Editörler : swat3410
«474447454746474747484749475047514752475347544755»

PolisEmre0934
Genel Müdür
16 Ağustos 2019 02:56

Ya devrem bu karaktersiz korkak benle yüzleşmeye korkan Bi mahluk. Kaç kere muhabbeti döndü hala daha sataşma peşinde. Muhatap olmuyorum ama nafile. İlla daha da sürünmek istiyor. Delikanlı isen burda anaların bacıların takip ettiği yerde küfür edeceğine direk mjdan gel de insanları meşgul etme
Bahadır46, 5 yıl önce

Bende komisyondan red aldım ama olumsuz dahi yazsa kimseye hakaret veya küfür etmiyorum. Küfretmeden yazmayı dene.

PolisEmre0934
Genel Müdür
16 Ağustos 2019 02:58

Merak etme devrem çok yakında silahımı alıyorum fetöcü hainler ve bunun gibi terör örgütleriyle mücadele etmek için sabırsızlanıyorum.
16kasim2016, 5 yıl önce
aynen, ne kadar fetöcü varsa hala hayal aleminde yaşıyor. adnan oktar'ın müritleri gibiler. iktidar değişince döneceklerini düşünüyor salaklar. bu konu artik bir devlet meselesi hükümet değil. değil fetoculere acımak, merhamet etmek, yurt dışından Türkiye'ye parmak sallayan vatan hainlerinin teker teker kırmak lazim. Ayrıca seninde feto iti ile alakan olmadığına inanıyorum devrem. en kısa zamanda aramıza dönmeni dilerim...

Konaca
Memur
16 Ağustos 2019 12:16

Şu ret alan arkadaşlar ret nedenlerini burdan paylaşırsa en azından neyin be olduğunu anlarız.

Hadigari60, 5 yıl önce
Bugün baktığımda gördüm. En son bir hafta önce bakmıştım. Karar elime henüz gelmedi. İçeriğini bilmiyorum.
16 Ağustos 2019 13:25

Şunu da iyi bilin arkadşalar bu komisyonda her kim geçmişinde fetö ile irtibatı vs. geçmişi varsa hukuksuz ve acımasız şekilde karar veriyor kim bağlantısı vs yoksa karar verirken hukuka uygun vicdanlı veriyor yani bizi yine bunlara bulaşmış olan insanalr yargılamaya kalkıyor.
16 Ağustos 2019 13:26

Daha komisyon kararı gelmemiştir o yüzden bikemezler neden Red geldiğini.
Konaca, 5 yıl önce

Şu ret alan arkadaşlar ret nedenlerini burdan paylaşırsa en azından neyin be olduğunu anlarız.

Konaca
Memur
16 Ağustos 2019 14:14

Gelince paylaşalım.

Gecekartalı3434, 5 yıl önce
Daha komisyon kararı gelmemiştir o yüzden bikemezler neden Red geldiğini.
16 Ağustos 2019 14:31

İlçe emniyet müdürünün özel kaleminden herkse merhaba 5 kişiyiz 1 i ihraç 3 kişi adlisi var 1 kişinin idari soruşturması nasıl ama :):)

42cvk
Aday Memur
16 Ağustos 2019 21:08

Bende ret aldım henüz karar gelmedi

Gökler06
Aday Memur
17 Ağustos 2019 15:40

Bana da ret geldi ama karar yok

amazonamazon
Aday Memur
17 Ağustos 2019 16:08

s.a. benimde 701khksi. buraya arasira girip bakiyorum. burdaki paylasimlara gore yavas yavas komisyon bizim icin de karar vermeye baslamis. hep red paylasimi gordum. kabul karari alan var mi 701khksindan.
17 Ağustos 2019 19:08

1 kişi var paylaşan.
amazonamazon, 5 yıl önce
s.a. benimde 701khksi. buraya arasira girip bakiyorum. burdaki paylasimlara gore yavas yavas komisyon bizim icin de karar vermeye baslamis. hep red paylasimi gordum. kabul karari alan var mi 701khksindan.

Mekmeke
Genel Müdür
17 Ağustos 2019 22:36

arkadaşlar biliyorum hepimizin ayrı ayrı sıkıntıları var ama gerek maddi açıdan destek olmak gerekse bir uğraş kafa dağılsın zaman geçsin diye birseylere dikkatini vermek isteyen arkadaşlar okursa iyi olur. genel olarak hepimizin arkadaş çevresi akraba çevresi var ve herkeste araç araba var . Bir sigortaci abimizle görüşmem sonucu aylık yönlendirdigin müşteri sayisinca net prim üzerinden kazanç veririm diyor .Ben daha önceden ufak tefek yapıyordum şimdi iyice asildim bu işe bilgi almak isteyen özelden ulaşsın .Hayırlı geceler .

boztepeli38
Aday Memur
17 Ağustos 2019 23:13

devre senin mahkeme ne oldu ?
Atabeysf, 5 yıl önce

48 kez sinyal vermişsin diyor. Bunun tespiti nasıl yapılır. Aklanmak için

18 Ağustos 2019 00:00

Buralara da musallat oldunuz herkesin ayrı ayrı derdi var bir saadet zinciri adayı daha
Mekmeke, 5 yıl önce
arkadaşlar biliyorum hepimizin ayrı ayrı sıkıntıları var ama gerek maddi açıdan destek olmak gerekse bir uğraş kafa dağılsın zaman geçsin diye birseylere dikkatini vermek isteyen arkadaşlar okursa iyi olur. genel olarak hepimizin arkadaş çevresi akraba çevresi var ve herkeste araç araba var . Bir sigortaci abimizle görüşmem sonucu aylık yönlendirdigin müşteri sayisinca net prim üzerinden kazanç veririm diyor .Ben daha önceden ufak tefek yapıyordum şimdi iyice asildim bu işe bilgi almak isteyen özelden ulaşsın .Hayırlı geceler .

Mekmeke
Genel Müdür
18 Ağustos 2019 00:17

bulunduğu ilde prim usulü çalışıyor millet 300-500 neyse parasını alıyor . Nasıl insanlarsiniz ya ben iyilik olsun diye yazıyorum sen yetersiz beynin le on yargılı oluyorsun .
ManuelfernandesAnil, 5 yıl önce
Buralara da musallat oldunuz herkesin ayrı ayrı derdi var bir saadet zinciri adayı daha

Mekmeke
Genel Müdür
18 Ağustos 2019 00:36

Ben yardım amaçlı akıl verdim bilgi verdim illa git şuraya üye ol buraya üye ol para yatırmi dedim ... tanıdığı çevresi olan kişi bu işten para kazanır dedim şu yok zamanda 300-500 kar yapsın dedim . Adam bizi zincirci yaptı tövbe tövbe
ManuelfernandesAnil, 5 yıl önce

iMAJJJ TURK
Yasaklı
18 Ağustos 2019 01:34

mekmeke ssk ise gir daha iyi sigortan yatar

Mekmeke
Genel Müdür
18 Ağustos 2019 02:23

şu an ssk başka bir yerden yatıyor bakalım ilerde nasıl olur
iMAJJJ TURK, 5 yıl önce

mekmeke ssk ise gir daha iyi sigortan yatar

Mekmeke
Genel Müdür
18 Ağustos 2019 10:33

kardeş o zman bilmeden yorum yapmayacaksın ezberden konuşup insanın canını sıkmayacaksın . Ben de buradaki çoğu arkadaş gibi aynı durumdayım . Ben sana git şuraya üye ol para yatır ya da git üye toplamı diyorum . arkadaş diyorum çevresi tanıdığı olan zamanı olan kişiler prim usulü müşteri sayısına göre para kazanabilir diyorum . uçuk kaçık para değil belki evine aylık ekmek parası belki pazar meyve parası belki çocuğuna bez parası çıkar diyorum. Buda çevrene göre değişir diyorum . Bunu da illa git şu firmadan şu iş yerinden yap demiyorum . yol yöntem gösteriyorum . bulunduğun ilde herhangi bir sigortaci ile de çalışabilir sin diyorum . Sen beni dolandırıcı zinciri sahtekar saydın ayıp edep yahu .Hadi Allaha emanetsin kardeş . sayfayı bu tür şeylerle işgal etmeyelim . Hayırlı günlerin olsun .

desparados01
Aday Memur
18 Ağustos 2019 12:01

https://www.memurlar.net/haber/849670/
Toplam 102884 mesaj
«474447454746474747484749475047514752475347544755»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi