Editörler : cihan27E.Kayı Han

selamdar
Yasaklı
29 Mayıs 2018 00:04

Adalet, hakkaniyet, liyakat =) tuz buz olmuş durumda.. Yağmurlu havada su dahi vermezler NET.

selamdar
Yasaklı
29 Mayıs 2018 00:09

Bunun güzel bir de tabiri var "GÜÇ ZEHİRLENMESİ" Yani bakıyorsun adam, memnun-sen üyeliği devam ediyor ! Akıllara ziyan.Arkadaş güzel ifade etmiş:

Önce vatan, sonra devlet ardından parti ve daha ardından liyakat, adalet başka deyişle gelir dapımındaki hiyerarşi gelmesi icap eder. Şimdi bakıyorsun İşçi dahi (küçümsemek için değil asla) 5 milyarın üzerinde kazanırkan; Memur rahat bi 10 senedir kalbur üstü ediliyor.

Allah Teala'ya havale etmekten başka daha ağır bir şeyler yazmak istemiyorum.

M.Al
Kapalı
29 Mayıs 2018 12:43

Boşverin ikramiyeyi. 2 katını geri alırlar vergi zamlarıyla

tayfur123
Kapalı
30 Mayıs 2018 10:58

Memurlar kim ki gözlerinde zerre değerimiz yok. Varsa yoksa öğretmenler

tnjktby
Aday Memur
30 Mayıs 2018 16:20

CB EDevletten yazıyoruz arkadaşlar herkes katılsın lütfen ..(Sayın Cumhurbas?kanım, 24.05.2018 tarihinde AK Parti Sec?im Beyannamesinde vurguladıg?ınız Ek Go?sterge ac?ıklaması ile ilgili belirtmek isteriz ki; Polis, O?g?retmen, Hems?ire, Din Go?revlileri ve dig?er I?darecilerin Ek Go?sterge haklarına kavus?masını olumlu bulmakla beraber, ac?ıklamanın adaleti tesis edecek s?ekilde BU?YU?K ve GU?C?LU? TU?RKI?YE'ye inananlar olarak tu?m kamu c?alıs?anlarını kapsayacak s?ekilde yeniden deg?erlendirilmesi, ayrıca Dini Bayram I?kramiyesinin de emekliler gibi tu?m kamu go?revlilerine verilmesi gerektig?ine inanıyoruz. Ek Go?sterge ve Dini Bayram I?kramiyesini vatanı ic?in mesai mefhumu olmadan c?alıs?an Enerji, Sanayi ve Madencilik Hizmet Kolu c?alıs?anları olarak hak ettig?imizi du?s?u?nu?yoruz. Bu bag?lamda kamu go?revlilerinin Ek Go?stergelerinin artırılmasına ilis?kin vaadin en genis? kapsamda tu?m kamu go?revlilerini kapsayacak s?ekilde mag?duriyetlerinin giderilmesi ve Dini Bayram I?kramiyesinin tu?m kamu go?revlilerine verilmesi ic?in gerekli c?alıs?manın hayata gec?irilmesini saygılarımla arz ederim

hizmetliyimdir
Aday Memur
30 Mayıs 2018 17:07

memur ikramiye verin oy verelim

pandelis
Kapalı
30 Mayıs 2018 17:17

memura ikramiye verilsin diye başlık açılıyor adamın birisi "doğu kültürüyle düşünelim kanaat güzel şeydir" diyor. yahu bu mantıkla vallahi de bize maaş vermeye devam ediyorlarsa sevinmemiz lazım. maaşları durdurdur 5 sene maaş yok deseler alkışlayacak memurlar bulabiliriz kesin. yazıklar olsun.

Scmemur
Aday Memur
30 Mayıs 2018 17:36

Memura neden ikramiye verilmiyo!!! Memuru 4b diye ayrım yapıyım 4b yi adam yerine koyan yok yazıklar olsun memur-sene ve üye olmaya devam edenlere! Bu ülkede memura değer veren kimse yok

Unutulan Şefler
Aday Memur
31 Mayıs 2018 10:04

evlatlar arası ayrımcılık yapan, haksızlık babanın yeri cehennemdir.

Er-Ça
Genel Müdür
08 Haziran 2018 10:38

devlete yazık olmaz. millet olmadan devlet mi olur. Ne insanlar var. Bunu yazan da devlet memurudur.

erkek.memur, 6 yıl önce

Emekliye ikramiye verilen arkasına düşüyorsunuz "ikramiye memura da verilmeli..." diyorsunuz.

yazık değil mi bu devlete.

erkek.memur
Aday Memur
08 Haziran 2018 18:40

Asıl, millet devletten ne koparırsam kârdır diye düşünürse devlet olmaz.

Er-Ça, 6 yıl önce

devlete yazık olmaz. millet olmadan devlet mi olur. Ne insanlar var. Bunu yazan da devlet memurudur.

Edirnel
Şube Müdürü
09 Haziran 2018 19:12

Arkadaşlar..Önümüzde seçim var..

Sizi önemsemeyenlere oy vermezssiniz olur biter..

mehmet_evleksiz
Kapalı
10 Haziran 2018 10:51

Memursen başkanı nerede acaba. İnsan göstermelik de olsa bir açıklama yapar, memur da ikramiye istiyor der, gerekirse başbakandan cumhurbaşkanına bu konuda randevu talep eder

Mavigökyüzü28
Genel Müdür
11 Haziran 2018 00:09

İkramiye istemez.. Haftalık enaz 72 saat olan çalışma saatlerimiz düzeltilsin veya düzelmiyorsa memurun haftalık çalışma süresi olan 40 saatı aşan kısmı İçin fazla mesaimiz verilsin...

xrainmannnx
Yasaklı
11 Haziran 2018 16:42

Madem ikramiye alamadık.15 saat derse girip 5000 tl maaş almak istiyorum. Ne de olsa öğretmeniz. Hak ediyoruz.

M.Al
Kapalı
12 Haziran 2018 08:03

Yok yok 15 saat derse girip 10 bin lira alın! Haftada 60-80 saat çalışan, şehit gazi veren, hiçbir resmi tatilde izin olmayan polisler 4100-4200 alıyor. Kendini dev aynasında görüyor şuna bak.

xrainmannnx, 6 yıl önce

Madem ikramiye alamadık.15 saat derse girip 5000 tl maaş almak istiyorum. Ne de olsa öğretmeniz. Hak ediyoruz.

mehmet_evleksiz
Kapalı
12 Haziran 2018 12:10

Türkiye'nin en zenginleri ilk yüzde olanların bir çoğu koç Sabancı demirören enka Ülker zorlu, bunların sahipleri ssk emeklisi onlar da ikramiye aldılar kamu işçisi aldı emekli aldı ama memura yok. Sebebi de memursenin bu ikramiyeyi istememesi. Bunun başka açıklaması yok.

Ali yalçından tek bir açıklama duydunuz mu

serkan__tezcan
Kapalı
21 Nisan 2019 17:09

memur da kimmiş yahu memurun yaşama hakkı var mi ki..

KAPTAN7
Kapalı
05 Mayıs 2019 12:56

ben kamu kurumundan emekli oldum.yıllarca çalıştım maaş harici ikramiye gibi bir ücret almadım.bu yönetenlerin politik yaklaşımıdır.ekonomik bir karar olsaydı diğer birimlere verilmezdi bence.bu sebeple geriye dönük bana verilmeyen ücretlerin iadesini talep ediyorum.

jeopol
Aday Memur
05 Mayıs 2019 13:29

Eğer memurlar da işçi gibi vergi dilimlerinden vergi ödeyecekse, işçiler gibi masada değil de sahada çalışacaksa kabul.

yoksa işçiler de memur şartlarında çalışsınlar

Toplam 81 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi