Editörler : Pangaea

Yasaklı
21 Temmuz 2021 13:57

Eğitim Fakülteleri kapatılsın

İçerik, editör tarafından düzenlenmiştir/silinmiştir.

Lütfen Facebook/WhatsApp/Telegram gruplarına ya da başka sitelere yönlendirme yapmayalım. İnternet sitemize reklâm vermek için TIKLAYINIZ.

Keyifli paylaşımlar dileriz.

'60 bin yam yamlarından ıslak rüyalar' serisinde bugün yine müthiş bir güne uyandık. Aramızda şaşıranlar olabilir kendilerine tavsiyem bir yam yamla karşılaştıklarında mesafeyi korumaları zira bir sonraki aşamada atanan öğretmenlere virüs enjekte edip gerilla taktikleri ile öğretmenlere fiziksel saldırı hazırlığı içinde olduklarını düşünmeye başladım. Kpss çalışmak dışında herşey beklenir bu yam yamlardan.

60 bin yam yamları

Buradalar tesadüfen

Aynı rüyayı görür

Ayrı yerlere gider

Delkominasyon
Aday Memur
21 Temmuz 2021 15:52

boyle baslıklar acarak elınıze ne gecıyor ?

Penrose
Yasaklı
21 Temmuz 2021 17:12

Böyle başlıklara cevap vererek elinize ne geçiyor?

Elbette elimize geçen somut birşey yok ama ortak bir algı var. Tek başımıza birşey yapamasak da safımız belli olsun. Ağlayan, cb ye yalvaran, kontenjana giren öğretmenleri linç eden kesimin temsil ettiği görüntüye karşı çıkıyorum.

Bu sendika ve dersane lobilerinin öğretmen adayları ve öğretmenlerin üstünden elini çekmesini istiyorum.

Sınava giren öğretmen adaylarını galeyana getirip yarattıkları twitter terörünün son bulmasını istiyorum.

3-5 kişinin toplanıp telegram gruplarını örgütleyerek yarattıkları algıyla hadsizce öğretmenler adına yaptıkları bakanları vs oy şantajının son bulmasını istiyorum.

Delkominasyon, 3 yıl önce

boyle baslıklar acarak elınıze ne gecıyor ?

Toplam 2 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi