Editörler : ayşegül bgm
15 Ekim 2019 17:01

Gazi alım
Gazi'ye başvuran var mı acaba? Kontrol ettiğim de kabul edildi yazıyor şimdi.

Asel31
Kapalı
16 Ekim 2019 10:00

Ben başvurdum. Ben de de aynı şekilde durum. Ayın 14 ünde başvurular bitti. 7 gün içerisinde açıklanacakmış.

miraçnurse
Kapalı
16 Ekim 2019 11:21

Siz bana akdenize puanım 74 olduğu için başvurmadım demiştiniz 2.atamada kesinlikle atanırsınız gaziye de başvurmasaydınız keşke. Gelse de atamalar başladığında gideceğinizi düşünmüyorum.

Asel31, 5 yıl önce
Ben başvurdum. Ben de de aynı şekilde durum. Ayın 14 ünde başvurular bitti. 7 gün içerisinde açıklanacakmış.

Asel31
Kapalı
16 Ekim 2019 12:03

Aynen öyle. Ama internetten başvuru olduğu için başvurdum. Zaten 5 tane alım yapıyor bana gelmez. Gelirse de atama haberlerine bağlı. Şu anda çok fazla olumsuz yorum yapılıyor. Ne yaparım bende bilmiyorum. Ama çok çok yüksek ihtimalle gitmem. Beklerim.
miraçnurse, 5 yıl önce

Siz bana akdenize puanım 74 olduğu için başvurmadım demiştiniz 2.atamada kesinlikle atanırsınız gaziye de başvurmasaydınız keşke. Gelse de atamalar başladığında gideceğinizi düşünmüyorum.

miraçnurse
Kapalı
16 Ekim 2019 12:10

Ben sayının 5 olduğunu bilmiyordum bakmamıştım bence de gelse de gitmeyin her ne kadar olmaz dense de şuana kadar tek bir atama yapıldı nerdeyse 1.5 yıl olacak 2.atama mutlaka 2019 bitmeden olur ve istediğiniz ile atanırsınız

Ymnur
Şef
16 Ekim 2019 12:14

gazıye basvurumuz cıktıgında oradan çagirılirsak gitmesek herhangı bir problem olmuyor degilmi
miraçnurse, 5 yıl önce

Ben sayının 5 olduğunu bilmiyordum bakmamıştım bence de gelse de gitmeyin her ne kadar olmaz dense de şuana kadar tek bir atama yapıldı nerdeyse 1.5 yıl olacak 2.atama mutlaka 2019 bitmeden olur ve istediğiniz ile atanırsınız

miraçnurse
Kapalı
16 Ekim 2019 12:21

Sözleşme imzalamadığınız sürece olmaz ama gitmeyecekseniz başvurmayın gidecek olanların önüne geçmeyin. Düşük puanla atanamayacak olanlar var siz devlete zaten girecekseniz üniversiteye de puanı düşük olanlar başvursun. Benim de puanım 67 lisans hemşireyim akdenize başvurum eminim oraya da yüksek puanlar gitmeyecekken başvurdu

Asel31
Kapalı
16 Ekim 2019 12:25

Merak etmeyin kabul edilip gitmeyecek olanlar kimsenin hakkını yemez. Çünkü uzuuuuunnn bir yedek listesi oluyor. Gelmeyenin yerine yedekler çağırılıyor.

miraçnurse
Kapalı
16 Ekim 2019 12:27

Bende biliyorum yedek olduğunu sağolun hatırlattığınız için

Asel31
Kapalı
16 Ekim 2019 13:15

Gitmeyecekseniz başvurmayan, gideceklerin önüne geçmeyin demişsiniz yukarda. Buna istinaden o cevabı verdim. Biliyorsanız ne mutlu size ...

miraçnurse
Kapalı
16 Ekim 2019 13:18

Anladım asel31 hanim sorun değil biz de atanmak istediğimiz için bu şekilde söyledim ama sonuçta almışsınız puanınızı hakkınız istediğiniz yere başvurabilirsiniz. Kötü amaçla söylemedim ama sizin gibi herkes böyle yapıyor o yedeklerde de puanlar düşebilir sonuçta

Ymnur
Şef
16 Ekim 2019 13:52

Yanlız ben gitmicegım diye birşey demedım ayrıca arkadasin dedigı gibı kimsenın hakkı yenmiyo yedekler devreye giriyo. Biz keyfi yere basvurmadık sonuçta ne olacagimiz bellı degil malum halimiz ortada ve henuz alımda piyasada yok. Ayrıca alımlarda bu kadar azken atanacagimızda muamma. Tek taraflı fesih ettıgimizde sanirım 1 yıl o pozisyonlara tekrar atanamıyormusunuz bununla ilgili net bir bilgı ettgim için böyle bir soru sorma geregı duydum . Ve ben gazı ünıversitesinı bizzat kendım aradım sımdı o kadar yüksek puanlılar başvurmuşki biran aynı soruyu bende onlara sordum yüksek puanlilar zaten atanabilir böyle bir ihtimalleri varken neden daha düşük alan kişilere musade etmıyorlar dedım. Ama kimsenın ne duşundugunu bilemeyiz belkı kişi o kadr atamayı beklemek istemıyor belkı acele işe ihtiyacı var belkı baska şehre gtmek istemiyor yaşadıgı yer burası yada yasadıgi yere en yakin şehr burası puanımda yuksek kesin olur diye başvuruda yapmiş olabılir ama evet buraya yuksek puanlıların basvurmasını bende biraz garipsedım açıkcası
miraçnurse, 5 yıl önce

Sözleşme imzalamadığınız sürece olmaz ama gitmeyecekseniz başvurmayın gidecek olanların önüne geçmeyin. Düşük puanla atanamayacak olanlar var siz devlete zaten girecekseniz üniversiteye de puanı düşük olanlar başvursun. Benim de puanım 67 lisans hemşireyim akdenize başvurum eminim oraya da yüksek puanlar gitmeyecekken başvurdu

Hayalperi
Memur
17 Ekim 2019 14:04

Bu Gazi ne zaman belli olacak ya herkes de kabul edildi yazıyor
Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi