Editörler : swat3410E.Kayı Han
«6789101112131415161718

kaptanzen
Memur
12 Ekim 2021 16:44

Sadece kulağa baktı diye hatırlıyorum

kaptanzen
Memur
12 Ekim 2021 16:46

İstihbarat siber bilişim koruma daire Cumhurbaşkanı koruma

fahrinaytt, 3 yıl önce
Hangi birimler geldi sene sonunda hocam

kaptanzen
Memur
12 Ekim 2021 16:47

Söylersin komserine olur yani..

denizhakann, 3 yıl önce

spordan sonra buz yapma ımkanımız oluyor mu okulda ? tesekkurler

adaypols
Kapalı
12 Ekim 2021 16:49

kaptanzen kardeşim benim sol omuzmda sorun var çıkıyor omuzum savunma dersinde çıkarsa okuldan atılma durumum olurmu hocam

kaptanzen
Memur
12 Ekim 2021 17:33

Atilmassin kardeşim oradaki komiserler seni atmak için değil kazanmak için uğraşıyorlar rahat ol bir şey olmz bizim okulda 3 kişinin omzu çıktı meskun mahalde idare edildi bir şekilde

adaypols, 3 yıl önce

kaptanzen kardeşim benim sol omuzmda sorun var çıkıyor omuzum savunma dersinde çıkarsa okuldan atılma durumum olurmu hocam

MrtBlack
Kapalı
12 Ekim 2021 17:53

kaptanzen kardeşim çok faydalı bir iş yapıyorsun işin gücün rast gitsin.

Benim sorum kulak ile alakalı olucak işitme testinde yönetmelik üstü çıkanlar nasıl bir yol izlediler direk elenme sebebi mi çaresi yok mu işitme cihazı kullanan polis var mı?

Teşekkürler

denizhakann
Aday Memur
12 Ekim 2021 18:06

devam eden sakatlıgım oldugu ıcın soruyorum buzla ıdare etmeye calısıcam eger gırersem

denizhakann, 3 yıl önce

spordan sonra buz yapma ımkanımız oluyor mu okulda ? tesekkurler

walljohn
Aday Memur
12 Ekim 2021 18:24

Kaptanzen kardeşim, genel sağlıktan geçip geçmediğimizi öğreniyor muyuz eğitimdeyken?

kaptanzen
Memur
12 Ekim 2021 18:31

Sana şahit olduğum olayı anlatim okulda devrem elendi kulaktan işitme testine girersin eğer yüksek çıkarsa değerler doktor zaten olumsuz yazacak o süreçte intibakta olacağın için istifa etme hakkın var ama istifa edersen mahkemeye verip dönme şansın kalmıyor bizim arkadaşlar beklediler sonuçlar akademi sağlık daire gitti 2 ay sonra bu kulaktan olumsuz alan arkadaşın ilişiğini kestiler sonra kendisi hemen mahkemeye verip yürütme durdurma aldı ve tekrar okula döndü sonra hakem hastaneye gönderildi ama orada da geçemedi ve mahkemeyi geri çekti bu şekilde bir süreç oldu yani işitme kaybı varsa çok zor geçmen işitme cihazı engel kardeşim

MrtBlack, 3 yıl önce

kaptanzen kardeşim çok faydalı bir iş yapıyorsun işin gücün rast gitsin.

Benim sorum kulak ile alakalı olucak işitme testinde yönetmelik üstü çıkanlar nasıl bir yol izlediler direk elenme sebebi mi çaresi yok mu işitme cihazı kullanan polis var mı?

Teşekkürler

kaptanzen
Memur
12 Ekim 2021 18:33

Zaten hastane de herhangi bir poliklinikten olumsuz alıp almadığını görüyorsun onun haricinde her yerden sağlam dahi alsan bi garantisi yok akademi sağlık daire tek tek inceliyor bütün adayların raporları bunun da sonuçlanması yaklaşık 3 ay 4 ay sürüyor bazılarının dosyaları geri geliyor bir daha bakılsın diyor okul bitmesine yakın sağlık dosyası sonuçlanan var yetişmeyen var sağlık işi çok sıkıntılı okulda ama bir sıkıntın yoksa öğrenirsin geçip geçmediğini

walljohn, 3 yıl önce

Kaptanzen kardeşim, genel sağlıktan geçip geçmediğimizi öğreniyor muyuz eğitimdeyken?

MrtBlack
Kapalı
12 Ekim 2021 18:43

kaptanzen saol cevap için kardeşim ama şunu anlamıyorum adamın gözleri bozuk kazanınca gidiyor hastaneye hemen gözleri çizdirip öyle giriyor sağlığa ve geçiyor o anlık kurtarmış oluyor ama bu adamın gözleri görmüyor meslek içindeyken tekrar ilerleyecek ve sürekli çizdirme olayı olmuyor ve gözlük kullanıyor aynı mantık kulakta da olmalı gözlük kullanan polis varsa işitme cihazı kullanan neden olamıyor anlamıyorum farklı yerlerde görevlendirilir masa başı evrak işleri vesaire saçmaymış sistem.

Tyhjk45
Kapalı
12 Ekim 2021 18:43

Benim gözlerim 2 25 ikiside kardeşim eğer kazanırsam okula gitmeden çizdirmemmi gerekiyor Allah korusun genel sağlıktaa başka bi problem çıkarsa diye güvenemiyorum sağlığım yerinde bi problemim yok çok şükür ama ne bileyim iştee örneğin sadece gözümden geçirmediler okuldayken izin veriliyormu çizdirmek için böylee birşey oldumu hiç

kaptanzen
Memur
12 Ekim 2021 18:59

Okuldan sağlam çıkman gerekiyor kardeşim sistem bu elimizden bir şey gelmiyor malasef benim elimden gelen bildiğim kadarıyla yardımcı olmak Allah yardımcınız olsun

MrtBlack, 3 yıl önce

kaptanzen saol cevap için kardeşim ama şunu anlamıyorum adamın gözleri bozuk kazanınca gidiyor hastaneye hemen gözleri çizdirip öyle giriyor sağlığa ve geçiyor o anlık kurtarmış oluyor ama bu adamın gözleri görmüyor meslek içindeyken tekrar ilerleyecek ve sürekli çizdirme olayı olmuyor ve gözlük kullanıyor aynı mantık kulakta da olmalı gözlük kullanan polis varsa işitme cihazı kullanan neden olamıyor anlamıyorum farklı yerlerde görevlendirilir masa başı evrak işleri vesaire saçmaymış sistem.

kaptanzen
Memur
12 Ekim 2021 19:01

Okuldayken de cizdireblrsin intibaktan snra normal de evlere gönderiyorlar o ara yapardın ama bizde göndermediler bu dönem nasıl olur bilmyrm sen kazanınca cizdir bana sorarsan

Tyhjk45, 3 yıl önce

Benim gözlerim 2 25 ikiside kardeşim eğer kazanırsam okula gitmeden çizdirmemmi gerekiyor Allah korusun genel sağlıktaa başka bi problem çıkarsa diye güvenemiyorum sağlığım yerinde bi problemim yok çok şükür ama ne bileyim iştee örneğin sadece gözümden geçirmediler okuldayken izin veriliyormu çizdirmek için böylee birşey oldumu hiç

walljohn
Aday Memur
12 Ekim 2021 19:20

Cevaplar için çok sağ ol kaptanzen kardeşim. Alt çene ileriliği hakkında bir bilgin var mı? Çok dikkat ediyorlar mı ya da problem ederler mi böyle bi şeyi?

kaptanzen
Memur
12 Ekim 2021 19:39

On sağlıktq geçtiysen bir şey olmaz

walljohn, 3 yıl önce

Cevaplar için çok sağ ol kaptanzen kardeşim. Alt çene ileriliği hakkında bir bilgin var mı? Çok dikkat ediyorlar mı ya da problem ederler mi böyle bi şeyi?

denizhakann
Aday Memur
12 Ekim 2021 20:16

kaptanzen gorunmez mıyım ben

kaptanzen, 3 yıl önce

On sağlıktq geçtiysen bir şey olmaz

Tyhjk45
Kapalı
12 Ekim 2021 20:24

Eyvallah kardeşim sagolasin cevabin icin

kaptanzen, 3 yıl önce

Okuldayken de cizdireblrsin intibaktan snra normal de evlere gönderiyorlar o ara yapardın ama bizde göndermediler bu dönem nasıl olur bilmyrm sen kazanınca cizdir bana sorarsan

sadececilekli
Aday Memur
12 Ekim 2021 21:15

Okulda emanete eşya bırakılıyor mu?

adaypols
Kapalı
12 Ekim 2021 22:24

tamam kardeşim çok teşekkür ederim sağolsın burada ilgilenmen çok güzel senin gibi adam lazım teşkilata teşekkür ederim tekrardan.

kaptanzen, 3 yıl önce

Atilmassin kardeşim oradaki komiserler seni atmak için değil kazanmak için uğraşıyorlar rahat ol bir şey olmz bizim okulda 3 kişinin omzu çıktı meskun mahalde idare edildi bir şekilde

Toplam 341 mesaj
«6789101112131415161718

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi