Editörler : F16 Gökçen

xxxxxm
Aday Memur
11 Ağustos 2019 07:13

Mülakata nasıl gitmeyi düşünüyosun acaba, ben birçok kurumsal firmada mülakata katıldım ancak ilk defa böyle bi şubede görüşme yapacağım takım elbise kravat aşırı mı sencede yani normal mi gitmeli ?
severs, 5 yıl önce

Evet FLO şubesine çağırdılar

severs
Aday Memur
11 Ağustos 2019 15:06

Redbull ile görüşmeye gitmiştim 2 ay önce adamların olayı spor mesela oraya takım elbise ile gidemedim. Ama FLO'nun hem spor hem klasik bir yanı var o yüzden spor giyinmek ya da takım elbise ile gitmek hiç fark etmez şık ve temiz olduktan sonra önemli olan ilgili pozisyona uygunluğumuz diye düşünüyorum

xxxxxm
Aday Memur
11 Ağustos 2019 16:22

Bende öyle düşündüm spor tarzda bı ceketle gidilebilir
severs, 5 yıl önce

Redbull ile görüşmeye gitmiştim 2 ay önce adamların olayı spor mesela oraya takım elbise ile gidemedim. Ama FLO'nun hem spor hem klasik bir yanı var o yüzden spor giyinmek ya da takım elbise ile gitmek hiç fark etmez şık ve temiz olduktan sonra önemli olan ilgili pozisyona uygunluğumuz diye düşünüyorum

umıtko
Aday Memur
12 Ağustos 2019 15:39

Aynı tarihte benide bölge müdürü ile görüşmeye davet ettiler koruparkta olacağını söylediler iş hakkında detaylı bilgisi olan var mı online mülakatta eğitim süresince asgari ücretin bı tık üstü bı maaş alacağımızı ekstra olarak konaklama ve gıda giderlerini karisilayacaklafini (İstanbul'da ki eğitim süresi boyunca) belirttiler ise basladigimizda da gideceğimiz magazanin segmentine göre maaş alacağımızı belirttiler

severs, 5 yıl önce

Merhaba arkadaşlar, bende 40-45 gün önce FLO'nun yönetici adayı ilanına başvurdum. 25 gün önce genel yetenek tarzında bir sınav ve kişilik envanteri gönderdiler. Bir kaç gün sonra sınavda başarılı olduğumu online mülakata davet ettiklerini söylediler. Yaklaşık 10 gün önce online mülakata katıldım. Bugün sabah saatlerinde aradılar online mülakatımın başarılı bulunduğunu söylediler ve ayın 19nda bölge müdürü ile mülakata davet ettiler. Bursa'dan başvurmuştum. Bursa Korupark AVM'deki şubelerine çağırdılar mülakat için. Ancak online mülakatta, eğitim sonrasında Türkiye'nin herhangi bir yerindeki şubemizde görevlendirilmeyi kabul ediyor musunuz diye sormuşlardı. Bölge müdürü ile olan mülakatlarımız başarılı geçerse eğitimden sonra başvurduğumuz ilde ihtiyaç yoksa başka bir ile de gönderebilirler

Bbsraa
Aday Memur
12 Ağustos 2019 22:17

Bende 20 Temmuz'da online sınava katıldım henüz geri dönüş alamadım. 8 Ağustos tarihinde genel müdürlüğü aradım henüz açıklanmadığını olumlu veya olumsuz geri dönüşün mutlaka yapılacağını söylediler. Mülakata katılanlar bilgilendirme yapabilir misiniz?

xxxxxm
Aday Memur
12 Ağustos 2019 22:55

Siz hangi il için katıldınız?
Bbsraa, 5 yıl önce

Bende 20 Temmuz'da online sınava katıldım henüz geri dönüş alamadım. 8 Ağustos tarihinde genel müdürlüğü aradım henüz açıklanmadığını olumlu veya olumsuz geri dönüşün mutlaka yapılacağını söylediler. Mülakata katılanlar bilgilendirme yapabilir misiniz?

Bbsraa
Aday Memur
12 Ağustos 2019 23:09

Kariyer.net üzerinden başvuru yaptım şehir farketmez olarak seçim yapmıştım. Siz?

xxxxxm, 5 yıl önce
Siz hangi il için katıldınız?

xxxxxm
Aday Memur
13 Ağustos 2019 11:28

Ankara
Bbsraa, 5 yıl önce

Kariyer.net üzerinden başvuru yaptım şehir farketmez olarak seçim yapmıştım. Siz?

xxxxxm
Aday Memur
14 Ağustos 2019 12:01

Arkadaşlar bölge müdürü görüşmesinden sonra başka bı mülakat aşaması var mı yoksa eğitim mi başlıyor sonrasında ?

ensarvatandas
Kapalı
14 Ağustos 2019 14:04

Arkadaşlar bende izmir için başvurmuştum bu cuma günü mülakata çağırdılar cuma günü mülakata giricem, galiba en erken mülakata giren benim :) mülakatta ne kadar eleme olacak merak ediyorum, umarım hepimizinki olumlu geçer. Cuma mülakattan sonra bilgilendirme yaparım buraya

severs
Aday Memur
14 Ağustos 2019 16:28

Çok teşekkürler. Bende Pazartesi günü gireceğim mülakata. Özellikle eğitim, süreç, ücret ve iş tanımı gibi bilgiler verilmesi halinde sizden öğrenmek isteriz. Şimdiden başarılar dilerim.

ensarvatandas, 5 yıl önce

Arkadaşlar bende izmir için başvurmuştum bu cuma günü mülakata çağırdılar cuma günü mülakata giricem, galiba en erken mülakata giren benim :) mülakatta ne kadar eleme olacak merak ediyorum, umarım hepimizinki olumlu geçer. Cuma mülakattan sonra bilgilendirme yaparım buraya

xxxxxm
Aday Memur
16 Ağustos 2019 21:51

Mülakat nasıldı?
ensarvatandas, 5 yıl önce

asdqwerty00
Aday Memur
17 Ağustos 2019 14:00

Merhabalar bende dün izmir için mülakata girdim ort. 40 dk sürdü. Tamamen kendimi anlatmakla geçti, iyi kötü yönlerin ne bütün geççmişini anlat dışında bişey sorulmadı ben konuştum hep, yalnız bir noktada takılı kaldık tecrübem yok diye fakat yetiştirilmek üzere yönetici adayı arayan bir ilan zaten tecrübe de yazmıyordu kariyer sitesinde ama hep tecrübem olmadığı söylendi garibime gitti. Birde sizi neden işe almalıyız denildi. Yani konuşma hep benim kendimi anlatmamla geçti. Her şehirden anladığım kadarıyla az kişiyi mülakata çağırmışlar izmir için 5/10 kişi civarıydı galiba, acaba her şehirden bir kişi mi seçecekler ne kadar eleme olacak bilen varmı, birde ben mülakatta sormayı unuttum acaba ne zaman İK'dan geri dönüş olacak bilmiyorum. İnsan Kaynakları numarası olan benle paylaşabilirmi?

xxxxxm
Aday Memur
17 Ağustos 2019 14:15

Mülakata nasıl gittiniz acaba resmi mi yoksa daha spor mu ve nasıl bı ortamdı sadece bölge müdürü mü vardı yanıtlarsanız sevinirim?
asdqwerty00, 5 yıl önce

Merhabalar bende dün izmir için mülakata girdim ort. 40 dk sürdü. Tamamen kendimi anlatmakla geçti, iyi kötü yönlerin ne bütün geççmişini anlat dışında bişey sorulmadı ben konuştum hep, yalnız bir noktada takılı kaldık tecrübem yok diye fakat yetiştirilmek üzere yönetici adayı arayan bir ilan zaten tecrübe de yazmıyordu kariyer sitesinde ama hep tecrübem olmadığı söylendi garibime gitti. Birde sizi neden işe almalıyız denildi. Yani konuşma hep benim kendimi anlatmamla geçti. Her şehirden anladığım kadarıyla az kişiyi mülakata çağırmışlar izmir için 5/10 kişi civarıydı galiba, acaba her şehirden bir kişi mi seçecekler ne kadar eleme olacak bilen varmı, birde ben mülakatta sormayı unuttum acaba ne zaman İK'dan geri dönüş olacak bilmiyorum. İnsan Kaynakları numarası olan benle paylaşabilirmi?

asdqwerty00
Aday Memur
17 Ağustos 2019 14:30

Mülakata spor gittim benim dışımda bekleyen biri daha vardı oda spor gelmiş. Sadece bölge müdürüyle görüştüm birebir. Bölge müdürüne anlattım kendimi özelliklerimi eksilerimi vs. Sizin tecrübeniz varmı daha önce bu tarz bir işte

xxxxxm, 5 yıl önce
Mülakata nasıl gittiniz acaba resmi mi yoksa daha spor mu ve nasıl bı ortamdı sadece bölge müdürü mü vardı yanıtlarsanız sevinirim?

asdqwerty00
Aday Memur
17 Ağustos 2019 14:31

Aslında mülakat değilde sohbet gibi kendini anlatmak demek daha doğru çünkü mülakat gibi böyle sorular kafa karıştırıcı sorular falan hiç bişey yoktu

xxxxxm
Aday Memur
17 Ağustos 2019 14:59

Tecrübem yok geçen sene mezun oldum zaten ve bikaç aydır iş arayışındaydım yetiştirmek üzere dendiği için başvuru yapmıştım bende sizin gibi, yani tecrübe sonuçta kazanılan birşey ve kurumdan kuruma değişir o yüzden tecrubeniz yok lafına takılma bence
asdqwerty00, 5 yıl önce

Mülakata spor gittim benim dışımda bekleyen biri daha vardı oda spor gelmiş. Sadece bölge müdürüyle görüştüm birebir. Bölge müdürüne anlattım kendimi özelliklerimi eksilerimi vs. Sizin tecrübeniz varmı daha önce bu tarz bir işte

xxxxxm
Aday Memur
17 Ağustos 2019 15:05

Ücret vs bi bilgi verdiler mi m.yard. maaşı ortalama ne kadar, başvurduğumuz ilde mi calisacagiz, eğitim tamamen İstanbul'da mi vs .
asdqwerty00, 5 yıl önce

Aslında mülakat değilde sohbet gibi kendini anlatmak demek daha doğru çünkü mülakat gibi böyle sorular kafa karıştırıcı sorular falan hiç bişey yoktu

asdqwerty00
Aday Memur
18 Ağustos 2019 11:57

Ücret konusunu soracaktım ama unuttum, eğitimi ise webcam mülakatında sorduğum için sormadım. Bana söylenen "6 ay istanbulda olacaz 2,5 ay teorik eğitim 3,5 ay ise bir kaç mağazada bütün depertmanlarda çalışacağız, 6 ay sonunda sınava gircez kazanırsak kendi ilimizdeki mağalazalara müdür yardımcısı olarak atanacaz kazanamazsak diğer işlerde satış danışmanı gibi işe alınacağız. 6 ay boyunca butün giderlerimiz karşılanarak belli bie ücrette verilecek." Bana böyle söylendi webcamde. Şimdiye kadar benim dışımda mülakata giren kimse yok mu burada nasıl geçti mülakatanız. Çoğunuzun galiba yarın mülakatı, yarın sizlerde bilgilendirme yaparaanız sevinirim nasıl geçti falan.

xxxxxm
Aday Memur
18 Ağustos 2019 18:04

Galiba bu eğitimde standart ücret dedikleri 6 ay boyunca asgari ücret verecekleri anlamina geliyor
asdqwerty00, 5 yıl önce

Ücret konusunu soracaktım ama unuttum, eğitimi ise webcam mülakatında sorduğum için sormadım. Bana söylenen "6 ay istanbulda olacaz 2,5 ay teorik eğitim 3,5 ay ise bir kaç mağazada bütün depertmanlarda çalışacağız, 6 ay sonunda sınava gircez kazanırsak kendi ilimizdeki mağalazalara müdür yardımcısı olarak atanacaz kazanamazsak diğer işlerde satış danışmanı gibi işe alınacağız. 6 ay boyunca butün giderlerimiz karşılanarak belli bie ücrette verilecek." Bana böyle söylendi webcamde. Şimdiye kadar benim dışımda mülakata giren kimse yok mu burada nasıl geçti mülakatanız. Çoğunuzun galiba yarın mülakatı, yarın sizlerde bilgilendirme yaparaanız sevinirim nasıl geçti falan.

Toplam 159 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi