Editörler : F16 Gökçen
«37383940414243444546474849

gulfu83
Memur
02 Şubat 2013 23:29

merhaba arkadaslar, foruma yeni giriyorum, bazı şeyler yanlış yazılmış belirtmek isterim.Ben ziraatte servis yetkilisiyim ve bu sınava da girmiştim, kazandım. Benim gibi personelden girip kazanan arkadaşları mülakatta uzm. yrd. illa istiyormuyuz diye çok sıkıştıdılar.Hele ki benim gibi yükselme sınavını kazanmışlara-yönetmenliğe 5 yılım kalmışken. Bütün bunlara rağmen bankamız bir ilk olarak bu mülakatı kazanan personeli -yaklaşık 20 kişi- bankamız portalında yayınladı. Bence bu da değişimin bir başka yönü.Maas yapımız değişti herşey gibi.. unvan maası-gorev poz.-gorev yeri taz. 1600+700+600=2900 ,brut, neti 2200 ist için,ama ikramiye hesaplamasında gorev yeri taz. yok, yani ikramiyeli ay 2900+1600+700=5200 brut ,neti 3700 gelir .yemek için evet kartlar yeni geldi, daha kullanmadık. Bizden, personelden evrak da istemediler, ama hala sağlık raporu alamayanlar için söyliyim, ben daha önce sait çiftçi hastanesi var beşiktaştan almıştım, yarım günde.Ben eğitimleri bilmiyorum, mülakatta bi ara silivri lafı geçti ama son duydugum istda bir ozel unv. imiş. Kazanan arkadaşlara hayırlı olsun.

data.dt
Aday Memur
02 Şubat 2013 23:46

peki bankacılık okulu zor mu bilginiz var mı ya da bilgisi olan var mıdır

gulfu83, 11 yıl önce

merhaba arkadaslar, foruma yeni giriyorum, bazı şeyler yanlış yazılmış belirtmek isterim.Ben ziraatte servis yetkilisiyim ve bu sınava da girmiştim, kazandım. Benim gibi personelden girip kazanan arkadaşları mülakatta uzm. yrd. illa istiyormuyuz diye çok sıkıştıdılar.Hele ki benim gibi yükselme sınavını kazanmışlara-yönetmenliğe 5 yılım kalmışken. Bütün bunlara rağmen bankamız bir ilk olarak bu mülakatı kazanan personeli -yaklaşık 20 kişi- bankamız portalında yayınladı. Bence bu da değişimin bir başka yönü.Maas yapımız değişti herşey gibi.. unvan maası-gorev poz.-gorev yeri taz. 1600+700+600=2900 ,brut, neti 2200 ist için,ama ikramiye hesaplamasında gorev yeri taz. yok, yani ikramiyeli ay 2900+1600+700=5200 brut ,neti 3700 gelir .yemek için evet kartlar yeni geldi, daha kullanmadık. Bizden, personelden evrak da istemediler, ama hala sağlık raporu alamayanlar için söyliyim, ben daha önce sait çiftçi hastanesi var beşiktaştan almıştım, yarım günde.Ben eğitimleri bilmiyorum, mülakatta bi ara silivri lafı geçti ama son duydugum istda bir ozel unv. imiş. Kazanan arkadaşlara hayırlı olsun.

raichu
Şef
02 Şubat 2013 23:51

istanbul tazminatının yarısı kadarını diğer illere verseler bu da iyi olacak

gulfu83, 11 yıl önce

gulfu83
Memur
02 Şubat 2013 23:56

istanbulda yaşa da bence sonra söyle bunlar, evle iş arası 5-6 km ama hergün en az iki saat yoldayım

data.dt
Aday Memur
03 Şubat 2013 00:10

afedersiniz son cümlenizi okumamışım

data.dt, 11 yıl önce

peki bankacılık okulu zor mu bilginiz var mı ya da bilgisi olan var mıdır

03 Şubat 2013 00:12

ole anlaşlıyo ama ins da oledir

joey84, 11 yıl önce

2011 Haziran'daki sınavda yedek olan herkes ise alınmış mı yani 6 ay sonra bile olsa, IK'ya ulaşılabiliyor mü arandığında, ben 11 Şubat'ta evrak getirmeyenler icin mı yedek oldugumuzu ya da 6 ay gibi uzun bir süre icin de şansımız olup olmadıgını sormak istiyorum...

gulfu83
Memur
03 Şubat 2013 00:20

uzman yrd için yedeklerın süresinin o kadar uzun olacagını sanmıyorum, eğitim var sonuçta

nehirdnz
Aday Memur
03 Şubat 2013 02:00

İstanbulda evrak tesliminde bulunacak olanlar takım elbise giymeyi düşünüyor mu gerek yokmuş diyenler var ben ankaradan gideceğim benim gibi şehir dışından gelecekler ne düşünüyor acaba?

S0sss
Aday Memur
03 Şubat 2013 11:08

Gece binip sabah mı orda olacaksın? Gece yolculuğunda ne kadar resmi giyinilebilir ki?

nehirdnz, 11 yıl önce

İstanbulda evrak tesliminde bulunacak olanlar takım elbise giymeyi düşünüyor mu gerek yokmuş diyenler var ben ankaradan gideceğim benim gibi şehir dışından gelecekler ne düşünüyor acaba?

muku57
Aday Memur
03 Şubat 2013 11:50

ben de sinoptan ankaraya gideceğim(6 buçuk saatlik yol ) kafamı hala kurcalayan bir konu. keten pantolon-gömlek giysem nasıl olur diye düşünmüyor değilim.

nehirdnz, 11 yıl önce

raichu
Şef
03 Şubat 2013 12:20

ben de aynı düşüncedeyim arkadaşım, keten pantolon.gömlek kravat,mont kombine etsek sorun olmaz diye düşünüyorum, bu nedenden seni almayalım diyeceklerini hiç sanmam, ama insan yine de tedirgin oluyor

muku57, 11 yıl önce

ben de sinoptan ankaraya gideceğim(6 buçuk saatlik yol ) kafamı hala kurcalayan bir konu. keten pantolon-gömlek giysem nasıl olur diye düşünmüyor değilim.

muku57
Aday Memur
03 Şubat 2013 13:03

trabzondan adanadan vs gelecek arkadaşlar da olacaktır. onlar da fikir beyan etseler de içimiz rahat etse :)

raichu, 11 yıl önce

ben de aynı düşüncedeyim arkadaşım, keten pantolon.gömlek kravat,mont kombine etsek sorun olmaz diye düşünüyorum, bu nedenden seni almayalım diyeceklerini hiç sanmam, ama insan yine de tedirgin oluyor

yavuzsahin55
Aday Memur
03 Şubat 2013 13:16

ben samsun'dan geleceğim, ankara'da teslim edeceğim evraklarımı. takım elbise ile gideceğim, takım elbise ile gitmezsek bir şey olacağını düşünmüyorum ancak bu tarz şeylere ve takım elbise giymeye de alışmam(ız) gerekiyor :)

muku57, 11 yıl önce

trabzondan adanadan vs gelecek arkadaşlar da olacaktır. onlar da fikir beyan etseler de içimiz rahat etse :)

MMSBF
Aday Memur
03 Şubat 2013 13:27

arkadaslar gercekten bu kıyafet sorununu çözsek iyi olacak gibi.bence resmi giyinilmeli ama illaa takım demek degildir ki bu.bilgisi olan paylaşırsa sevinirimmm

yamyamstyle
Aday Memur
03 Şubat 2013 14:45

ben cuma günü ik yı aradım resmi kıyafete gerek yok dediler, eğtimlerde takım giyicekmişiz

data.dt
Aday Memur
03 Şubat 2013 16:05

arkadaşlar merhaba,

ben ankaralı değilim bu yüzden eğitim bölüm başkanlığını google mapsten arattım fakat eğitim daire başkanlığı Atatürk Orman Çiftliği'nin kuzeyinde. iki yer de aynımı bilgilendirir misiniz

molokovellocet
Aday Memur
03 Şubat 2013 16:58

dedikleri kadarıyla ivedik metro istasyonuna yakın bir yer.

data.dt, 11 yıl önce

arkadaşlar merhaba,

ben ankaralı değilim bu yüzden eğitim bölüm başkanlığını google mapsten arattım fakat eğitim daire başkanlığı Atatürk Orman Çiftliği'nin kuzeyinde. iki yer de aynımı bilgilendirir misiniz

data.dt
Aday Memur
03 Şubat 2013 17:28

http://www.haritamap.com/yer/92451/ziraat-bankasi-egitim-daire-baskanligi.html

burası sanırım ama adresle uyumsuz

molokovellocet, 11 yıl önce

dedikleri kadarıyla ivedik metro istasyonuna yakın bir yer.

cagri pasa
Aday Memur
03 Şubat 2013 22:52

bu forumda insanların kimlikleri belli olsaydı iş verenler iki kez düşünmek zorunda kalırdı eminim. iki tane evrağı bir araya getiremeyen mi ararsın, bi adresi kendi başına bulamayan mı ararsın, sakallı vesikalık olur mu diye soranı mı ararsın ne ararsan var. çok şaşırıyorum ve dehşete düşüyorum yeminle. bazı insanların nasıl kazandığını anlamak mümkün değil.

joey84
Aday Memur
03 Şubat 2013 23:05

Rapor icin hangi bölümden randevu alarak devlet hastanesine gidiyorsunuz

Toplam 974 mesaj
«37383940414243444546474849

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi