Editörler : Pangaea
11 Şubat 2019 14:10

Kocaeline atanan arkadaslar ?

Merhaba arkadaslar, kocaeli mem arayıp ne zaman duyuru yapılcak evrak teslimi için ? Konu hakkında bilgi alan varmı. Ben arıyorum ama açmıyolar

curiosity
Kapalı
11 Şubat 2019 14:51

Dilovası'na atandıysanız ilçe mem sitesinde açıklama var.

Haka2727
Aday Memur
11 Şubat 2019 15:00

http://dilovasi.meb.gov.tr/ duyuru bulamadım hocam ?

curiosity, 5 yıl önce

Dilovası'na atandıysanız ilçe mem sitesinde açıklama var.

hilalcik
Şube Müdürü
12 Şubat 2019 10:08

kocaeli ye ingilizce öğretmenliği atanan var mı kaç puanla acaba? kac puanla hangi şehre atanıldıgı henüz yayınlanmadı galina nette bakıyorum da?

kocaeli ye atanmak istiyorum ben de henuz 3. sınıftayım.

ingilic
Kapalı
12 Şubat 2019 11:14

Benim taaa 20. Tercihimde vardı. 85 puanla kapatmıs. Bi anadolu lisesiydi. Tr derecem var ama dilovasına gitmeyi aklımdan bile geçirmedim. Gidene de Allah sabırlar versin.
hilalcik, 5 yıl önce

kocaeli ye ingilizce öğretmenliği atanan var mı kaç puanla acaba? kac puanla hangi şehre atanıldıgı henüz yayınlanmadı galina nette bakıyorum da?

kocaeli ye atanmak istiyorum ben de henuz 3. sınıftayım.

hilalcik
Şube Müdürü
12 Şubat 2019 11:47

neden öyle dediniz hocam?

85 puan için çok çalışmam lazım :(

ben kocaeli de yaşıyorum ve uzağa gitmek istemiyorum bu sebeple istiyorum

hocam peki bana çalışmam için öneriniz olur mu ?

nasıl çalışmalıyım ?

öabt

eğitim bilimleri

gk-gy

bunlardan netlerim nasıl olmalı ?

ingilic, 5 yıl önce
Benim taaa 20. Tercihimde vardı. 85 puanla kapatmıs. Bi anadolu lisesiydi. Tr derecem var ama dilovasına gitmeyi aklımdan bile geçirmedim. Gidene de Allah sabırlar versin.

ingilic
Kapalı
12 Şubat 2019 15:06

Hocam dediklerim dilovasına özgü bir şey. Kocaelinin illaki güzel yerleri vardır. Ama dilovası bana göre bunların yanından dahi geçemez. Çok pis, sağlık için yüksek tehlike. Değil oraya atama yapmaları mümkünse taşımalı eğitimle o öğrencilere başka yerlerde eğitim vermeliler. Yazık günah.
hilalcik, 5 yıl önce

neden öyle dediniz hocam?

85 puan için çok çalışmam lazım :(

ben kocaeli de yaşıyorum ve uzağa gitmek istemiyorum bu sebeple istiyorum

hocam peki bana çalışmam için öneriniz olur mu ?

nasıl çalışmalıyım ?

öabt

eğitim bilimleri

gk-gy

bunlardan netlerim nasıl olmalı ?

hilalcik
Şube Müdürü
12 Şubat 2019 15:41

peki sizin gibi derece yapabilmek için tavsiyeleriniz ?

:)

kaç puan almıştınız?

ben çok yeniyim

hangi derste kaç net yapmalıyım, hangi derslere daha cok önem vermeliyim

tavsiyeniz olur mu ?

.9

ingilic, 5 yıl önce
Hocam dediklerim dilovasına özgü bir şey. Kocaelinin illaki güzel yerleri vardır. Ama dilovası bana göre bunların yanından dahi geçemez. Çok pis, sağlık için yüksek tehlike. Değil oraya atama yapmaları mümkünse taşımalı eğitimle o öğrencilere başka yerlerde eğitim vermeliler. Yazık günah.

ingilic
Kapalı
12 Şubat 2019 15:51

Alana yüklenin. Benim alanım fulldu. Alan sizi yerin dibine de sokabilir göklere de çıkarabilir. Yapamadığınız bir ders varsa onu illa yapıcam diye zamanınızı çok yemeyin, ondan olan açığınızı başka derslerle kapayın. Ben matematiği öyle yaptım. Tabi bu son dediğim gky için geçerli. Eğitim ve alanı çok iyi bilin.
hilalcik, 5 yıl önce

kaç puan almıştınız?

ben çok yeniyim

tavsiyeniz olur mu ?

.9

curiosity
Kapalı
12 Şubat 2019 15:52

Alan sınavını fullemeye çalışın, eğitim bilimlerinden de minimum 65 net hedefiniz olsun. Hangi konularda eksiğiniz olduğunu denemelerden tespit edip o şekilde çalışın. Ama Kocaeli bir sonraki senelerde açılmayabilir. Bu sene 200den fazla kişi alındığından açığı kapamış olabilirler. Bu sene İngilizce'den atananlar 90-85 puan aralığındaydılar anladığım kadarıyla.

hilalcik, 5 yıl önce

kaç puan almıştınız?

ben çok yeniyim

tavsiyeniz olur mu ?

.9

hilalcik
Şube Müdürü
13 Şubat 2019 09:36

teşekkürler yorum için, hocam ben bu sene 3. sınıfım ama çalışmaya çalışıyorum tabi derslerden çok da olmuyor ama yıne de oldugu kadarıyla bir gireceğim sınava

Kocaeli olmasa da Kocaeli ye yakın yerler olabilir ya da aslında her yere giderim de hayal işte Kocaeli olsa benim için çok iyi olur , öyle hayal ediyorum

bu seneden başladım çalışmaya muhtemelen sınava kadar konuları da yetiştiremem:(

derslerden dolayı ama seneye daha programlı daha ciddi çalışacağım

curiosity, 5 yıl önce

Alan sınavını fullemeye çalışın, eğitim bilimlerinden de minimum 65 net hedefiniz olsun. Hangi konularda eksiğiniz olduğunu denemelerden tespit edip o şekilde çalışın. Ama Kocaeli bir sonraki senelerde açılmayabilir. Bu sene 200den fazla kişi alındığından açığı kapamış olabilirler. Bu sene İngilizce'den atananlar 90-85 puan aralığındaydılar anladığım kadarıyla.

hilalcik
Şube Müdürü
13 Şubat 2019 09:39

teşekkürler hocam. Alanı fullemek çok iyi olur.

ben bu sene 3. sınıfım, derslerden tabi çok çalışamıyorum sınava kadar konularım bile bitmeyebilir ama yine ben kendimi denemek için gireceğim sınava

seneye daha programlı daha ciddi çalışacagım

kocaeli olsa benim için süper olur çok sevinirim ama yakın yerler de olur ya da olmadı Türkiye nin bir ucu da olur:)

puanlar sanırım gittikçe yükseliyor çok çalışmam lazım :(

ingilic, 5 yıl önce
Alana yüklenin. Benim alanım fulldu. Alan sizi yerin dibine de sokabilir göklere de çıkarabilir. Yapamadığınız bir ders varsa onu illa yapıcam diye zamanınızı çok yemeyin, ondan olan açığınızı başka derslerle kapayın. Ben matematiği öyle yaptım. Tabi bu son dediğim gky için geçerli. Eğitim ve alanı çok iyi bilin.
Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi