Editörler : Lanet
08 Eylül 2013 22:34

Yakında evleneceğim ve beyaz eşya alacağım hangi markaları neden tercih diyorsunuz?

arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum

Argoth
Daire Başkanı
10 Eylül 2013 15:10

Uzun araştırmalar sonucu buzdolabı ve çamaşır makinesinde samsung ve lg arasında kalmıştım. Şahsen tercihim Lg oldu, buzdolabında hygiene fresh özelliği, çamaşır makinesinde inverter motoru kendinden emin garantisi ve buharlı yıkama özelliği tercihimi etkiledi.

Ocaklı fırın konusunda siemensten şaşmadım woklusunu aldık tavsiye edeni çoktu. iq 500 multi fonksiyon olandan.

Bulaşık makineside siemens 5 programlı.

n u n
Memur
14 Eylül 2013 01:18

çok teşekkür ederim ilginiz için.bende epey araştırdım buzdolabında boshu tercih etmemeye karar verdim

otay07
Aday Memur
20 Eylül 2013 09:51

evimdeki bütün elektronik aletler arçelik.sağlam ürün hızlı ve yaygın servis.

Cann Karyağdı
Aday Memur
28 Eylül 2013 15:20

Beko - Arçelik - Vestel. En Kaliteli Malzeme Bunlardadır.

n u n
Memur
30 Eylül 2013 03:48

bende beko düşünüyordum.hepsini beko almak istiyorum inşallah

Cann Karyağdı, 11 yıl önce

Beko - Arçelik - Vestel. En Kaliteli Malzeme Bunlardadır.

eoktay
Aday Memur
11 Ekim 2013 15:31

samsung vb ürünler tavsiye etmem arcelik ya da beko gibi ürünler alın bence

teslme33
Aday Memur
25 Ekim 2013 07:37

merhaba bence boshc en iyisi

nelmali
Aday Memur
25 Ekim 2013 08:37

Fırın için fazla para harcama bence, Termikel al yeter. Çift bölmeli olanları tavsiye ederim. Çünkü 1 tepsi için fırının tamamının ısınması gerekmiyor, enerjiden tasarruf sağlıyor. Çamaşır makinesinde Bosch, LG ve Arçelik'i tavsiye ederim. Bulaşık makinesinde Bosch, Arçelik ve Ariston'u öneririm. Buzdolabında Arçelik'i öneririm. Tv alacaksan, Vestel alsan yeter. Kolay gelsin...

i_deniz
Aday Memur
25 Ekim 2013 09:22

Bazı markalar grup markadır. Yani aynı firmanın yada aynı fabrikanın ürünleridir. Servisleride aynıdır. Bir çok üründe vidasına kadar aynı olup sadece üzerindeki etiket farklıdır. Bazılarınında temel ögeler aynı aksesuarlar farklıdır. Tek fark pazarlama tekniği ve fiyatdır. Örnegin Arçelik-Beko-Altus, Bosch-Simens-Profilo, Vestel-Regal vs. gibi. Bu yüzden marka takıntınız yoksa alternatif markalarada bakınız. Ayrıca aynı markanın farklı mağzalarınada sorunuz her nekadar liste veya aynı fiyat verselerde ufak pazalıklarla fiyat indirimi veya küçük ev aletlerinide alabilirsiniz. Netice TC deki çalışma şartlarını (elektrik-su-temizlik/tüketim mad. vs)düşünürseniz elektronik cihaz işi birazda şans işidir. Ayrıca servis-bayi ile çözemediğiniz sorunlarınızı firma bölge müdürlükleri veya merkezleri ile görüşerek çözmeye çalışınız. Hayırlı mübarek olsun.

nickneyimeX
Daire Başkanı
25 Ekim 2013 09:46

vestel alma ne alırsan al. genel olarak ürünleri değil am servisleri beş para etmez. internetten bir aratın vestel servisleri diyerek bakın karşınıza neler çıkıyor. düğün hazırlıklarım sırasında yapmadıkları kalmadı. 4-5 tane olay yaşadık. 4 yıllık buzdolabımı değiştirdim bunlar yüzünden.

benbostan
Aday Memur
25 Ekim 2013 11:38

kesinlikle samsung alma beyaz eşyaları.Servis ağları çok kötü aldığına pişman ediyorlar.

25 Ekim 2013 12:21

bosch tavsiye ederim...7 yıldız hiç problem yaşamadık maşallah...4 kez de taşındık..

nickneyimeX
Daire Başkanı
25 Ekim 2013 14:50

vestel bedduası var :) daha var mı bundan ötesi. reklamları çok güzel. ürünü iyi çıkarda sevise muhtaç olmazsan şansına harika... amma bir kez servise muhtaç oldun mu vay haline...

n u n
Memur
25 Ekim 2013 17:53

renkli eşyalar hakkında neler düşünüyorsunuz arkadaşlar?turuncu bir çamaşır makinesi gördüm çok beğendim ama tedirgin oldum.tümünü aynı renk mi almalı beyazdan şaşmamalı.anneme kalırsa hepsini beyaz al diyor ama biraz renk iyi olmaz mı acaba?

ücretliköle
Kapalı
25 Ekim 2013 18:08

Samsung

25 Ekim 2013 21:38

Samsung'a kesinlikle bulaşma bin pişman eder adamı bu kadar çok rezalet yaşanan bir firma görmedim herkes şikayetçi servisleri de berbat alacaksan Boscg LG Siemens grubu ürünlere bak. Bizim Arçelik servis müdürü komşumuz beyaz eşyalarını yeniledi adam kendi evine LG aldı..

tudor25
Aday Memur
26 Ekim 2013 21:23

bütçen yeterli ise hepsini bosch al.arçelik te iyidir. ucuz diye sakın aristona gitme

inalcık
Aday Memur
26 Ekim 2013 23:24

Bence de vestel alma arçelik ve bosch ve siemens iyidir.

bergu
Kapalı
27 Ekim 2013 10:11

samsung sakın almayın arkadaşlar, hele kurutmalı çamaşır makinasını asla.

physicstserhat
Kapalı
27 Ekim 2013 10:54

bosch tek tercihim, paraya kıydım aldım.

Toplam 32 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi