Editörler : Pangaea

Kapalı
22 Temmuz 2014 19:22

anlamıyorum neden böyle

kaç kez soru sordum ama cevap alamadım .soracağım kimsem yok. olsa sormazdım ama kimse cevaplamadı 200 kez yazım okunmuş

ama kimse cvb yazmamış gerçekten ağlayasım geldi ramazan ayında bir nebze yardım etmek çok mu zor gerçekten kalbim kırılıyor saatlerce bekliyorum bir yardım ışığı için herkese sayfalarca cevap bana kimse cevap yazmamış

mavli
Memur
22 Temmuz 2014 21:27

sorun neydi arkadaşım

zaman987
Kapalı
22 Temmuz 2014 23:02

gecen sene 65 puanla atanan var hatta 60 lı puanlı burda herkes 83 e kadar atama olur diyor 80 90 alan gecen atamada olamamış bu nasıl oluyor

birde vhki ve bilgisayar işletmeni kadroları zormu 80 alan adam girmiyo bide deniyor 70 daha çok puanlar çok mu zor acaba bu memurluk yoksa başka bişey mi var ilk kez girdim merak ediyorum

mavli, 10 yıl önce

sorun neydi arkadaşım

mahmutgp
Şube Müdürü
23 Temmuz 2014 01:45

kardeş minimum puanlar yayımlanıyor sürekli... sorunun cevabını orada bulabilirsin..

mavli
Memur
23 Temmuz 2014 13:33

bilgisayar işletmeni kadrosu hiçbir zaman 60 larda atanmadı arkadaşım mesela ben 78 puanla atanamadım o puan ilahiyat mezunlarından imam hatip yada kkö atamalarında Kpss taban puanları onlarında ekstra yeterlilik ve mülakatı vardı yani memur olmak tabiki zor kolay olduğunu kim söylerse yanlış söyler

zaman987, 10 yıl önce

gecen sene 65 puanla atanan var hatta 60 lı puanlı burda herkes 83 e kadar atama olur diyor 80 90 alan gecen atamada olamamış bu nasıl oluyor

birde vhki ve bilgisayar işletmeni kadroları zormu 80 alan adam girmiyo bide deniyor 70 daha çok puanlar çok mu zor acaba bu memurluk yoksa başka bişey mi var ilk kez girdim merak ediyorum

zaman987
Kapalı
23 Temmuz 2014 16:31

70 li yazcaktım yanlış oldu dün rahatsızdım 80lide var ama genel olarak 70 gördüm

mavli, 10 yıl önce

bilgisayar işletmeni kadrosu hiçbir zaman 60 larda atanmadı arkadaşım mesela ben 78 puanla atanamadım o puan ilahiyat mezunlarından imam hatip yada kkö atamalarında Kpss taban puanları onlarında ekstra yeterlilik ve mülakatı vardı yani memur olmak tabiki zor kolay olduğunu kim söylerse yanlış söyler

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi