Editörler : swat3410
«82838485868788899091929394

gakgo2321
Memur
17 Ocak 2020 16:22

Arkadaslar sc scd kodundan ret alan oldumu acaba bilginiz varmi komisyon hala incelemede ümit yok ama beklemeye devam

hasan1722
Aday Memur
17 Ocak 2020 17:29

dun baska bi sayfada vardi galiba devre..sayfanin adini hatirlamiyorum
gakgo2321, 4 yıl önce

Arkadaslar sc scd kodundan ret alan oldumu acaba bilginiz varmi komisyon hala incelemede ümit yok ama beklemeye devam

gakgo2321
Memur
17 Ocak 2020 17:48

Tmm devre sagolasin bi bakayim diğer sayfalara

hasan1722, 4 yıl önce
dun baska bi sayfada vardi galiba devre..sayfanin adini hatirlamiyorum

hasan1722
Aday Memur
17 Ocak 2020 17:50

hatta bende sordum c cd benm fisleme de..ret alan oldu mu diye..kimse donmedi.
gakgo2321, 4 yıl önce

Tmm devre sagolasin bi bakayim diğer sayfalara

Sehzadee1453
Daire Başkanı
17 Ocak 2020 20:10

30 eylül devrem buradan soyle bir cıkarım yapmanım sahsımca daha dogru oldugunu düsünüyorum. 25. İdare mahkemesi kodlamanın derecesine degil kriter cokluguna bakacaktır. Kodlama ve tanık ifadesi iade kararı görmediçe tam anlamıyla umutlanmamak lazım. Ayrıca her idare mahkemesinin tutumu aynı olur mu? Bunu da bilmiyoruz.

30 eyllül.
Genel Müdür
17 Ocak 2020 21:12

Evet devre ben de aynısını düşünüyordum.tıpkı ea tanık beraat ea takipsizlik ve ea tanık 6.3 ceza gibi yani bir standartın olmadığı gibi. 25. İdare 2 eylül 2019 da açılmış ve garson dan ilk karar ve iade fakat semih beyin okul 17-25 sonrası bankada aynı tarihlerde kısa sürelide olsa birde saya gibi memur kategorisinin en üst seviyedeki derecelerinden biri.şimdi ne desek boş diğer kararlar çıksın bakarız durum belli olur herhalde.şimdi benim 20. İdare altta kalmaz devre oda bu gibi kararlar çıkacaktır yakında eli kulagında.
Sehzadee1453, 4 yıl önce

30 eylül devrem buradan soyle bir cıkarım yapmanım sahsımca daha dogru oldugunu düsünüyorum. 25. İdare mahkemesi kodlamanın derecesine degil kriter cokluguna bakacaktır. Kodlama ve tanık ifadesi iade kararı görmediçe tam anlamıyla umutlanmamak lazım. Ayrıca her idare mahkemesinin tutumu aynı olur mu? Bunu da bilmiyoruz.

Bahadır46
Genel Müdür
21 Ocak 2020 00:02

Herşeyin hayırlısını versin Allah.

eyup107
Aday Memur
21 Ocak 2020 20:51

İst Egm m.akca er. Savcıda dosyası olup ret alan var mı bilgilendirirseniz sevinirim

88my
Genel Müdür
21 Ocak 2020 22:57

Merhaba arkadaşlar, sonunda bende RET kararımı gördüm ve aranıza katıldım,

26 nisancıyım, adli yönden beraat aldım ve 1 gün gözaltı ile 1 yıl adli kontrol uygulaması nedeniyle 300 tl tazminat kazandım, kriter tabi ki EA kodlaması başka birşey yok, şimdi tebliğ edilmesini bekliyorum, tebliğ edilince kararı da paylaşırım, ilk aşamayı tamamladığım için mutluyum, mutluluğumu sizinle paylaşmak istedim, güzel günleriniz olsun inşallah,

Elbet birgün bize de güler seneler...

88my
Genel Müdür
21 Ocak 2020 23:19

Abi ben kodlara inanmıyorum, benim kod DİL de olsa SAY da olsa farketmez, fişleme hiçbir zaman delil olmamalı, sen hile yapmada üstün olduğunu söylediğin örgütün kendi hazırladığı listeye körü körüne inanıyorsan devlet olarak bu aptallıktır, işine gelmedi mi bu örgüt her türlü hileyi yapar de işine geldi mi örgütün dediği kesin doğrudur de,

Üstelik bu fişlemeyi tutan kişi kendi isteğiyle teslim olup delili de kendi isteğiyle teslim ediyor, burası tam bir aymazlık, ben şimdi gidip teslim oldam pkk nın bilmem ne sorumlusuyum şu listedeki kişiler bizimle irtibatlı kişiler desem, o listedekilerin hepsi işinden mi olmalı, başka hiçbir maddi delil olmadan, o kişilere terörist mi denilmeli?

Bizim olayımız bundan ibaret, en basit haliyle anlattım fakat asıl anlaması gerekenler anlamıyor, Komisyon görevlilerine de Üstün Hizmet Madalyası verilsin ne titiz çalışma yapmışlar....

30 eyllül., 4 yıl önce
Saya koduna iade verdilerse biz ea lara üstün devlet hizmet madalyası vermeleri lazım.Tabii işin şakası bir yana da aslında olması gereken bu ama o kadar yıprandık o kadar hukuksuzluk gördükki inanmak çok zor.yinede teyitlenmeden ümitlenmemek lazım.

30 eyllül.
Genel Müdür
22 Ocak 2020 00:07

Geçmiş olsun devre.Aramıza hoş geldin.
88my, 4 yıl önce

Merhaba arkadaşlar, sonunda bende RET kararımı gördüm ve aranıza katıldım,

26 nisancıyım, adli yönden beraat aldım ve 1 gün gözaltı ile 1 yıl adli kontrol uygulaması nedeniyle 300 tl tazminat kazandım, kriter tabi ki EA kodlaması başka birşey yok, şimdi tebliğ edilmesini bekliyorum, tebliğ edilince kararı da paylaşırım, ilk aşamayı tamamladığım için mutluyum, mutluluğumu sizinle paylaşmak istedim, güzel günleriniz olsun inşallah,

Elbet birgün bize de güler seneler...

30 eyllül.
Genel Müdür
22 Ocak 2020 00:16

Devre haklısın.Twiterda 20.idare mahkemesinin bir ret kararı paylaşıldı EGM değil ama ilginç bir karar.17 25 öncesi bir tanık sohbet iddiası adli takipsizlik kurum kanaati olumlu ama ret vermişler. Ki biz tsk ve EGM sikahlı güç oldugumuzdan dolayı bu saçma sapan kodlama da olsa gözümüzün yaşına bakmazlar .Karar her zaman ki gibi 12 sayfa anayasal düzen darbeden bahsetmiş sadece iltisaklı olduğundan ret verdik diyor.17-25 milad masalı siyasi ayağı için geçerli vatandaşa garibana 2005 yılı bile suç malesef artık bu sistemede adaletede güvenmek bin boş hukuk adalet kocaaa bir yalan malesef.İnşaallah ilahi Adalet tez vakitte tecelli eder yapacak bi şey yok.hayırlı akşamlar.
88my, 4 yıl önce

Abi ben kodlara inanmıyorum, benim kod DİL de olsa SAY da olsa farketmez, fişleme hiçbir zaman delil olmamalı, sen hile yapmada üstün olduğunu söylediğin örgütün kendi hazırladığı listeye körü körüne inanıyorsan devlet olarak bu aptallıktır, işine gelmedi mi bu örgüt her türlü hileyi yapar de işine geldi mi örgütün dediği kesin doğrudur de,

Üstelik bu fişlemeyi tutan kişi kendi isteğiyle teslim olup delili de kendi isteğiyle teslim ediyor, burası tam bir aymazlık, ben şimdi gidip teslim oldam pkk nın bilmem ne sorumlusuyum şu listedeki kişiler bizimle irtibatlı kişiler desem, o listedekilerin hepsi işinden mi olmalı, başka hiçbir maddi delil olmadan, o kişilere terörist mi denilmeli?

Bizim olayımız bundan ibaret, en basit haliyle anlattım fakat asıl anlaması gerekenler anlamıyor, Komisyon görevlilerine de Üstün Hizmet Madalyası verilsin ne titiz çalışma yapmışlar....

ALTOGA
Aday Memur
23 Ocak 2020 21:45

Hayırlı akşamlar.idare mahkemesine vereceğimiz dilekçeyi kaç nüsha düzenliyoruz. Ayrıca dilekçede sayfalar paraflaniyormu ve nelere dikkat etmeliyim.bilgisi olan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.Tesekkürler..

30 eyllül.
Genel Müdür
27 Ocak 2020 01:22

Uyku tutmadı 20.idare mahkemesinin deki dosyamı inceledim 68 sayfa toplam.Farklı tarihlerde üç adet üst amir kurum kanaati var aynen şöyle yazıyor "Hakkında 2011 bir tanık beyanıda olsa başka bulgulara rastlanmamıştır tarafsız bir şekilde görev yapabilir yazıyor."birinide komisyona göndermişler dikkate almamış.Yav arkadaş ne garsonmuş EGM görev yapabilir diyor Ağır ceza mahkemesi beraat vermiş bu iki kuruma güvenmeyip ne idügü belirsiz garson koduna inanmışlar .Hey Allahım yarabbim ne diyeyim....

mt0602
Daire Başkanı
27 Ocak 2020 01:34

Kodu ney bu kararın. Ayrıca geçen ki iade kararı hakkında bilgi edine bildin mi gerçeklik payı var mi.

30 eyllül., 4 yıl önce
Uyku tutmadı 20.idare mahkemesinin deki dosyamı inceledim 68 sayfa toplam.Farklı tarihlerde üç adet üst amir kurum kanaati var aynen şöyle yazıyor "Hakkında 2011 bir tanık beyanıda olsa başka bulgulara rastlanmamıştır tarafsız bir şekilde görev yapabilir yazıyor."birinide komisyona göndermişler dikkate almamış.Yav arkadaş ne garsonmuş EGM görev yapabilir diyor Ağır ceza mahkemesi beraat vermiş bu iki kuruma güvenmeyip ne idügü belirsiz garson koduna inanmışlar .Hey Allahım yarabbim ne diyeyim....

30 eyllül.
Genel Müdür
27 Ocak 2020 01:40

Devre o karar değil benim 20. İdare mahkemesindeki kendi dosyam karar değil .garson ea yapıştırmış.
mt0602, 4 yıl önce

Kodu ney bu kararın. Ayrıca geçen ki iade kararı hakkında bilgi edine bildin mi gerçeklik payı var mi.

30 eyllül.
Genel Müdür
27 Ocak 2020 02:12

Özelden görüşmemde karar doğru sıkıntı yok diye bilgi veridi.
mt0602, 4 yıl önce

mt0602
Daire Başkanı
27 Ocak 2020 02:33

Anladım devrem sağol

30 eyllül., 4 yıl önce
Özelden görüşmemde karar doğru sıkıntı yok diye bilgi veridi.

Kayalar21
Aday Memur
27 Ocak 2020 02:59

yazınızı yeni gördüm. benim kod ea ad ve alan sc ve scd komisyon red verdi. sizin ea yoksa o ayrı
gakgo2321, 4 yıl önce

kenann1453
Şef
27 Ocak 2020 12:48

scd den baska kriter varmi devrem
Kayalar21, 4 yıl önce
yazınızı yeni gördüm. benim kod ea ad ve alan sc ve scd komisyon red verdi. sizin ea yoksa o ayrı
Toplam 1875 mesaj
«82838485868788899091929394

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi