Editörler : F16 Gökçen

nrpsmf
Kapalı
25 Mart 2021 12:23

İşe başlayan arkadaş dışında başka işe başlatılan veya dönüş alan oldu mu yakın zamanda ?

asdfgh1907
Aday Memur
25 Mart 2021 12:34

Anladığım kadarıyla şuan da sadece müfettiş yardımcılık mülakatı olumsuz olup başka birim için olumlu görüşülenler işe başlamış.

nrpsmf, 3 yıl önce

İşe başlayan arkadaş dışında başka işe başlatılan veya dönüş alan oldu mu yakın zamanda ?

nrpsmf
Kapalı
25 Mart 2021 13:08

Olabilir ben sistemlerini hala anlayamadım sadece gereksiz uzadı insan da ne yapacağını bilemiyor böyle

asdfgh1907, 3 yıl önce

Anladığım kadarıyla şuan da sadece müfettiş yardımcılık mülakatı olumsuz olup başka birim için olumlu görüşülenler işe başlamış.

BanQuiz
Aday Memur
04 Nisan 2021 11:52

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. Reklamlarınız talepleriniz için http://mny.com.tr/ adresine başvuru yapabilirsiniz.

Keyifli paylaşımlar dilerim.

Mkrv
Aday Memur
18 Nisan 2021 18:06

Arkadaşlar emlak katılım bankası güvenlik soruşturması yapıyor mu??

asdfgh1907
Aday Memur
18 Nisan 2021 18:23

Yapılıyor diye biliyorum ama kesin emin değilim. Siz hangi pozisyon için bekliyorsunuz ?

Mkrv, 3 yıl önce

Arkadaşlar emlak katılım bankası güvenlik soruşturması yapıyor mu??

Mkrv
Aday Memur
18 Nisan 2021 18:50

Kariyer.net üzerinden genel başvuru ilanı var oraya başvurdum ben

Mkrv
Aday Memur
18 Nisan 2021 18:51

Kamu bankası sayıldığı için var diye duydum ama ne kadar sürüyor bir bilgim yok tabi

Kpp2
Aday Memur
27 Nisan 2021 18:58

Merhaba dönüş ne kadar sürede oluyor olumlu olumsuz

Mkrv
Aday Memur
11 Haziran 2021 23:01

Arkadaşlar banka alım yapıyor mu acaba hala kimseye dönüş yok herhalde

Mkzlrmk
Kapalı
31 Mayıs 2022 22:09

Az önce müfettiş yardımcılığı için anket gönderdiler. Ama güvenlik soruşturması fln yapıp aylarca bekleteceklerse katılmayı düşünmüyorum. Kamubankası olduğu için güvenlik soruşturması vs yapılıyor mu bilen var mı?

thekurtt
Aday Memur
31 Mayıs 2022 23:54

Hocam kamu bankalarının tümü güvenlik soruşturması yapıyor

Mkzlrmk, 2 yıl önce

Az önce müfettiş yardımcılığı için anket gönderdiler. Ama güvenlik soruşturması fln yapıp aylarca bekleteceklerse katılmayı düşünmüyorum. Kamubankası olduğu için güvenlik soruşturması vs yapılıyor mu bilen var mı?

Mkzlrmk
Kapalı
01 Haziran 2022 13:57

Teşekkür ederim

thekurtt, 2 yıl önce

Hocam kamu bankalarının tümü güvenlik soruşturması yapıyor

saidkk
Aday Memur
06 Haziran 2022 13:11

Bana sınav daveti gönderildi ama hangi derslerden sorumluyum hiçbir bilgim yok. Bilen var mıdır? İki ay önce öyle çağırmazlar diye başvuru yapmıştım, şimdi sınava çağırmışlar.

Toplam 254 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi