Editörler : crops35
11 Ağustos 2017 20:27

Tercih sonuçları ve üçüncü atama ile ilgili olarak

Görüşme sağladığımız arkadaşlar ekpss sonuç programı icin önümüzdeki hafta net bir tarih verileceği.ucuncu bir atama icin ise herhan gibir çalışma ve programın olmadığı.ayrica engelli ogretmen atama si icin ise mujde çıkabileceğini belirtmislerdir.hayirli akşamlar.

baris_sensoy
Aday Memur
11 Ağustos 2017 20:47

Nihayet güvenilir bilgiler gelmeye başladı.

Ozsev5860
Şube Müdürü
11 Ağustos 2017 20:52

Tedas senin sozun vekillerin bakanlarin sozunden daha cok guveniriz. 3. Atama icin herhangi birsey gorunmuyor mu tamamen olumsuz mu 3. Atama

Turbo01
Şef
11 Ağustos 2017 20:54

Tedaş hocam seni görmek çok güzel 17 sinde kuraya çağırıldık diyen arkadaşlar var sen az çok bilirsin çok yorulduk sonuç beklemekten doğruluk payı var mıdır

echooooo
Aday Memur
11 Ağustos 2017 21:22

Forumda yeni sayılırım.neden TEDAŞ önemli.eleştirmiyorum.yanlış anlaşılmasın.sırf sınırlarımız daha da bozulmasın diye emin olmak adına soruyorum

echooooo
Aday Memur
11 Ağustos 2017 21:23

Görüşme sağlanan arkadaşlar kim.içerden memurlar mı. Nerdesin o zaman şimdiye dek kardeş :)

baris_sensoy
Aday Memur
11 Ağustos 2017 21:53

Tedaş in yukarıda yazdıklarından başka bildiği fakat resmi açıklama olmadığı için bize açıklamadığı başka şeylerde olduğunu düşünüyorum.

echooooo
Aday Memur
11 Ağustos 2017 22:47

Karar gazetesinde çıkmış ekpss haberi.bir bilgi sunmasa da duyulması açısından iyidir

tedas19800
Daire Başkanı
11 Ağustos 2017 23:26

Sabir her hayrin başı gibidir.allah inşallah atama bekleyen bütün kardeşlerimize atanmayi nasip eyler.selam ve dua ile hayırlı aksamlar diliyorum.üçüncü atama olabilirmi sorusunun cevabi sizde.

yasemin katgısız
Aday Memur
12 Ağustos 2017 00:18

Inşallah olur kuran kursu öğretici hiç açılmadı açılır inşaallah üçüncü atama

tedas19800
Daire Başkanı
12 Ağustos 2017 14:36

:) mesela

baris_sensoy, 7 yıl önce

Tedaş in yukarıda yazdıklarından başka bildiği fakat resmi açıklama olmadığı için bize açıklamadığı başka şeylerde olduğunu düşünüyorum.

Ozsev5860
Şube Müdürü
12 Ağustos 2017 14:40

Tedas biliyorsun engelliler eylem.dendigi zaman surekli kendini geri cekiyor yada imkan bulamiyor. Engelli internet basinda bile eylem yapmiyor armut pis agzima dus diyor. Eylemsiz bir sekilde 3. Atama olma ihtimali varmidir dusuncen nedir?

tedas19800
Daire Başkanı
12 Ağustos 2017 15:10

üçüncü atama olurmu dersen olur. sadece doğru bir strateji ve doğru bir elden yönetilmesi gerekiyor. bu süreçte umutsuzluğa yer verilmemeli. özellikle 2019 seçim de ortadayken yeni bir atama koparmak çok zor değil.uzun zamandır özellikle bu süreci her ne kadar uzakta duruyor gibi olsamda yakından takip etmekteyim. özellikle facebook engelli gurupları doğru kişiler tarafından yönetilmiyor. doğru bir strateji ile ortak bir mücadele söz konusu değil. buralarda sen ben kavgası kimseye birşey kazandırmaz. özellikle bu gurupların başına donanımlı eski editörlerimizden volkan,önder başta olmak üzere bu kişiler kadar donanımlı kardeşlerimiz gerekiyor.

BENİM EKPSS 2012 ÖNCESİ VE SONRASINDAKİ MÜCADELEMDE BURADA VARDIYSAN NELER YAPABİLDİĞİMİ ARKADAŞLARIMIZIN YARDIMIYLA GÖRMÜŞSÜNDÜR BU EKİP İŞİDİR. SEVGİ VE SAYGILARLA KARDEŞİM. BİZ İNANILMAZ HERŞEYİ BAŞARDIK. AMA BİZ OLARAK.KOLAY GELSİN

Ozsev5860, 7 yıl önce

Tedas biliyorsun engelliler eylem.dendigi zaman surekli kendini geri cekiyor yada imkan bulamiyor. Engelli internet basinda bile eylem yapmiyor armut pis agzima dus diyor. Eylemsiz bir sekilde 3. Atama olma ihtimali varmidir dusuncen nedir?

Haan1036
Aday Memur
12 Ağustos 2017 15:32

Tedaş abi önümüzdeki hafta tercih sonuclari aciklanackmi yoksa tarihmi verilecek

tornatesviye
Aday Memur
12 Ağustos 2017 18:11

tekrar hoşgeldin adamın hammaddesi tedaş19800

baris_sensoy
Aday Memur
12 Ağustos 2017 18:56

Afyonkarahisar belediyesi engelliler meclisi başkanı sonuçların 17 ağustosta açıklanacağını duyurmuş.

tedas19800
Daire Başkanı
12 Ağustos 2017 19:25

Eyvallah kardeşim. Dilerim saglik sihhatin iyidir.selam ve dua ile

tornatesviye, 7 yıl önce

tekrar hoşgeldin adamın hammaddesi tedaş19800

saatim berene kurulu
Şube Müdürü
12 Ağustos 2017 19:31

Yaptıkları, yapacaklarının teminatıdır. Tedaş efsanedir :)

yaso8368
Aday Memur
12 Ağustos 2017 20:54

Tedavi hocam öncelikle verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Engelli ogretmen ataması ile ilgili müjde hakkında biraz bilgi verebilirmisin yakın zamnda bir alım mi olacak

tornatesviye
Aday Memur
12 Ağustos 2017 21:18

çok tşk ederim saolasın şükürler olsun allahıma iyiyim

levo67
Kapalı
13 Ağustos 2017 00:06

Tedaş engelli hizmetli lerin sinavsiz olarak memur kadrosuna geçmesi hakkında bir duyum varmı. ?

Toplam 28 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi