Editörler : E.Kayı Han

Atakum5506
Kapalı
26 Kasım 2021 12:56

Benim beklentim yok hocam gelmez de zaten beklemiyorum
checkvizor, 2 yıl önce

Hala böyle beklentisi olanları görüyorum. Helal olsun.

lakkidi
Şef
26 Kasım 2021 13:36

3600 ikm için gelecek sadece tahminim. katip ve mübaşirler için bir gelişme yok.

cevherdudayev1
Daire Başkanı
27 Kasım 2021 14:56

kendini avut genel kapsamlı bi düzenleme yapmadan bu işin içinden çıkamazlar ikm dir imamdır öğretmendir polistir bunlara 3600 verilirse şube müdürü mühendis kadrosundakiler bizim göstergemiz daha yüksek olması lazım der ikm kim şube müdürü kim veya mühendis kıyaslanabilirmi

lakkidi, 2 yıl önce

3600 ikm için gelecek sadece tahminim. katip ve mübaşirler için bir gelişme yok.

Kemall4567
Şef
27 Kasım 2021 21:28

3600 ek gösterge, sözleşmeliye kadro diye diye asıl mesele olan maaşlarımızdaki erimeyi gözardı ettik. Gele gele asgari ücretliyle aynı seviyede maaş alma noktasına geldik. Kurumdaki temizlik personeli bizimmaaşları geçti. Kadro gelse nolacak ? Asgari ücret seviyesinde maaş alacaksın

hayatixxx
Kapalı
27 Kasım 2021 21:55

kimse göz ardı etmiyor, bunun yansıması seçimde ortaya çıkar, memurlar.nette akpnin erdoğanın memuruyum söyleminden geçilmiyordu, şimdilerde herkes devletin memuruyum akpnin değil demeye başladı

Kemall4567, 2 yıl önce

3600 ek gösterge, sözleşmeliye kadro diye diye asıl mesele olan maaşlarımızdaki erimeyi gözardı ettik. Gele gele asgari ücretliyle aynı seviyede maaş alma noktasına geldik. Kurumdaki temizlik personeli bizimmaaşları geçti. Kadro gelse nolacak ? Asgari ücret seviyesinde maaş alacaksın

Kemall4567
Şef
28 Kasım 2021 09:09

Ben 3600 ek gösterge, kadro taleplerini küçümsemiyorum ama bütün sendikaların ağzında yıllardır 3600 3600 3600; yaw kardeşim maaşın asgari ücrete düşmüş kadrolu olsan ne yazar ? Yıllardır asgari ücretle çalışanlar memurlardan daha önemli görülüyor, aha bu sene asgari ücret 4000-4500 ler havada uçuşuyor, memur maaşına eşitlenecek, biz diğer cephede savaşırken bu cepheyi terkettik.

karrppeenn
Aday Memur
28 Kasım 2021 21:47

Adalet bakanlığı kadro konusunda o kadar çok çalışıyor ki bu kadar çalışsaydım kesin tıp kazanırdım ne çalışmaymis arkadaş bir türlü bitmiyor 2 seneyi geçti aynı adalet bakanının kadro söylemleri ve çalışmaları. Hatta bir ara yandaş gazetelerde kadro verilmişti bile . Ben 2023 'den once kadronun hayal olduğunu düşünüyorum bu hakkı secim malzemesi olarak görecekler bence .

Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi