Editörler : ayşegül bgm
«23242526272829303132333435

hilalbcn
Memur
15 Haziran 2019 17:32

En zor kısımda çalışmak zorluyor evet
gzmtk, 5 yıl önce

Bizde acilde başladık 5kisi ne yazık ki kimse memnun değil

yassemn
Aday Memur
19 Haziran 2019 20:08

Ağustosta tediye varmış birde sozlesme yapılacakmış

hilalbcn
Memur
19 Haziran 2019 20:09

Nerden aldınız bilgiyi
yassemn, 5 yıl önce

yassemn
Aday Memur
19 Haziran 2019 20:18

Calistgm hastanedeki bizim bölümün sorumlu müdürü söyledi ayrıca başka hastanede çalışan akrabamiz da aynısını dedi

yassemn, 5 yıl önce

hilalbcn
Memur
19 Haziran 2019 20:38

İnşallah yapılır sözleşme
yassemn, 5 yıl önce

Calistgm hastanedeki bizim bölümün sorumlu müdürü söyledi ayrıca başka hastanede çalışan akrabamiz da aynısını dedi

konyamemr
Aday Memur
20 Haziran 2019 00:21

tediye yatmadi

maas asgari ucret alti yatti ve bayram mesaisi yok

toplu is sozlesmeso sonraso duzelir mi

Nezirebulut
Aday Memur
20 Haziran 2019 18:19

Hiç umudum yok
konyamemr, 5 yıl önce

tediye yatmadi

maas asgari ucret alti yatti ve bayram mesaisi yok

toplu is sozlesmeso sonraso duzelir mi

Paramedic35
Aday Memur
23 Haziran 2019 02:24

Biz hala sisteme düşmedik çkysye neden acaba ?

Pirye
Kapalı
23 Haziran 2019 16:07

Arkadaşlar aylarca bekleyip sonunda pazartesi günü iş başı yaptım.Başladığım hastane yeni temiz güzel yerde buraya kadar sıkıntı yok.Sağlık bakanlığı beni hasta karşılama olarak atadı ama hastane yönetimi hasta karşılama personellerini veri giriş personeli olarak çalıştırma kararı aldığı için o şekilde çalışmaya başladım.Burda ilk sorunumla karşılaştım.Sigorta girişim 4/A üzerinden ve meslek kodum hasta karşılama olarak yapıldı ama ben hastanede veri giriş işini yapıcam.Bu arada bizim gibi ataması yapılanlar memur oldum diye heves etmesin sürekli işçi oluyoruz.Maaşa gelince asgari ücret.Çalışma saatleri sıkıntılı çünkü beklemediğiniz anda nöbet çıkıyor.Insan kaynakları çalışma saatlerini 45 e tamamlamak için mutlaka nöbet çıkartıyormuş.Bununla bilrikte iş yükü fazla üstelik hastane psikolojisi ve yıpranma var.Yani atandım diye sevinirken şimdi çıktığım iş için üzülmüş durumdayım.Saatim belliydi molam belliydi.Içinizde yeni atanan daha başlamamış arkadaşlar var ise her şeyini araştırıp işinizi bırakın o şekilde başlayın göreve.Şunu da ekliyim memur olarak değil sürekli işçi olarak ama memurun işini yapmış olacaksınız.Işe başlayan bir çok arkadaş pişman hiç bişey umduğumuz gibi değil en kötüsüde memur değil sürekli işçi olmak.Insanlar heveslendi çabaladı ama şartları özel sektörden daha zor bunu göz önüne alarak yolunuza devam edin.Herkesin hakkında hayırlısı olsun :)

hilalbcn
Memur
23 Haziran 2019 19:19

Buna başvururken memur alıcaz demediler ki zaten kardeşim daimi işçi alıyoruz isteyen başvursun dediler hangi memur kurayla alınır. Acil yorucu kabul ediyorum onu ama başka türlü devlete girmek mümkün değil ya memur ya işçi başka alternatif yok

Blogprison
Aday Memur
26 Haziran 2019 18:14

Arkadaşım güvenlik gibi bölümler kurayla belirlendi. Kpss sonrası sözlü sınav ile atandı hkvy yani atandığımız bölüm belli.

hilalbcn, 5 yıl önce
Buna başvururken memur alıcaz demediler ki zaten kardeşim daimi işçi alıyoruz isteyen başvursun dediler hangi memur kurayla alınır. Acil yorucu kabul ediyorum onu ama başka türlü devlete girmek mümkün değil ya memur ya işçi başka alternatif yok

Blogprison
Aday Memur
26 Haziran 2019 18:46

Hayırlı olsun itiraz ettiniz mi farklı bir bölümde çalışmanız istendiği zaman? Benden de böyle bir istekleri var daha başlamadım Hasta karşılama ve yönlendirme olarak başlayacağım

Pirye, 5 yıl önce

Arkadaşlar aylarca bekleyip sonunda pazartesi günü iş başı yaptım.Başladığım hastane yeni temiz güzel yerde buraya kadar sıkıntı yok.Sağlık bakanlığı beni hasta karşılama olarak atadı ama hastane yönetimi hasta karşılama personellerini veri giriş personeli olarak çalıştırma kararı aldığı için o şekilde çalışmaya başladım.Burda ilk sorunumla karşılaştım.Sigorta girişim 4/A üzerinden ve meslek kodum hasta karşılama olarak yapıldı ama ben hastanede veri giriş işini yapıcam.Bu arada bizim gibi ataması yapılanlar memur oldum diye heves etmesin sürekli işçi oluyoruz.Maaşa gelince asgari ücret.Çalışma saatleri sıkıntılı çünkü beklemediğiniz anda nöbet çıkıyor.Insan kaynakları çalışma saatlerini 45 e tamamlamak için mutlaka nöbet çıkartıyormuş.Bununla bilrikte iş yükü fazla üstelik hastane psikolojisi ve yıpranma var.Yani atandım diye sevinirken şimdi çıktığım iş için üzülmüş durumdayım.Saatim belliydi molam belliydi.Içinizde yeni atanan daha başlamamış arkadaşlar var ise her şeyini araştırıp işinizi bırakın o şekilde başlayın göreve.Şunu da ekliyim memur olarak değil sürekli işçi olarak ama memurun işini yapmış olacaksınız.Işe başlayan bir çok arkadaş pişman hiç bişey umduğumuz gibi değil en kötüsüde memur değil sürekli işçi olmak.Insanlar heveslendi çabaladı ama şartları özel sektörden daha zor bunu göz önüne alarak yolunuza devam edin.Herkesin hakkında hayırlısı olsun :)

hilalbcn
Memur
27 Haziran 2019 10:51

Atandığımız bölümde kadroda belli bende onu diyorum zaten
Blogprison, 5 yıl önce

Arkadaşım güvenlik gibi bölümler kurayla belirlendi. Kpss sonrası sözlü sınav ile atandı hkvy yani atandığımız bölüm belli.

Paramedic35
Aday Memur
27 Haziran 2019 18:09

Arkadaşlar biz nisanda dosyalarımızı verdiğimiz günden beri daha zimmete düşmedik ne yapmalıyız ?

yassemn
Aday Memur
29 Haziran 2019 18:04

Zimmete düşer sabredin .ayrıca memuriyet diye bişey denilmedki ortamı da tahmin etmiş olmak gerekiyordu iş yükü elbet olacaktı.

Danielas
Aday Memur
02 Temmuz 2019 01:09

Arkadaşlar bölümüm klinik destek ve pazar günü çkys bilgilerimde değişiklik oldu. Şuan ne yapmam gerekiyor. Kimse beni aramadı ve hiçbir yerde bir bilgi yayınlanmadı. Ne yapmalıyım?

ÇALIŞMA DURUMUNUZ :

Kadrosunun Olduğu Yerde Çalışıyor

GÖREV YERİ BİLGİLERİNİZ :

GÖREV YERİ TÜRÜ GÖREV YERİ ÜNVAN

KADRO YERİ İSTANBULSOSYALLEŞTİRME BÖLGESİ SÜREKLİ İŞÇİ

1 Adet Görev Yeri Kaydınız Bulunmaktadır.

ZİMMET DURUMU BİLGİLERİNİZ :

Zimmet Kaydı Bulunamadı

enderprm
Aday Memur
02 Temmuz 2019 01:19

prm de sıralaman kaçtı
Paramedic35, 5 yıl önce

Arkadaşlar biz nisanda dosyalarımızı verdiğimiz günden beri daha zimmete düşmedik ne yapmalıyız ?

yassemn
Aday Memur
02 Temmuz 2019 10:08

Ben guvenlgm klinik destek bölümüne yeni personel geldi zimmete düştükçe atama yapiliyo sabredin .Allah emeklerimizmizi zayi etmesin.

hilalbcn
Memur
02 Temmuz 2019 15:25

Ben vgki olarak zimmete düştüğüm de 1 hafta kadar bekledim sonra evime tebligat geldi il sağlık müdürlüğünü aradım görev yerimi söylediler 2 gün sonra görüşmeye git dediler gittim ertesi gün başladım
Danielas, 5 yıl önce

Arkadaşlar bölümüm klinik destek ve pazar günü çkys bilgilerimde değişiklik oldu. Şuan ne yapmam gerekiyor. Kimse beni aramadı ve hiçbir yerde bir bilgi yayınlanmadı. Ne yapmalıyım?

ÇALIŞMA DURUMUNUZ :

Kadrosunun Olduğu Yerde Çalışıyor

GÖREV YERİ BİLGİLERİNİZ :

GÖREV YERİ TÜRÜ GÖREV YERİ ÜNVAN

KADRO YERİ İSTANBULSOSYALLEŞTİRME BÖLGESİ SÜREKLİ İŞÇİ

1 Adet Görev Yeri Kaydınız Bulunmaktadır.

ZİMMET DURUMU BİLGİLERİNİZ :

Zimmet Kaydı Bulunamadı

konyamemr
Aday Memur
11 Temmuz 2019 14:03

aynı şekilde ben de güvenliğim , sizin tediye ve bayram mesaisi yattı mı

yassemn, 5 yıl önce

Ben guvenlgm klinik destek bölümüne yeni personel geldi zimmete düştükçe atama yapiliyo sabredin .Allah emeklerimizmizi zayi etmesin.

Toplam 698 mesaj
«23242526272829303132333435

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi