Editörler : crops35

evo6
Aday Memur
04 Mart 2022 23:44

İkisine de başvurabilir miyiz kesin bir bilgi var mı ? Ayrıca e devlette ikisi birlikte görünüyor tek ilana iki başvuru yapmış olarak sayılır mıyız ?
LastDragon, 2 yıl önce

1-)Bakanlık Merkez ve Personel Eğitim Merkezlerinde Çalıştırılmak Üzere 301 Sözleşmeli Personel Alım İlanı

2-)Sözleşmeli Zabıt Kâtibi, Mübaşir, Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Teknisyen, İşaret Dili Tercümanı, Şoför, Aşçı ve Hizmetli Personel İstihdamı Sınav İlânı. Bu iki farklı ilanda da koruma ve güvenlik görevlisi alımı var ikisinede başvurabilir miyim?

Mitralyöz Etkisi
Şube Müdürü
05 Mart 2022 22:30

Arkadaşlar güvenlik forumunda babamın tcsini boş bıraksam problem olur mu bilmiyorum çünkü annem babam ayrı ve alakamız yok.

Ebru2935
Memur
06 Mart 2022 00:38

E devletten veya nüfustan ögrenilmiyor mu acaba eger oluyorsa bos birakmayin yinede kisisel fikrim dolmasada olur bisi olcagni sanmiom ama dedigim gibi kisisl vebal almak istemem garanti gitmek lazm

Mitralyöz Etkisi, 2 yıl önce

Arkadaşlar güvenlik forumunda babamın tcsini boş bıraksam problem olur mu bilmiyorum çünkü annem babam ayrı ve alakamız yok.

evo6
Aday Memur
06 Mart 2022 00:41

E devletten nüfus kayıt örneği alabilirsiniz orada aile kimlik bilgileri bulunuyor.

Mitralyöz Etkisi
Şube Müdürü
06 Mart 2022 01:03

Maalesef tc nolar yazmıyor sadece isim soyisim falan.

evo6, 2 yıl önce
E devletten nüfus kayıt örneği alabilirsiniz orada aile kimlik bilgileri bulunuyor.

Mitralyöz Etkisi
Şube Müdürü
06 Mart 2022 01:04

Teşekkürler

Ebru2935, 2 yıl önce

E devletten veya nüfustan ögrenilmiyor mu acaba eger oluyorsa bos birakmayin yinede kisisel fikrim dolmasada olur bisi olcagni sanmiom ama dedigim gibi kisisl vebal almak istemem garanti gitmek lazm

Mitralyöz Etkisi
Şube Müdürü
06 Mart 2022 01:50

Pardon kayıt bulunamadı yazıyor

Maalesef tc nolar yazmıyor sadece isim soyisim falan.

Ayhn43
Aday Memur
07 Mart 2022 01:27

Teknisyen kadroları 70 puanlara kadar düşer arkadaşlar.özellikle ceza evi kadrolarında teknisyen ünvanlı kadrolar da boşluklar var.Gecen sene mesela Sıhhi tesisat teknisyenliği bazı kadroları başvuruların yetersizliğinden boş kaldı.Dalaman ceza infaz kurumu sıhhi tesisat kadorosu geçen sene alım yapamadı.Bu sene gene başvuru aliyo boş kadro bende Dalaman ceza evinde teknisyenim ondan biliyorum başvurun kaçırmayın.Tabiki o ilgili bölüm mezunuysanız.

07 Mart 2022 11:16

Tercih ettiğimiz ilde mi giriyoruz sinava

iibf17
Memur
07 Mart 2022 11:55

Evet
Leylabakirhan, 2 yıl önce

Tercih ettiğimiz ilde mi giriyoruz sinava

LastDragon
Aday Memur
07 Mart 2022 14:12

İkisinede başvuru yapılıyor. Ayrıca e-devlet'te ikisinin başvuru yapma yeri farklı. Bakanlık merkez kadrolarına cumhurbaşkanlığı kariyer kapısı üzerinden başvuru yapılıyor. Diğer adliye alımı e-devlet adalet bakanlığı'nın iş başvurusu sekmesinden yapılıyor.

evo6, 2 yıl önce
İkisine de başvurabilir miyiz kesin bir bilgi var mı ? Ayrıca e devlette ikisi birlikte görünüyor tek ilana iki başvuru yapmış olarak sayılır mıyız ?

evo6
Aday Memur
07 Mart 2022 19:07

Bende sorduktan sonra buldum dediğiniz olayı. Teşekkür ederim
LastDragon, 2 yıl önce

İkisinede başvuru yapılıyor. Ayrıca e-devlet'te ikisinin başvuru yapma yeri farklı. Bakanlık merkez kadrolarına cumhurbaşkanlığı kariyer kapısı üzerinden başvuru yapılıyor. Diğer adliye alımı e-devlet adalet bakanlığı'nın iş başvurusu sekmesinden yapılıyor.

ozgeozgck
Aday Memur
18 Mart 2022 11:10

Arkadaşlar başvurular dün gece bitti biliyorum. Şu saatten sonra tercih ettiğimiz adliyeyi değiştirme şansımız hiç yok değil mi? Yada göreve başladıktan sonra farklı ile geçiş yapabiliyor muyuz?

iibf17
Memur
18 Mart 2022 11:11

Tercih ettiğiniz adliyeyi değiştirmezsiniz gakat göreve başlarsanz becayiş ya da evlilik durumunda değişme ihtimali var
ozgeozgck, 2 yıl önce

Arkadaşlar başvurular dün gece bitti biliyorum. Şu saatten sonra tercih ettiğimiz adliyeyi değiştirme şansımız hiç yok değil mi? Yada göreve başladıktan sonra farklı ile geçiş yapabiliyor muyuz?

Sima1905
Aday Memur
26 Mart 2022 00:09

Ağrı kadın İkm,Kars mübaşirlik yazan var mı acaba
Toplam 135 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi