Editörler : swat3410
21 Kasım 2022 22:31

Trafik sigortası en ucuz
Nerden yaptirabiliriz

Alpayderler
Aday Memur
21 Kasım 2022 23:39

Ankara sigorta

cengiz2034
Aday Memur
22 Kasım 2022 08:22

sigortam nete girip teklif alın

Kadir-29
Şef
22 Kasım 2022 10:56

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.
Ben yaptırmıyorum dikkatli kullanıyorum. Haftada 1 kez ancak arabayı kullanıyorum zaten. İlçede kalıyorum. Kaza yaparsam da parasını öderim. 12 senedir kazam yok şükür

Marcioo
Kapalı
22 Kasım 2022 12:42

Ankara Sigorta emniyet ile anlaşmalı

4kalender
Aday Memur
22 Kasım 2022 12:54

Polis değil de işgüzar 1 jandarma sadece plaka sorgusu yaparsa o zaman büyük sıkıntıya düşersiniz söyleyeyim

Kadir-29, 1 yıl önce
Ben yaptırmıyorum dikkatli kullanıyorum. Haftada 1 kez ancak arabayı kullanıyorum zaten. İlçede kalıyorum. Kaza yaparsam da parasını öderim. 12 senedir kazam yok şükür

Kadir-29
Şef
22 Kasım 2022 12:55

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.
Yapmazsa onun taaa
4kalender, 1 yıl önce

Polis değil de işgüzar 1 jandarma sadece plaka sorgusu yaparsa o zaman büyük sıkıntıya düşersiniz söyleyeyim

Kolluk kuvveti
Yasaklı
22 Kasım 2022 13:05

Ne gibi sıkıntıya düşecek? O an arar sigorta poliçesini kestirir yoluna devam eder.400-500 tl cezası var bişey değil.
4kalender, 1 yıl önce

Mekmeke
Genel Müdür
22 Kasım 2022 13:10

Su sessiz sedasız gelen elektrik li motorsiklet bisiklet görmediği vurduğu an hele bide ölürse sakat kalırsa bak sen cümbüşe milyarlar trilyonlar . Biliyorsun sessiz sedasız aracın önüne nasıl da fırlıyorlar. Hele bide oğlum kızım arkadaşım acil gel ya da çocuk çoluk acil hastahane işi olduğunda çok dikkatli kullanırız zaten
Kolluk kuvveti, 1 yıl önce
Ne gibi sıkıntıya düşecek? O an arar sigorta poliçesini kestirir yoluna devam eder.400-500 tl cezası var bişey değil.

Kolluk kuvveti
Yasaklı
22 Kasım 2022 13:12

Yukarda ki arkadaşın "jandarma sorgu yaparsa büyük sıkıntı yaşarsın" demesi üzerine yukardaki yorumu yaptım.Senin anlatııpın olay farklı bir sıkıntı.
Mekmeke, 1 yıl önce
Su sessiz sedasız gelen elektrik li motorsiklet bisiklet görmediği vurduğu an hele bide ölürse sakat kalırsa bak sen cümbüşe milyarlar trilyonlar . Biliyorsun sessiz sedasız aracın önüne nasıl da fırlıyorlar. Hele bide oğlum kızım arkadaşım acil gel ya da çocuk çoluk acil hastahane işi olduğunda çok dikkatli kullanırız zaten

Mekmeke
Genel Müdür
22 Kasım 2022 13:13

Ne gibi sıkıntı kısmına açıklama yapmıştım:)) tamamdır benim ki genel açıklama olsun
Yukarda ki arkadaşın "jandarma sorgu yaparsa büyük sıkıntı yaşarsın" demesi üzerine yukardaki yorumu yaptım.Senin anlatııpın olay farklı bir sıkıntı.

Starfighter84
Aday Memur
22 Kasım 2022 17:41

Fiyatlar fahiş 2700 TL Başlıyor bu şekilde herkes yaptiramaz

misyon.2010
Müsteşar Yardımcısı
22 Kasım 2022 17:57

Velev ki kaza yaparsan Ankara sigorta nın sigorta ve kaskosunu kapıdan içeri sokan tamirci zor bulursun

Marcioo, 1 yıl önce
Ankara Sigorta emniyet ile anlaşmalı

omresl
Şube Müdürü
22 Kasım 2022 18:34

Olay sadece maddi hasarlı kazayla bitmiyor. Sigorta parasından kacacam diye tüm malvarligin gidebilir. Maddi hasarlı kazaysa karşı tarafın tüm masrafları, yaralamalı ise onun taminati ayrı, ölümlü ise zaten vay haline evini arabanı satsan da ödeyemezsin.
Kadir-29, 1 yıl önce

Legollass
Aday Memur
22 Kasım 2022 18:48

196 TL bişe değil

kubii
Daire Başkanı
22 Kasım 2022 23:53

Sigortasız iki araç gece vakti kavşakta çarpişıp benim arabaya park halindeyken vuruyor. %25 kusurlu olanın sigortası yokmuş. Araç pert oldu. (Tabi kaskom yoktu araç biraz eski modeldi).Ancak paramın %75 ini alabildim. %25 I için 4 yıldır bekliyorum. Icraya verildi. Benim 24 binlik araç 200 bin oldu. 1/4 ü 50 bin lira. Şu an adamdan toplam alacağım 10 bin lira bilemedin 15 bin liradır. Kısacası yapanin yanına kar kaliyor bu işler. Ha memur olsaydı sigortasız aracın sahibi bi şekilde parça parça alırdık. Daha geçen hafta sigorta ve kaskoya 9 bin lira verdim. Sigortaya verecek paranız yoksa binmeyin arkadaş arabaya. Ya da binin şöyle kaskolu bi lüks arabayı pert edin de ömür boyu borç ödeyin.

kubii
Daire Başkanı
23 Kasım 2022 00:08

Özellikle kasko yaptirmak kesinlikle şart. Şu an trafikteki şahin, doğan, toros hatta doblo tipindeki çoğu aracin eminim trafik sigortası yoktur. Zaten bunlar eski olduğundan frenleri falan tutmuyor. Adamlar daha arabanin fren takımına baktiramiyor. Kıçına don alamayacak adam sizce 2500 lira trafik sigortası verir mi? Size carptigi an önce alarlar. Aman polis çağirmayalim falan diye. Siz de acırsınız. Sonra ya yaptirmaz ya da yalandan bi tofaşçı ustaya götürür. Bi bakmışsın o ağlayan kedi kükreyen aslana dönmüş. Mahkemeye gitsen adliye koridorlarinda günlerin geçer. Bi de bu tip adamlarla muhattap olmak zorunda kalirsiniz. En güzeli kaskonu yaptir böyle bi durumda kaskondan paranı al. Sigorta yaptirmayanda gitsin kasko şirketine aslanlik yapsın yapabiliyorsa.

Nasuhbey
Şef
23 Kasım 2022 06:50

Ankara sigortadan gerek yok indirim yapmıyor polsan üyesi olmama rağmen yüzde 35 indirim diyor ee başka sigorta da aynı çıkarıyor. Hanı indirim dedim su An fiyatlar böyle diyor çok yüksek olduğu için indirim yapmıyorlar bilgnz olsn

ahmettx
Aday Memur
23 Kasım 2022 07:37

Adam polis olmuş sigortasız biniyorum diyor. Vay arkadaş:) diyecek çok bir şey de yok aslında.

Enes0335
Aday Memur
23 Kasım 2022 10:38

Arkadaşlar sigorta acentemiz var. Teklif almak isteyen arkadaşlar 553 333 35 03 ulaşabilir iyi günler

tadik
Aday Memur
23 Kasım 2022 11:33

sigorta tahkim komisyonuna başvurdunuzmu

Toplam 56 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi