Editörler : "eskiyara"Pangaea

Beytulmakdis
Memur
14 Eylül 2021 14:45

Ben. Şu an okula gidip derslerime giriyorum. 30 kişilik sınıflarda ben dahil kimse de maske takmıyoruz. İdare haftaya tutanak tutup derse almayacaklarını söyledi. Yerimize ücretli öğretmen alacaklarmış. Bu işlemi yaptıkları gün savcılığa suç duyurusunda bulunacağım/Z.
fakeplastictrees, 3 yıl önce

Hem aşısız olup hem PCR yaptırmamayı başaran var mı? Yaptırmadıysanız nasıl bir yol izlediniz?

beratasa
Daire Başkanı
14 Eylül 2021 15:27

Kendini ihbar et. Aferin
Beytulmakdis, 3 yıl önce
Ben. Şu an okula gidip derslerime giriyorum. 30 kişilik sınıflarda ben dahil kimse de maske takmıyoruz. İdare haftaya tutanak tutup derse almayacaklarını söyledi. Yerimize ücretli öğretmen alacaklarmış. Bu işlemi yaptıkları gün savcılığa suç duyurusunda bulunacağım/Z.

fakeplastictrees
Aday Memur
14 Eylül 2021 15:46

Hocam, cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Tutanak tutulup da derse gitmeye devam eden var mı acaba, onu da merak ediyorum. Zannediyorum gitmeye devam etmek gerekli, her içeri almadıklarında da her gün için ayrı tutanak tutulması lazım. Son çare pcrye razı olmayı düşünüyordum ama bu adaletsizliğe boyun eğmek istemiyorum.

Beytulmakdis, 3 yıl önce

Beytulmakdis
Memur
14 Eylül 2021 15:56

Evet hocam bu yapılan zulme boyun eğmeyeceğiz. Adil olmayan bir ülkede bu ne kadar yapılabilir bunu bilmiyorum ama Allah'a güvenip tevekkül ediyorum. Elbette bu karanlık günler de son bulacaktır.

Hocam, cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Tutanak tutulup da derse gitmeye devam eden var mı acaba, onu da merak ediyorum. Zannediyorum gitmeye devam etmek gerekli, her içeri almadıklarında da her gün için ayrı tutanak tutulması lazım. Son çare pcrye razı olmayı düşünüyordum ama bu adaletsizliğe boyun eğmek istemiyorum.

34.han
Aday Memur
14 Eylül 2021 19:25

Rahat olun. Sendikaların dilekçeleri var. Özellikle eğitim birsen ilk defa işe yaramış dilekçesi güzel. Eğitim birsen PCR itiraz dilekçesi yazın aratın nette bulursunuz. Dilekçenizi alın okula verin. Tutanak tutarlarsa derse girdiğiniz ama müsade etmediklerini yazdırın ve sizi derse almayan kişinin imzasını mutlaka alın yoksa polis çağırın polise tutanak tutturun. Olmadı çok korkuyorsanız test yaptıracaksanız testi yapan kişiye pskopatça takılın ve sadece ağız içinden sürüntü aldırın. Şahsen antikor testi yapsalar gönüllü gider yaptırırım kandan . Bir kaç sendika var eyleme giden PCR için onlarada üye olabilirsiniz sendikal eylem olarak takılırsınız. Kanuni olarak zorlayabilselerdi çoktan yaptırımlar başlardı. Herkesi korkuttular psikolojiye oynadılar ve bir çok kişi istemesede aşı oldu. Aşı olup da olmayanlara nefretle bakan ve visürü aşı olmayanların yaydığını düşünen bir ultra zeki guruh türedi, onlarlada tartışmayın. Aşı ile virüsü ve varyanları yatıyorlar. İşin ilginci öğretmen dışında sağlıkçıları akademisyeni bu kadar zorlmadılar. Galiba zam vermedik sesleri çıkmadı birazda böyle sardıralım dediler. Ama fena tepki alacaklr seçimde farkında değiller henüz :))))

14 Eylül 2021 19:32

hiçbir şey olmaz hukumet herkesin ciğerini biliyor . az daha ezse oy potansiyelini daha artırır.

34.han, 3 yıl önce

Rahat olun. Sendikaların dilekçeleri var. Özellikle eğitim birsen ilk defa işe yaramış dilekçesi güzel. Eğitim birsen PCR itiraz dilekçesi yazın aratın nette bulursunuz. Dilekçenizi alın okula verin. Tutanak tutarlarsa derse girdiğiniz ama müsade etmediklerini yazdırın ve sizi derse almayan kişinin imzasını mutlaka alın yoksa polis çağırın polise tutanak tutturun. Olmadı çok korkuyorsanız test yaptıracaksanız testi yapan kişiye pskopatça takılın ve sadece ağız içinden sürüntü aldırın. Şahsen antikor testi yapsalar gönüllü gider yaptırırım kandan . Bir kaç sendika var eyleme giden PCR için onlarada üye olabilirsiniz sendikal eylem olarak takılırsınız. Kanuni olarak zorlayabilselerdi çoktan yaptırımlar başlardı. Herkesi korkuttular psikolojiye oynadılar ve bir çok kişi istemesede aşı oldu. Aşı olup da olmayanlara nefretle bakan ve visürü aşı olmayanların yaydığını düşünen bir ultra zeki guruh türedi, onlarlada tartışmayın. Aşı ile virüsü ve varyanları yatıyorlar. İşin ilginci öğretmen dışında sağlıkçıları akademisyeni bu kadar zorlmadılar. Galiba zam vermedik sesleri çıkmadı birazda böyle sardıralım dediler. Ama fena tepki alacaklr seçimde farkında değiller henüz :))))

34.han
Aday Memur
14 Eylül 2021 19:40

Şu an çevreme bakarak söylüyorum. Sessiz bir tepki var fırsat kolluyor. Ekonomik kriz verilen kuş kadar zaman üstüne dayatılanlar ben dahil bir çok insanı acayip rahatsız etti. Dediğim gibi kimse farkında değil ama farkına varacaklar. Tabi yaşayıp göreceğiz nasılsa. Bu ülkede iki şey için millet ayağa kalkar. Birinci ve en önemlisi cebindeki parası sonrada konforuna özgürlüğüne el uzatılması gerisi sindirilir ama bu ikisi özellikle birincisi can acıtır ;)

sonsuz SENovac doz 1, 3 yıl önce

hiçbir şey olmaz hukumet herkesin ciğerini biliyor . az daha ezse oy potansiyelini daha artırır.

blueshouse
Aday Memur
14 Eylül 2021 19:43

Hocam covid olmasanızda pozitif çıkıyor. Çünkü bu testler covid amaçlı değil herhangi bir viral enfeksiyonda da pozitif çıkabiliyorsunuz. Ayrıca ağır belirtiniz yoksa gidin test verin pozitif çıkarsanız 6 ay aşı pcr baskısı yok diye biliyorum.
derin sessizlik, 3 yıl önce

O değilde grip oldum, gidip test yaptırsam pozitif çıkacak büyük ihtimal, yaptırmasam acaba covid mi, bulastiriyor muyum diye aklıma takiliyor.

14 Eylül 2021 19:47

maaşlar kuşa döndü enflasyon ezdikçe eziyor. 5 yıldır zam almıyoruz geri gidiyoruz.

milleti denek faresi etmişler halka açıklamıyorlar saf anadolu insanı aşı laflarına inanıyor.

araba almak hayal artık .

daha çok var ama hocam bizim milletin huyudur rte çıkıp bir görünsün iki kelam etsin o lambaya sen bile koşarak basarsın mührü.

o yüzden relax ol hayalci umut insana acı verir. herkese nasılsa bana da öyle.

34.han, 3 yıl önce

Şu an çevreme bakarak söylüyorum. Sessiz bir tepki var fırsat kolluyor. Ekonomik kriz verilen kuş kadar zaman üstüne dayatılanlar ben dahil bir çok insanı acayip rahatsız etti. Dediğim gibi kimse farkında değil ama farkına varacaklar. Tabi yaşayıp göreceğiz nasılsa. Bu ülkede iki şey için millet ayağa kalkar. Birinci ve en önemlisi cebindeki parası sonrada konforuna özgürlüğüne el uzatılması gerisi sindirilir ama bu ikisi özellikle birincisi can acıtır ;)

14 Eylül 2021 20:28

3 doz aşı olmuştum, test yaptırmaya gerek yok dedi dr, iğne ve grip ilacı ile atlattım.

blueshouse, 3 yıl önce
Hocam covid olmasanızda pozitif çıkıyor. Çünkü bu testler covid amaçlı değil herhangi bir viral enfeksiyonda da pozitif çıkabiliyorsunuz. Ayrıca ağır belirtiniz yoksa gidin test verin pozitif çıkarsanız 6 ay aşı pcr baskısı yok diye biliyorum.
14 Eylül 2021 21:06

İkidir gidip test oluyorum, koronalıların arasında sıra bekliyorum, testin ezjyetide ayrı tabi. Bunları niye çekiyoruz dersen sebebi hükümetin küreselcilerle iyi geçinmek istemesi, 15 temmuzda anti emperyalist slogan atan trol ordusu şimdilerde bilime tapar olmuş, bilim dedikleride küreselcilerin kendi küplerini doldurmak için uydurup piyasaya sürdüğü masallar. Bazen diyorum gidio bi si ovac olsakmı en azindan biontek denen genli zımbırtıdan iyidir, ama şimdilik direnmeyi seçtim. Bu arada testler negatif çıktı pozitif olsaydı aşı işi doğal olarak hallolurdu galiba. Herkezin bildiği kendine ama şimdi çıkıp anti emperyal slogan atan 15 temmuz hikayesi anlatanları nere koyacaz.

14 Eylül 2021 21:21

bugun kantinde oturuyoruz aşı denen deneysel sıvıdan söz açıldı güvenlik görevlimiz söze girdi.

istanbul'daki 53 yaşındaki akrabam biontech vurdu kalp krizi geçirdi 20 gündür hastanede tedavi görüyor dedi.

ben bir şey demedim ama daha önce uyardığım halde çift doz biontech olanlar gözleriyle çok şey anlatıyorlardı . yazık bu halka. bize delirmiş aşı karşıtları diyorlar.

evine ateş düşen fark ediyor .

burayı okuyan aşı fanatiği arkadaş umarım senin evine ateş düşmez.

biontech çok tehlikeli.

Muhammet yılmaz78, 3 yıl önce

İkidir gidip test oluyorum, koronalıların arasında sıra bekliyorum, testin ezjyetide ayrı tabi. Bunları niye çekiyoruz dersen sebebi hükümetin küreselcilerle iyi geçinmek istemesi, 15 temmuzda anti emperyalist slogan atan trol ordusu şimdilerde bilime tapar olmuş, bilim dedikleride küreselcilerin kendi küplerini doldurmak için uydurup piyasaya sürdüğü masallar. Bazen diyorum gidio bi si ovac olsakmı en azindan biontek denen genli zımbırtıdan iyidir, ama şimdilik direnmeyi seçtim. Bu arada testler negatif çıktı pozitif olsaydı aşı işi doğal olarak hallolurdu galiba. Herkezin bildiği kendine ama şimdi çıkıp anti emperyal slogan atan 15 temmuz hikayesi anlatanları nere koyacaz.

fakeplastictrees
Aday Memur
14 Eylül 2021 21:25

Hocam, cevabınız için teşekkür ederim. Tutanak tutulduktan sonraki aşama ne oluyor onu merak ediyorum, her gün yeniden tutanak mı tutulacak? Sonrasında bir şey yapmak gerekiyor mu? Maalesef bu pcr dayatması işe yaradı, buna da tepki göstermeyen artık bir şey yapmaz zaten, aşı zorunlu olmamasına rağmen pcr ile uğraşmamak için çoğu insan aşı oldu. Az kişi olunca peşimizi bırakırlar diye düşünüyordum ama daha çok zorlamaya başladılar, aşı olmayan tek insan kalmayana dek devam edecekler heralde.

34.han, 3 yıl önce

34.han
Aday Memur
14 Eylül 2021 22:07

Tutanaktan başka bir aşama yok şimdilik. Gönderilen yazıda zorunluluk byada yaptırım geçmiyor. Ne aşı için ne PCR testi için. Tutanak tutsalarda dersine gir. Eğer derse sokmaz iseler dese girmek istediğini ama idareciler tarafından alınmadığını belşrt mutlaka ttuankta ve seni almayan idareciyede imzalwt tuanağı. Yok olmaz yazmam imzalamam derse polisis çağır ona tutanağıntuttur ve hakkında suç duyurusunda bulun. Birde vşdeonkayıt yap. Zaten böyle davramırsan bir daha derse sokmam demez sadece tutanak tutar geçer.

Hocam, cevabınız için teşekkür ederim. Tutanak tutulduktan sonraki aşama ne oluyor onu merak ediyorum, her gün yeniden tutanak mı tutulacak? Sonrasında bir şey yapmak gerekiyor mu? Maalesef bu pcr dayatması işe yaradı, buna da tepki göstermeyen artık bir şey yapmaz zaten, aşı zorunlu olmamasına rağmen pcr ile uğraşmamak için çoğu insan aşı oldu. Az kişi olunca peşimizi bırakırlar diye düşünüyordum ama daha çok zorlamaya başladılar, aşı olmayan tek insan kalmayana dek devam edecekler heralde.

34.han
Aday Memur
14 Eylül 2021 22:19

Bence PCR testide yaptırma. Aşı olmuyorsan bununda yapma.

Normalde aşı güzel birşey. Ancak şu virüs ve virüs aşıları tamamen kurmaca. Adamalr virüsü yarattı sonra aşıyı dayattı. Sosyal medyaları ile farklı görüşleri yok ederken her gün aşısız olduğu için ölenleri pompalıyorlar. Normalde toplumların yüzde seksen inin kafası orta eeviye çalışır yüzde yirmisi ortamaa üzeri zekadadır. O yizde yirmide sosyal medyadır akademik sistemdir basındır alkol uyuşturucu fuhuş fanatik oyunlar kumar ahlaksılıklar hatta aşırı dini yada ırksal akımlar vb şeylerle köreltiliyor. Tek doğru pompalanan medya haberleri diğerleri komplo teorileri diyip bilim kılıfında sunuyırlar herşeyi. Bilim eleştiri ama dikkat et basında farklı görüşler bir arada asla tartışılmıyor. Aşı karşıtı bilim adamı ile aşıntaraftarını henüz göremedim ekranlarda. Hükümet muhalefet hepsi sisteme entegre. Sisteme karşı çıkan ya ölüyor ya bir zayıf yönü ile ortaya atılıyor. Memurlar nete bak aynısını bunlarda yapıyor. Muhtemelen aşı karşıtlığını dillendirse Google Ireland dan gelen reklam gelirleri kısılır yada arama motorlarında arkaya düşürülür yani bedel ödetilir. Hükümet karşı çıksa muhtemelen iktidardan edilir. Brrezilya başkanını takip ediyorum bakalım adama ne olacak. En yakın seçimde adamı yiyecekler yada seçimi bile beklmeyecekler. Trumpa yapılanlar ortada. Dünyada kğresel bir diktatörlük güçleniyor. Karşısına çıkanı eze eze hemde

Muhammet yılmaz78, 3 yıl önce

15 Eylül 2021 22:11

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

odtulu962014
Aday Memur
16 Eylül 2021 18:59

Arkadaslar hastalık virus var ama pandemi yasamıyoruz.Hepsi oyun...İnsanlara ası yapmak ve böylece gen yapılarını degiştirmek için bu virusu laboratuvarda ürettiler.Buyuk şeytani planlarının ilk asaması bu.Korku panikle özgürlüklerinizin aldıgınız nefesin

elinizden alınmasına asla izin vermeyin.Zaten yakında genelge iptaş edilir.Acılan davalar var.

Halk bu ası düzmecesini kurguyu anladı...

münevver500
Aday Memur
16 Eylül 2021 23:43

Ne yalanı hocam ben aynı aileden 2 yakınımı kaybettim 3 tanesi aylarca yoğun bakımda yattı ben kovid oldum ve bu yaşıma kadar çekmediğim acılar çektim siz aşı ve testi reddediyor olabilirsiniz ama bu kadar emin konuşmayın

odtulu962014, 3 yıl önce

Arkadaslar hastalık virus var ama pandemi yasamıyoruz.Hepsi oyun...İnsanlara ası yapmak ve böylece gen yapılarını degiştirmek için bu virusu laboratuvarda ürettiler.Buyuk şeytani planlarının ilk asaması bu.Korku panikle özgürlüklerinizin aldıgınız nefesin

elinizden alınmasına asla izin vermeyin.Zaten yakında genelge iptaş edilir.Acılan davalar var.

Halk bu ası düzmecesini kurguyu anladı...

defterci
Genel Müdür
17 Eylül 2021 08:31

Bakın bunu anlamak biraz zor olabilir. Küresel zeka tez ve anti-tez üzerinden iş yürütüyorlar.

2015'de bu kovid'e patent alındı, Fransa'nın pastör enstitüsünde üretildi ve Wuhan'da salındı.

Bu kovid'le istedikleri kadar adam öldürüp korku yaymak ve gen terapisi olan aşıları insanlara tatbik etmek istiyorlardı. İstedikleri kadar insan ölmedi ama korku propagandası tam gaz devam etti.

Yakınlarınızı kaybetmiş olabilirsiniz, ağır geçirmiş de olabilirsiniz, ama bu gerçek değişmez. Bunun sebepleri aşağıdakiler olabilir:

1-KORKU: Korku bağışıklığı zayıflatır. Ben güle oynaya ve dinç hastaneye gidip kovid pozitif çıkınca "ay bana bir şeyler oluyor" vakalarını bilirim.

2- Yanlış ilaç tedavileri: Hidrosiklorokin vs. apar topar, açıklama yapmadan kaldırıldı. Herkese leblebi gibi dağıtıyorlardı, Hesabını veren var mı? Favipavir de masum zannetmeyin.

3- Tedavi'ye yanlış yaklaşım: Bu virüsü çıkaranlar ne istedi ise o yapılıyor. Kimse D-vit, B12 vitamini, probiyotik, propolis, bağışıklık güçlendirme vs. demedi.

Hava zerrecikleri ile çok kolay taşınan bu virüs zaten 2 senedir içimizde, istediğiniz kadar maske takın muhatab olmayan yok. Pencereyi açtığınızda bile su zerrecikleri ile eve ulaşır. Hiç aşı olmamış kişilere antikor testi yapılsa zaten en az %50 antikorlu çıkardı.

Zaten özellikle kış aylarında günlük 500 civarı yaz aylarında da 80 civarı insan gribal enfeksiyonlara bağlı olarak zatürre gibi hastalıklarla vefat ediyordu. Bu tür enfeksiyonlarda artık grip ve influenzanın yerini kovid aldı.

Belarus başbakanı ne yaptı? Maske takmadan kovid yoğun bakım hastalarını ziyaret etti. Böyle hastalıklar olabilir dedi ve olması gerektiği gibi orada bu işi normalleştridi. Şahsen ben benzer bir hareketi, domuz griinde oyunu bozan ERDOĞAN'dan da bekledim ama olmadı...

Texas. Orada hiç bir yasak uygulanmadı, maske yasaklandı. PCR yapılmadı. Ölüm sayıları artmadı, normal hayat devam etti.

Sürü pisikolojisini bırakıkıp müslümanca bir şeyler yapmamız lazım. Ters propaganda yapmamız lazım. Tamam, kovidden ölenleri mi veriyordun rakam rakam? Ver aynı gün sigara ve kanserden ölenlerin rakamlarını ayrı ayrı bak bakalım işler nasıl değişiyor.

Bindik bir alamete, gidiyoruz kıyamete.

münevver500, 3 yıl önce

Ne yalanı hocam ben aynı aileden 2 yakınımı kaybettim 3 tanesi aylarca yoğun bakımda yattı ben kovid oldum ve bu yaşıma kadar çekmediğim acılar çektim siz aşı ve testi reddediyor olabilirsiniz ama bu kadar emin konuşmayın

defterci
Genel Müdür
17 Eylül 2021 14:40

Ellerinizden öpüyorum, sizin gibi muallimlere ihtiyacımız var.

Allah bin kere razı olsun.

Bu sürü pisikolojisini aşan, hakikati gören bir öğretmen gördüm ya, çok mutluyum şu an.

Beytulmakdis, 3 yıl önce
Toplam 111 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi