Editörler : crops35

Kapalı
11 Şubat 2019 02:01

Gençlik ve spor bakanlığı 3243 işçi alacak başvurular bugün başladı.

işkur üzerinden başvuru yapılacak.

---

baristuranli
Aday Memur
11 Şubat 2019 11:01

Isci olarak calisirken kpss ile tercih yapip atana bilir miyiz

mucizi
Kapalı
11 Şubat 2019 11:13

evet

baristuranli, 5 yıl önce

Isci olarak calisirken kpss ile tercih yapip atana bilir miyiz

ysfakya
Aday Memur
11 Şubat 2019 18:24

12) Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınacaktır.İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacaktır.İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Kurum ünitesine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvurusu yapılır. bu maddede ne demek istiyor yani diyelim ki ben istanbulluyum İstanbul'da açılan bir bölüm için başka illerden başvuranlar dan bu önceliğim mi var yoksa aynı miyiz ???

güvenlik2
Kapalı
11 Şubat 2019 18:29

sadece ikamet ettiğin (nüfusta kayıtlı olan) ili tercih edebilirsin. onun dışında bir yeri zaten yazamazsın. Bunu demek istiyor.

ysfakya, 5 yıl önce
12) Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınacaktır.İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacaktır.İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Kurum ünitesine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvurusu yapılır. bu maddede ne demek istiyor yani diyelim ki ben istanbulluyum İstanbul'da açılan bir bölüm için başka illerden başvuranlar dan bu önceliğim mi var yoksa aynı miyiz ???

mucizi
Kapalı
11 Şubat 2019 18:35

hayr yapabilir, bunu anlatmıyor daha önceki sağlık bakanlığı alımlarındada böyle bir madde vardı ama bu başka bir şey demek herkes şehirdışındna gayette geldi mülaktlara

güvenlik2, 5 yıl önce

sadece ikamet ettiğin (nüfusta kayıtlı olan) ili tercih edebilirsin. onun dışında bir yeri zaten yazamazsın. Bunu demek istiyor.

ysfakya
Aday Memur
11 Şubat 2019 19:54

herkes kendı ıkamet ettıgı yerdeki kontenjana basvuru yapabılıyor malesef baska bır yere basvuru yapılmıyor

mucizi, 5 yıl önce

hayr yapabilir, bunu anlatmıyor daha önceki sağlık bakanlığı alımlarındada böyle bir madde vardı ama bu başka bir şey demek herkes şehirdışındna gayette geldi mülaktlara

matrixnity
Aday Memur
12 Şubat 2019 12:48

maaşlar nedir acaba

hülya fidanay
Aday Memur
12 Şubat 2019 14:16

Antalya resepsiyon buro memuru ilanına başvurdum başka başvuran var mi

güvenlik2
Kapalı
14 Şubat 2019 14:21

başvurular yarın bitiyor. herkesin hakkında hayırlısı olsun.

14 Şubat 2019 22:00

Forum cok sessiz ama gsb alimlarina rekor basvuru olmustur kesin

güvenlik2
Kapalı
14 Şubat 2019 23:35

fırtına öncesi sessizlik gibi:) ama bende katılıyorum çok başvuru olmuştur.

seguu
Aday Memur
15 Şubat 2019 00:38

arkadaşlar ben büro memuru olarak başvurdum fakat lise mezunu diyor ben önlisans tan başvurdum bir sıkıntı olsa başvuru kabul gormezdi değil mi

güvenlik2
Kapalı
15 Şubat 2019 02:34

resepsiyon görevlisi (ön büro elemanı) için diyorsanız en az lise mezunu istiyor. bu bakımdan önlisans ta olur lisans ta. sıkıntı yok.

seguu, 5 yıl önce
arkadaşlar ben büro memuru olarak başvurdum fakat lise mezunu diyor ben önlisans tan başvurdum bir sıkıntı olsa başvuru kabul gormezdi değil mi

güvenlik2
Kapalı
15 Şubat 2019 03:04

arkadaşlar yukarıda attığım video eğer faydalı olduysa bana destek olmak için lütfen kanalıma abone olunuz.

15 Şubat 2019 11:10

Guvenlik aliminda ikamet sarti varmiydi arkadaşlar

güvenlik2
Kapalı
15 Şubat 2019 14:02

evet hepsinde ikamet şartı var. hatta teyit etmek için spor bakanlığını aradım. ikamet şartı var dediler.

securutychef, 5 yıl önce

Guvenlik aliminda ikamet sarti varmiydi arkadaşlar

15 Şubat 2019 14:19

Cevap icin teşekkürler. Sizde guvenlige basvurdunuz mu?

güvenlik2, 5 yıl önce

evet hepsinde ikamet şartı var. hatta teyit etmek için spor bakanlığını aradım. ikamet şartı var dediler.

güvenlik2
Kapalı
15 Şubat 2019 15:30

rica ederim. evet bende başvurdum. ancak şöyle bir şey oldu. az önce spor bakanlığını bir arkadaşım aradı 0312 596 60 00 ona da ikamet şartı yok demişler. bölüm bölüm değişiyor mu acaba. valla ben hiç bir şey anlamadım bu işten, bana ikamet şartı var dediler aradığımda.kendiniz bir arayıp teyit edin isterseniz. sonra burayı da bilgilendirirseniz iyi olur.teşekkürler.

securutychef, 5 yıl önce

Cevap icin teşekkürler. Sizde guvenlige basvurdunuz mu?

15 Şubat 2019 15:45

Basvurunuz hayirli olur isallah. Hangi ile basvurdunuz. Bide maaslarla ilgili bir bilgi alabildinizmi bakanligi arayinca.

güvenlik2, 5 yıl önce

rica ederim. evet bende başvurdum. ancak şöyle bir şey oldu. az önce spor bakanlığını bir arkadaşım aradı 0312 596 60 00 ona da ikamet şartı yok demişler. bölüm bölüm değişiyor mu acaba. valla ben hiç bir şey anlamadım bu işten, bana ikamet şartı var dediler aradığımda.kendiniz bir arayıp teyit edin isterseniz. sonra burayı da bilgilendirirseniz iyi olur.teşekkürler.

güvenlik2
Kapalı
15 Şubat 2019 16:00

sağolun hepimizinki hayırlı olsun. ankara için başvurdum. maaşlarla ilgili bilgim yok.

securutychef, 5 yıl önce

Basvurunuz hayirli olur isallah. Hangi ile basvurdunuz. Bide maaslarla ilgili bir bilgi alabildinizmi bakanligi arayinca.

Toplam 42 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi