanacak olsada hiçbir bilgi vermez kaldı ki öğlen bir bayan arkadaş suratıma kapattılar telefonu diyor
Katipoloji, 5 yıl önce
Taze taze bir haber: Bi arkadaş aramış yılbaşı sonrası denilmiş. Yemin ederim insan aklına, bünyesiyle bu kadar stress verilmez

Katipoloji
Şef
10 Aralık 2018 14:35

Hak veriyorum sana, haklısın. Açıklanmadıkça, süreç uzadıkça hallaç pamuğu gibi her habere itibar ediyorsun. Bunuda birisi geçen cuma aramış sormuş böyle cevap vermişler. Bu kazandığını önceden öğrenenler nasıl öğreniyor anlamıyorum
Arda.H, 5 yıl önce
seni eleştirmek için söylemiyorum yanlış anlama buna sende dahilsin her söylenene inanmayın bugüne kadar adliye yıl 4-5 kere aradım hep aynı hanımefendi çıkıyor telefona o hanımefendi bugün açıklanacak olsada o arkadaşın dediği gibi yılbaşında açıklanacak olsada hiçbir bilgi vermez kaldı ki öğlen bir bayan arkadaş suratıma kapattılar telefonu diyor

kankeytaa
Daire Başkanı
10 Aralık 2018 14:39

Ben direkt eleştirmek için söylüyorum bu eleman haftalardır tutturmuş zaten ocak önce beklemeyin diyip duruyor. ne çıkarın var buraya durup durup ısıtıp ısıtıp yok ocak yok şubat diye yazıyorsun? bundan ne çıkarın var? ocakta açıklanırsa ya da şubatta eline ne geçecek? milletin sinirleriyle oynamayı kes artık.

Arda.H, 5 yıl önce

Arda.H
Memur
10 Aralık 2018 14:39

bu yılbaşında açıklanacak dediler diyen arkadaş yüzde bir milyon yalan söylüyor ben bundan eminim salladı denk gelirde yılbaşı aciklanirsa bana sovmeleri riskini de göze alarak bunu buraya yazıyorum o ben kazandım diyen arkadaşlar da ya risk alıyor ya tutarsa diye popülerite kazanmak ilgi görmek için yada referansları çok sağlam gerçekten kazandılar ve bilgisi de gelmiştir başka bir ihtimal yok
Katipoloji, 5 yıl önce
Hak veriyorum sana, haklısın. Açıklanmadıkça, süreç uzadıkça hallaç pamuğu gibi her habere itibar ediyorsun. Bunuda birisi geçen cuma aramış sormuş böyle cevap vermişler. Bu kazandığını önceden öğrenenler nasıl öğreniyor anlamıyorum

kankeytaa
Daire Başkanı
10 Aralık 2018 14:41

bu arada yazdığım mesajın muhatabı "katipoloji" nickli şahıstır. arkadaşımn mesajını konuya binaen alıntıladım

Arda.H
Memur
10 Aralık 2018 14:41

bana mı diyorsun kardeş onu ben ne zaman demişim ocaktan önce beklemeyin diye kanıtla bakayım hayırdır senin sıkıntın ne ben benim tahminim Aralık ayı bekleyeceğimiz son ay olur dedim tahminim diye de ekledim sen neyin gazıyla salliyorsun bana
kankeytaa, 5 yıl önce

Ben direkt eleştirmek için söylüyorum bu eleman haftalardır tutturmuş zaten ocak önce beklemeyin diyip duruyor. ne çıkarın var buraya durup durup ısıtıp ısıtıp yok ocak yok şubat diye yazıyorsun? bundan ne çıkarın var? ocakta açıklanırsa ya da şubatta eline ne geçecek? milletin sinirleriyle oynamayı kes artık.

kankeytaa
Daire Başkanı
10 Aralık 2018 14:43

yok hocam sizin mesajınızı konudan ötürü alıntıladım. sonradan ekleme yaptım zaten. ocaktan önce beklemeyin diyen kendini biliyor.

Arda.H, 5 yıl önce
bana mı diyorsun kardeş onu ben ne zaman demişim ocaktan önce beklemeyin diye kanıtla bakayım hayırdır senin sıkıntın ne ben benim tahminim Aralık ayı bekleyeceğimiz son ay olur dedim tahminim diye de ekledim sen neyin gazıyla salliyorsun bana

Arda.H
Memur
10 Aralık 2018 14:44

bunu şimdi söylemen güzel oldu mesajı silemiyorum seni tenzih ediyorum sildim varsay
kankeytaa, 5 yıl önce

bu arada yazdığım mesajın muhatabı "katipoloji" nickli şahıstır. arkadaşımn mesajını konuya binaen alıntıladım

kankeytaa
Daire Başkanı
10 Aralık 2018 14:45

aynı dakikada yazınca öyle oldu k.bakmayın. :)

Arda.H, 5 yıl önce
bunu şimdi söylemen güzel oldu mesajı silemiyorum seni tenzih ediyorum sildim varsay
10 Aralık 2018 15:00

Günde bin kere arıyorum bir tane muhattap bulamıyorum tanıdığı olup bilgi alan olur diye sürekli bakınıyorum buraya. Tahminimce ocağa kalmaz diye düşünüyorum

Arda.H
Memur
10 Aralık 2018 15:06

rica ederim önemli değil. :)
kankeytaa, 5 yıl önce

aynı dakikada yazınca öyle oldu k.bakmayın. :)

Katipoloji
Şef
10 Aralık 2018 15:07

Sen kimsin ya? Sana mı sorucam ne yazacağımı, bende senin gibi sonuç bekliyorum, ne duyarak buraya yazıyorum. Senin hoşuna gitmiyor diye yazmayalım mı
kankeytaa, 5 yıl önce

kankeytaa
Daire Başkanı
10 Aralık 2018 15:09

hiçbir bilgisi yokken bir insanın yok ocağa kalır yok şubata kalır gibi milletin boralini bozma amacının sebebi ne olabilir ki? valla artık aklıma türlü şeyler geliyor. milletin canını sıkmak ve onnlar da sıkılsın üzülsün diye kendini tatmin etmek olabilir mi ki.. ya da milletin inancını umudunu kırmak. ama bilemiyorum bunu yapınca nasıl bir tatmin olabilir...

Katipoloji
Şef
10 Aralık 2018 15:13

Bu dediğini yapıyorsam: günahı bana, eger yazmak için yazıyorsan ve iftira atıyorsan günahı sana. Benim vicdanım rahat, öyle karaktersizliklerle işim olmaz. Daha sakin ol yazı yazarken
kankeytaa, 5 yıl önce

hiçbir bilgisi yokken bir insanın yok ocağa kalır yok şubata kalır gibi milletin boralini bozma amacının sebebi ne olabilir ki? valla artık aklıma türlü şeyler geliyor. milletin canını sıkmak ve onnlar da sıkılsın üzülsün diye kendini tatmin etmek olabilir mi ki.. ya da milletin inancını umudunu kırmak. ama bilemiyorum bunu yapınca nasıl bir tatmin olabilir...

10 Aralık 2018 16:36

Kesin bilgidir: Arkadaşlar 5dk önce komisyon ile görüştüm. Sonuçların açıklanacağı tarih belli değilmiş.

herak998
Aday Memur
10 Aralık 2018 16:38

kardesim sagolasin valla aydınlattın bizi en azindan belli degilmis bu da bi bilgi sonucta. :-)
Zoraki777, 5 yıl önce
Kesin bilgidir: Arkadaşlar 5dk önce komisyon ile görüştüm. Sonuçların açıklanacağı tarih belli değilmiş.

Aysegulsal
Şef
10 Aralık 2018 19:14

Kazandığını önceden öğrenenlerin nickini yazar mısın??? Bu nereden çıktı? Mahmut muydu bunu yazan? Eğer sadece oysa sallamıycam da başka varsa bir kaç işlem yaptıralım bakalım bi şekilde ????
Katipoloji, 5 yıl önce
Toplam 692 mesaj
«456789101112131415»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi