Editörler : F16 Gökçen
09 Şubat 2013 19:42

sdü'lü sen neerden mezunsun bolum ne .teb ona goremı cagırıyo acaba.

sdü'lü
Aday Memur
09 Şubat 2013 20:00

süleyman demirel maliye mezunuyum..bilmiyorumki neye göre çağırdıklarını :/ ama üni.ye göre değildir

09 Şubat 2013 20:10

tecruben varmı senın ..tecrubesızlerıde cagırıyolarmı acabe.baska bankalarla mulakat surecın varmı.?

sdü'lü
Aday Memur
09 Şubat 2013 20:21

tecrübem yok.birkaç bankayla oldu mülakatlar olumlu olumsuz oldu :)

09 Şubat 2013 21:12

ole vala .su an bı bankayla olumlu bı surecım olsa baska banka sınavına gırmem beklerım.tabı egıtım asamasında olsam 1 yılda gecse arıyacaklarını bılırım hız degılse bı umıt beklerım.ama olmayınca olmuyo ıste .sen yapı kredımıydı garantimiydı hatırlamıyorum sınava gırmıstın heralde nasıl sonuclandı .bi iş bankası umut dıyodum o da olmadı.yasta onemlı tabı 87 lı ben ..((senın kac?

sdü'lü, 11 yıl önce

tecrübem yok.birkaç bankayla oldu mülakatlar olumlu olumsuz oldu :)

bonomo
Aday Memur
10 Şubat 2013 22:26

bankaya alım süreçleri uzun bir zaman içerior malesef :((

sdü'lü
Aday Memur
10 Şubat 2013 22:39

aynen ya :( beklerken yaşlandık

merve1597
Aday Memur
11 Şubat 2013 18:29

sdü'lü arkadaşım adanada mı girdin sen sınava ve kaç gün içinde açıklandı ?

merve1597
Aday Memur
11 Şubat 2013 18:35

sınavınız kaç gün sürmüştü acaba bilgi verebilirmisiniz ben adanada girdim sınava 2 hafta oldu hala ne e mail geldi nede arandım acaba olumsuz anlamına mı geliyor bu

işsiz86, 12 yıl önce

teb den yenı ayrıldım.6 ay calısabıldım.calıstıgım sube uzak oldugu ıcın.kasa tazmınatı yok.160 yemek parası yukluyor sodexo ya.1100 brut tu gısede.su sırada aynıdır.egıtım aldık 1 ay kadar.gıse zor ama iş bulmak ta zor bu devırde.hayat sıgortası vardı.calısacak olan arkadaslara basarılar

merve1597
Aday Memur
11 Şubat 2013 18:36

arkadaşım senn sınavın kaç gün içide açıklandı acaba

nzhtkyrk, 13 yıl önce

arkadaşım eğitim var..eğitim olmadan kim kimi işe alıyor bankadan bahsediyoruz:) ekran eğitimleri kanunlar uygulamalar vs vs birsürü konu başlıgı var..eğitim cumhuriyetköyde başlıyor konaklama da orada zaten daha sonra altıyol uygulamada devam ediyor.. ortalama 1 ay..

sdü'lü
Aday Memur
12 Şubat 2013 00:32

ben ist için girdim 1ayda fln açıklandı ya

12 Şubat 2013 19:08

sen ne zamna basvurdun bu ılana bende basvurdun aama ses yok hala .tecrube ıstıyo galıba senın bankada gıse yada herhangı bı deneyımın varmı ona goremı cagırıyolar .hiç bı sey anlamıyorum:(

sdü'lü, 11 yıl önce

ben ist için girdim 1ayda fln açıklandı ya

svncbysl
Aday Memur
14 Mart 2013 00:04

işi bıraktım eğitim süreci daha bitmeden yaptım hazır yolun başındayken bana göre olmadığını anladım gariplerim hala eğitimdeler ne diyelim Allah sabır versin geride kalanlara (SİNAN V NİLGÜN CBYSL den sevgiler)

ozlemh1987
Aday Memur
09 Nisan 2013 19:14

Arkadaşlar şurda Bim'de çalışın daha iyi ya.beni de aradılar ilanınızda en az lise mezunu yazmışsınız bu durumda maaşınız çok düşük olduğunu düşünüyorum dedim 4-5 yıl üniversite okuyup üstüne ingilizce eğitimler almışım bizi lise mezunlarıyla bir tutacak kadar düştüler.yükselme imkanı varmış felan ben farklı bi bankada çalıştım da yükselmeyi bırakın da neden kadroya geçemedim gişeden yükselmenin zor olduğunu biliyorum.iki kuruş maaşla ezilmeyelim vala param olsa hiç düşünmeden kpss kursuna giderim.2 kuruş maaş verip ensemize çöküp,özgüvenimizi körelticekler zaten o kadar ezik olduktan sonra yükselmeye bile çekiniyorsun Hep senin gelişemediğini öğrensen de öğrenemesiğin bahanesiyle üstüne gelirler sonra satış yaptırırlar sen oranın kölesisin ya..ne kadar ürün varsa satmak ZORUNDASIN satamazsan hesabını sorarlar.imkanınız varsa kpss kuslarına gidin bankanın adına felan bakmayın zaten onlar adlarını kullanarak köle tacirliği yapıyor kulağınıza

ozlemh1987
Aday Memur
09 Nisan 2013 19:19

kulağınıza küpe olsun söylediklerim.ben de gişe de çalıştım ülkemizin genç nüfusu fazla ve işsizliğimizi kullanıyorlar.bi kurs hayatınızı değiştirir ingilizce veya kpss farketmez.yurta lise öğrencileri gişelerde çalışıyor.gişe o kadar stresli bi yerki.2 kuruş maaşınızla bisürü riskli işlemi göze alıyorsunuz.

ozlemh1987
Aday Memur
09 Nisan 2013 19:25

yurtdışında lise öğrencileri bankada çalışıyor.sinir stres sahibi olmak garanti

çaça_25
Daire Başkanı
09 Nisan 2013 20:32

arkadasım tebrıkler tespitlerın ısabetlı . bir gişe çalışanı olarak sözlerın aynısını malesef yasıyoruz.. kuş kadar maaşla yapmadıgımız iş yok, delısıyle ugras, cahılıyle ugras,müşterı memnunıyetı adı altında ukala kendını bir b..k ınsanların agız kokusunu çek, rısklı işlem yap, evrak tak, müşterı hesap formlarını yolla takıbını yap vs vs vs kasayı ayarla , müşterı nakıt talebını karsıla telefonlara bak he gişedebırde telefonlarımız var. zırrr zırrrr çalıp susmayan bakmasan olmaz ee müşterı memnunıyetıı var nasılsa!!!!!! vsvs işte bunlar en çok çalışannn ve bankada en az maaşı alan gişecılerın işidir. pazarlama portfoyu 4 bın 5 bıne para demezken sen 4---5 yıllık gişecı olmana ragmen hala bın lırayı bın taklayla al kazan ve ay sonu gelmeden elınde 5 kurus kalmasın ıyı mı!!!! ve bırseyı unuttum galıba satıs baskısı. kredı sat kart satonu sat bunu sat. haa bıde bunlar var bunlarıda unutma. yapamayınca kımse bu adam gişede para riskı var, kafası dagılır dıkkatı dagılır demek yok. sen nıye satamıyorsun? x kişi nasıl yapıyor? y şubesının gişecısı nasıl yapıyor? vs vs gıbı laflarla karsılaş ve akşam eve gelınce mutsuz, umutsuz ve arayıs içinde düşün taşın ve malesef :( ertesı gün tekrar bunları yaşamak uzere işe gıt... ıhtıyac olmasa ınan yapacagım işdegıl. karıyer dıye bır sey yok arkadasımm. yok anca arkanda bırı varsa, senı tutarsa karıyer yaparsın bankada yoksa nafılee. böyle bır hayal bıle kurma. bakmayın o takım elbıselı ınsanlara hepsı kan aglıyor. ( gişecıler ) özellıklede malesef :(.

ozlemh1987, 11 yıl önce

Arkadaşlar şurda Bim'de çalışın daha iyi ya.beni de aradılar ilanınızda en az lise mezunu yazmışsınız bu durumda maaşınız çok düşük olduğunu düşünüyorum dedim 4-5 yıl üniversite okuyup üstüne ingilizce eğitimler almışım bizi lise mezunlarıyla bir tutacak kadar düştüler.yükselme imkanı varmış felan ben farklı bi bankada çalıştım da yükselmeyi bırakın da neden kadroya geçemedim gişeden yükselmenin zor olduğunu biliyorum.iki kuruş maaşla ezilmeyelim vala param olsa hiç düşünmeden kpss kursuna giderim.2 kuruş maaş verip ensemize çöküp,özgüvenimizi körelticekler zaten o kadar ezik olduktan sonra yükselmeye bile çekiniyorsun Hep senin gelişemediğini öğrensen de öğrenemesiğin bahanesiyle üstüne gelirler sonra satış yaptırırlar sen oranın kölesisin ya..ne kadar ürün varsa satmak ZORUNDASIN satamazsan hesabını sorarlar.imkanınız varsa kpss kuslarına gidin bankanın adına felan bakmayın zaten onlar adlarını kullanarak köle tacirliği yapıyor kulağınıza

ozlemh1987
Aday Memur
09 Nisan 2013 23:20

çok kötü zamanda yaşıyoruz heryer ucuz işçi almaya çalışıyor biz kendimizi paramız olmadan kursa gitmeden geliştiremiyoruz he başka alternatifte şu sistem bana şunu diyor o zaman ezileceksin ezilerek kendini geliştireceksin ha ilkokul,ha lise mezunu hepimizi aynı kefeye koydular öyle ya da böyle sıfırdan başlıyoruz

çaça_25, 11 yıl önce

arkadasım tebrıkler tespitlerın ısabetlı . bir gişe çalışanı olarak sözlerın aynısını malesef yasıyoruz.. kuş kadar maaşla yapmadıgımız iş yok, delısıyle ugras, cahılıyle ugras,müşterı memnunıyetı adı altında ukala kendını bir b..k ınsanların agız kokusunu çek, rısklı işlem yap, evrak tak, müşterı hesap formlarını yolla takıbını yap vs vs vs kasayı ayarla , müşterı nakıt talebını karsıla telefonlara bak he gişedebırde telefonlarımız var. zırrr zırrrr çalıp susmayan bakmasan olmaz ee müşterı memnunıyetıı var nasılsa!!!!!! vsvs işte bunlar en çok çalışannn ve bankada en az maaşı alan gişecılerın işidir. pazarlama portfoyu 4 bın 5 bıne para demezken sen 4---5 yıllık gişecı olmana ragmen hala bın lırayı bın taklayla al kazan ve ay sonu gelmeden elınde 5 kurus kalmasın ıyı mı!!!! ve bırseyı unuttum galıba satıs baskısı. kredı sat kart satonu sat bunu sat. haa bıde bunlar var bunlarıda unutma. yapamayınca kımse bu adam gişede para riskı var, kafası dagılır dıkkatı dagılır demek yok. sen nıye satamıyorsun? x kişi nasıl yapıyor? y şubesının gişecısı nasıl yapıyor? vs vs gıbı laflarla karsılaş ve akşam eve gelınce mutsuz, umutsuz ve arayıs içinde düşün taşın ve malesef :( ertesı gün tekrar bunları yaşamak uzere işe gıt... ıhtıyac olmasa ınan yapacagım işdegıl. karıyer dıye bır sey yok arkadasımm. yok anca arkanda bırı varsa, senı tutarsa karıyer yaparsın bankada yoksa nafılee. böyle bır hayal bıle kurma. bakmayın o takım elbıselı ınsanlara hepsı kan aglıyor. ( gişecıler ) özellıklede malesef :(.

çaça_25
Daire Başkanı
10 Nisan 2013 22:56

evet arkadasım malesef öyle . inan ayaklarım gerı gerı gııdyor da ama napım iş yok para yok :( kım ıstemez emegının karsılıgını almayı ama gişe çalışanı isen bunu unut... her zaman hor görülen ama iş satısa gelınce pazarlama portföyü kadar aşık attırılan , azcık paraya çalıştırılan hep sen oluyorsun. gercekten emeğının karsılıgını alamamak gıbı kötü bir şey yok. piyasada bır kaç banka var az para çok iş mantıgıyla özellıklede gişecılerın üstüne gelen.. işte sıızn işe girmek istedıgınızde onlardan bırı arkadaslar haberınız olsunnnnn.. tabi şu bir gercek ınsan bır seyı yaşamadıktan ve kendısı görmedıkten sonra gerceklerı anlayamaz. takdır sızın...

ozlemh1987, 11 yıl önce

çok kötü zamanda yaşıyoruz heryer ucuz işçi almaya çalışıyor biz kendimizi paramız olmadan kursa gitmeden geliştiremiyoruz he başka alternatifte şu sistem bana şunu diyor o zaman ezileceksin ezilerek kendini geliştireceksin ha ilkokul,ha lise mezunu hepimizi aynı kefeye koydular öyle ya da böyle sıfırdan başlıyoruz

homeboy
Memur
10 Nisan 2013 23:47

Parası olmadan kursa gidemiyormuş.Başarısızlıklarının nedenini saçma sapan şeylere yükleme.Kursa gitmeden aslanlar gibi evinde çalış kardeşim.

Param yok pulum yok kursa gidemiyorum gibi ıvır zıvır işlerle burada vakit geçireceğinize,ders çalışın.

ozlemh1987, 11 yıl önce

Toplam 97 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi