Editörler : swat3410

Alemdarali
Genel Müdür
02 Şubat 2023 17:19

Devrem senin düşüncene göre askerlik yapan yuzbinlerce polis enayimiydi yada 2016 da 3 yıl diye tercih yapıp atamadan sonra 5 yıl 6 yıla illerin süresi çıktı bu arkadaşlar enayimiydi
Police444, 1 yıl önce

Eğer 2. Şarkı kaldırırlarsa bu defada ben hakkımı helal etmiyorum

Alemdarali
Genel Müdür
02 Şubat 2023 17:28

Yine 2. Sarka 2017 de ardahana gelip 5 yıl yaptı 2022 de gelen 2 yıl yapacak onlarda enayi 2013 öncesinde tek şark olduğu için 2. Şark yapamayıp dönen simdi ise zorunlu gönderilenler de enayi yani bu şekilde düşünürsek her zaman birilerine haksızlık yapılmış bana oldu herkese olsun doğru bir düşünce değil bence ama sen bilirsin Allah gönlüne göre versin tabi HAKLIYSAN
Alemdarali, 1 yıl önce
Devrem senin düşüncene göre askerlik yapan yuzbinlerce polis enayimiydi yada 2016 da 3 yıl diye tercih yapıp atamadan sonra 5 yıl 6 yıla illerin süresi çıktı bu arkadaşlar enayimiydi

Kemalaydın55
Aday Memur
03 Şubat 2023 16:02

,++

03 Şubat 2023 16:13

Umrumda degil ki sarkım bıtmıs ikinci sarkı kaldırdım diyecek eeee banane o kadar zavallı balonlar atıyorsunuz ki balon atmayı bile beceremiyorsunuz bu hukumet artık kafayı yedi yanı hep böyle belli bir topluluğu ilgilendiren seyler yapmaya basladı aslında anladı yanı kendi secmenını kaybetmemek uzere sacma sapan seyler yapmaya basladı polisin maasını artıracsksın maasını biz zaten yıllarca calısmısız alıstık artık begenmeyende gelmesın para ver bana para cocuklar et yiyemiyor kendi cocukları pırzola yerken ben yediremiyorum ikinci sarkmıs kaldıracakmıs para lazım para ev lazım araba lazım para lazım banane sarkından cocuga 10 lira veriyorduk 4 tane cıkokata alıp geliyordu gecen sene bu sene 1 cıkokata alıp gelebiliyor :) baba bakkal amca diyor paramı vermedi diye sikaywt geliyor 1. Sınıf ogrencısı :)benım cocugum bılıyor enflasyonu benim cocugum yanı. Gelmıs ler sark kalkacaknıs banane umrumda mı oy mu verırım ben bunlara bana kim para vaat ederse oyumu ona verırım gerisi umrumda degil. Hdp gelırmıs basa CHP secılırse batıda ki adamın cok ta umurunda yanı gene doguda her yere bomba doserlwrmıs asker polis olmayan ailelerin cokta umrumda yanı ac millet ac

Kemalaydın55
Aday Memur
03 Şubat 2023 22:10

İkincı şark umrunda diilse yazma buraya.demekkı burdakı ınsanların önceliğide ailesınden ayrılmamak cocuklarının eğitımını bölmemek.hepımız geçim sıkıntısı yaşıyoruz.sen yaptıysan başkasının yapmasının sana zararı var yada başkası gitse sana para mı verıyolar.zihnıyetı bozuk insan

03 Şubat 2023 22:42

2020 de emniyetten istifa ettim ve kurumla davalarim devam ediyor geçen mahkemeye özlük dosyami göndermişler 2.sark bölümü var yapmadı yazıyor önceki yıllarda özlük dosyamda böyle birşey yoktu MK 2. Şarkını yapana 3. Şark yapmadı mı yazacaklar saçmalıktan ibaret

neşter61
Şube Müdürü
03 Mayıs 2023 23:23

Seçimden sonra 2.şark kalkacak gibi görünüyor. Polisin en büyük sorunu ek mesai almaması. 2. Şark gibi görünüyor

Memurpol0
Memur
03 Mayıs 2023 23:28

Teşkilat olarak bütün adaletsizlikleri yaşadık bunlar sayesind değişim şey yoksa daha bizi çok sürerseler şarka garba

memur5557
Yasaklı
04 Mayıs 2023 00:00

İkinci şarkı kim kaldırırsa 1 milyon oy potansiyeli olan Polisin oyunu alır.

Şurada seçime 10 gün kaldı. Ak parti 2. şark ile ilgili bir açıklama yapmazsa Polislerin oyları CHP ye kayacaktır.

BAYYCU-NOYAN
Memur
04 Mayıs 2023 15:21

kardeş sen 3. şarkı da yap...sana müstehak... desteğe kösteklik yapmaya devam et...

Police444, 1 yıl önce

2. şarkı yapan enayimi anasını satayım biz yapıyorsak sizde yapacaksınız

kemen
Memur
04 Mayıs 2023 16:47

Seninki bencillik ben yapıyom 2. Şarkı herkes yapsın.....bende 2000 de askerlik yaptım o zaman her polis askerlik mi yapsın diyelim böyle mantık mı var

Akın23akin23
Aday Memur
04 Mayıs 2023 17:18

Nedir sizin bu 2. Şark muhabbetiniz ya bi bitmediniz. Sizin yüzünden 1 cm yol alamayiz. Bir önce aldigin maaşa bak ona isyan et, adam yerine konmuyorsun ona isyan et ama yok 2. Şark da 2. Şark .ben seneye 2. ye gidecem imkan olursa. Insalllh 3 de gelir 4 de gelir bi bitmediniz . Önce diğer memurlarla aldigin parayı gördüğün saygıyı mukayese et. Tamm 2. Şark da bir sıkıntı ama tek sorunumuz buymuş gibi davranmayin

kemen
Memur
04 Mayıs 2023 17:52

Herkes kendine göre sıkıntısını Dile getiriyor niye kızıyorsun ki ben 48 yaşındayım çocuklar liseye gidiyor seneye ikinci şarkcıyım.tabiki dile getirecek, önce aile, sanki maşına zam yapıyorlar biz engel oluyoruz, adamlar memura 8 saat fazla günlük diyor bizi dile getiren yok, maaşa bak çalışma saatlerine bak ama kimse dillendirmiyor, dilendirsende bir işe yaramıyor, sen öyle başlık aç sahada destek verelimmmm.

memur5557
Yasaklı
04 Mayıs 2023 18:36

Sen kaç yaşındasın evli ve çocuklu eşyalı mısın evin var mı bilmiyorum. Herkes 40-45 yaşından sonra düzenini bozup büyümüş düzen kurmuş çocukları ile evini çocuk çoluğunu her şeyi bırakıp bi ton nakliye masrafı verip eşyalarını kırıp başka bir yere gitmek istemiyor demek ki.

Başlık zaten 2. şark ile ilgili. Maaşımızın azaldığına dair bir sürü başlık var ve onlara da yazıyoruz.

Sen 2. Şark haksızlığını savunup Ücret haksızlığını niye savunmuyorsunz diyorsun.

Kendinle çelişiyorsun.

Sonra çıkan bi kanun geriye uygulanamaz. Madem birden çok şarka gönderilmek isteniyor bırakın da isteyen Polisler gönüllü olarak gönderilsin. Hem batı da istenmeyen yerler var personel bulamıyoruz diyorlar hemde sonradan çıkan kanun ile herkesi şarka göndermeye çalışıyorlar.

2. şark ihtiyaçtan değil de Polisleri terbiye etmek için çıkartılmış sanki.

Terörün en azgın zamanları olan 92 -93 yıllarında bile tek şark vardı.

Muhalefet 2. şarkı kaldıracağım diyor. Ak parti seçimi kaybederse zaten 2. şark kalkacak.

Neyin kaffasını yaşıyorlar ki. Kendileri kaldırsın oy da kaybetmesin iktidarı da kaybetmesin.

Akın23akin23, 12 ay önce

Nedir sizin bu 2. Şark muhabbetiniz ya bi bitmediniz. Sizin yüzünden 1 cm yol alamayiz. Bir önce aldigin maaşa bak ona isyan et, adam yerine konmuyorsun ona isyan et ama yok 2. Şark da 2. Şark .ben seneye 2. ye gidecem imkan olursa. Insalllh 3 de gelir 4 de gelir bi bitmediniz . Önce diğer memurlarla aldigin parayı gördüğün saygıyı mukayese et. Tamm 2. Şark da bir sıkıntı ama tek sorunumuz buymuş gibi davranmayin

rasim1903
Memur
04 Mayıs 2023 19:11

Ne 2. Ne 3. Bir dünya bişey kalkmış polise inmiyor.
Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi