Editörler : "eskiyara"Pangaea

11 Haziran 2020 14:28

Proje okulu öğretmen atama sonuçları
Mayıs ayında başvuruları alınan proje okulu öğretmen atamaları başvuru sonucu açıklanan il var mı arkadaşlar? Haziran ayı içinde açıklanacağına dair duyum almıştım ama henüz belli olmadı sanırım.

kılıç78
Aday Memur
11 Haziran 2020 15:19

haziarnın 2. haftası oldu bilgi yok.el altından bişeyler oldu işte kimsenin haberi olmasın....

oguzhandroid
Kapalı
11 Haziran 2020 15:27

Iğdır'da açıklandı diye duydum hocam. acaba il il mi açıklıyorlar
kılıç78, 4 yıl önce

haziarnın 2. haftası oldu bilgi yok.el altından bişeyler oldu işte kimsenin haberi olmasın....

Htdrsn
Aday Memur
11 Haziran 2020 17:30

Ben de bekliyorum sonuç yok hala

murattkucukk
Müsteşar Yardımcısı
12 Haziran 2020 13:26

Ne güzel bir okul türü kendi kendine atıyor alıyor ilana çıkıyor harika yaa:)))

12 Haziran 2020 17:55

Hocam bu sene her okula il içi için de il dışı için de bütün okullara , proje okulları için yazı geldi. İdareniz size haber vermedi mi?

Hatta burada biri fen lisesine yana yakıla öğretmen arıyordu .

murattkucukk, 4 yıl önce

erbeyca05
Aday Memur
12 Haziran 2020 17:59

hocam meslek lisesi olan proje okullarının neredeyse tamamı duyuruya çıktın .. ancak fen sosyal imam hatip fen gibi proje okullarının %90 duyuruya çıkmadı... sizin il neresi

murattkucukk, 4 yıl önce

12 Haziran 2020 19:15

Hocam Mardin'deyim. Mardin için basvurdum m ama umutsuzum. Torpilli çoktur. İl dışı ilk defa bu yıl gördüm .

Ben meslek lisesine basvurdum m ama anadolu, fen ve imam hatip duyuruları da geliyordu.

erbeyca05, 4 yıl önce

hocam meslek lisesi olan proje okullarının neredeyse tamamı duyuruya çıktın .. ancak fen sosyal imam hatip fen gibi proje okullarının %90 duyuruya çıkmadı... sizin il neresi

murattkucukk
Müsteşar Yardımcısı
13 Haziran 2020 00:12

Yahu verse ne olur Allah aşkına önce eş dost ahbap sendika yerleştirsin çok iyilere biz de artanlara o da müdür beğenirse sonuçta beğenmeyebilir babasının çiftliği ya hepsinin,il dışı başvurda varsa ohh müthiş valla hayatın boyu gidemeyeceğin ile ahbap bağlantıları ile gidersin hoooppp harika ya valla iyice zıvanadan çıktı bu iş bence

Teknolojik Muallim, 4 yıl önce

Hocam bu sene her okula il içi için de il dışı için de bütün okullara , proje okulları için yazı geldi. İdareniz size haber vermedi mi?

Hatta burada biri fen lisesine yana yakıla öğretmen arıyordu .

kılıç78
Aday Memur
13 Haziran 2020 01:10

ne bir yazı, ne açıklama hiçbir yerde.Geçmiş olsun bize..

13 Haziran 2020 01:58

Orası öyle sayın hocam. Baştan aşağı yanlış bir olay proje okulu zaten. Objektif kriterler yok.

murattkucukk, 4 yıl önce

Yahu verse ne olur Allah aşkına önce eş dost ahbap sendika yerleştirsin çok iyilere biz de artanlara o da müdür beğenirse sonuçta beğenmeyebilir babasının çiftliği ya hepsinin,il dışı başvurda varsa ohh müthiş valla hayatın boyu gidemeyeceğin ile ahbap bağlantıları ile gidersin hoooppp harika ya valla iyice zıvanadan çıktı bu iş bence

majesteleri7
Şube Müdürü
16 Haziran 2020 08:35

Torpillilere yer bulma proje okulu

BjkTalisca
Şef
16 Haziran 2020 14:10

Proje meslek liseleri için il memler kendi sayfalarında duyuruya çıktı fakat bazı okul müdürleri ya haberleri olmadığı için ya da öğretmen kaybetmek istemedikleri bunu kendi okullarına duyurmadılar. Anadolu ve Fen lisesi için zaten hiç duyuru gören bile olmadı. Proje okullara eskisi gibi sınavla atama yapılmalı ya da mesleki kıdem şartı getirilmeli. Bu haliyle objektiflikten çok uzak.

EnderuN Mektebi
Aday Memur
16 Haziran 2020 15:15

Proje okulu idareci ve öğretmen atamaları, il komisyonları tarafından belirlenip bakanlık onayına ankaraya gönderilir ve 22 haziran itibari ile sonuçlar yayınlanmaya başlanır.

16 Haziran 2020 19:05

Çok teşekkürler sayın hocam. Ben de o tarihlerde hatırlıyorum hatta atama takvimini bir ara görmüştüm sanki kaynak paylaşabilir misiniz acaba?

Bu arada okul türlerine gore ayrı ayrı mi açıklanacak, meslek lisesi, imam hatip, anadolu-fen gibi...

EnderuN Mektebi, 4 yıl önce

Proje okulu idareci ve öğretmen atamaları, il komisyonları tarafından belirlenip bakanlık onayına ankaraya gönderilir ve 22 haziran itibari ile sonuçlar yayınlanmaya başlanır.

smenciqqq
Aday Memur
17 Haziran 2020 10:34

iyi günler hocam 22 haziran tarihi nerede yazıyor? açıklanmış il var mı?

EnderuN Mektebi, 4 yıl önce

murattkucukk
Müsteşar Yardımcısı
17 Haziran 2020 13:43

Ben diyorum ki şu proje okulu ayağına ildışından proje okulu ayarlayayım kendime,o şehirde olsam iliçi ile gidemeyeceğim o şehirde olmasam ildışı ile gidemeyeceğim okula hoooop giderim ohh missss,sizler de doğuda dğ köylerinde bekleyin ki acaba kaç okul açılacak bu sene:))) Valla proje okulu ve eş durumu öyle güzel kullanılıyor ki hayret ediyorum gerçekten!...

17 Haziran 2020 15:08

Haklısın hocam.

Yalnız eş durumu sahte/formalite veya gerçek TORPİL'siz gitme ihtimali var.

Ancak il dışına proje okuluna TORPİL'siz kabul edilme ihtimali çok çok düşük. İl içi bile muğlak.

Ben il içinde başvurdum bir proje okuluna başta ümidim vardı ancak hem okul müdürü hem de ilgili il mem şube müdürü ile konuşunca ümidim iyice azaldı.

murattkucukk, 4 yıl önce

Ben diyorum ki şu proje okulu ayağına ildışından proje okulu ayarlayayım kendime,o şehirde olsam iliçi ile gidemeyeceğim o şehirde olmasam ildışı ile gidemeyeceğim okula hoooop giderim ohh missss,sizler de doğuda dğ köylerinde bekleyin ki acaba kaç okul açılacak bu sene:))) Valla proje okulu ve eş durumu öyle güzel kullanılıyor ki hayret ediyorum gerçekten!...

Papatyakaya
Aday Memur
18 Haziran 2020 17:54

istanbul ortaoğretime bağlı Proje Anadolu liselerinin atama kararnameleri bugün dys de okullara gönd

ozer32
Aday Memur
19 Haziran 2020 19:36

Arkadaşlar sonucunu öğrenen olursa yazıversin.Bulunduğum ilin milli eğitim müdürlüğünden ilgili memur "kararnamaler bize gelince biz de okula göndeririz, okul sizi arayarak bilgilendirir."dedi.

dehneliler
Genel Müdür
19 Haziran 2020 19:43

Çalıştığım fen lisesine bugün 2 öğretmen ataması yapıldı

Toplam 813 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi