Editörler : ayşegül bgm

HemsirMert
Kapalı
05 Aralık 2017 13:14

Normal şartlarda yılda 2-3 alım olması gerekirken bu olağan her zaman olan bişeyken biz artık 1yıl içinde atama olcak mı? Sorusuna yanıt aramakla mesguluz. Bizi bu durumlara getirenlerin Abv.

lisans.hemş, 6 yıl önce

İnanin hic bir fikrim yok.su an tek merak ettigim 2018 yili boyunca atama olacak mi olmayacak mi ?

Hakyemeyenler
Kapalı
05 Aralık 2017 14:25

Taseoranlar işçi kadrosuna geçti 4cliler hazıra kondu 4bli oldu, çoğu torpille girip kadroyu elde ettiler, uyumaya devam edelim, bizde emek verip atama olsun diye bekleyelim harika ilerliyoruz, KPSS ye girenler gözardı edilmeye devam edilsin

nurse863
Aday Memur
05 Aralık 2017 14:48

Lise mezunu hemşireyi adam yerine koymuyorlar ama kadro verirken eğitim durumuna bakılmadı bile

Nursee12
Memur
05 Aralık 2017 15:00

Aynen öyle kardeşim bize demedigini birakmayanlar buna sesini cikarmiyorlar ilkokul mezunu olmayanlar 4bli oldu

nurse863, 6 yıl önce

Lise mezunu hemşireyi adam yerine koymuyorlar ama kadro verirken eğitim durumuna bakılmadı bile

kralbenn
Aday Memur
08 Aralık 2017 21:25

okuyana iş yok torpilli işe girmiş üstüne birde kadro veriliyor ayıp günah bee

skorpion83.
Aday Memur
11 Aralık 2017 13:38

biz eşşek gibi çalışalım zor kötek atanalım sonrada torpilli taşeronlar kadroyu alsın . kazandıkları parayı rahat yiyemesinler

Hakyemeyenler, 6 yıl önce

Taseoranlar işçi kadrosuna geçti 4cliler hazıra kondu 4bli oldu, çoğu torpille girip kadroyu elde ettiler, uyumaya devam edelim, bizde emek verip atama olsun diye bekleyelim harika ilerliyoruz, KPSS ye girenler gözardı edilmeye devam edilsin

cılgınradyolog
Genel Müdür
12 Aralık 2017 02:14

Kimsenin ahı kimsede kalmaz. O torpille atananlar kul hakkına giriyorlar, acaba bu torpille girdikleri yerde ebedi hayır görebilecekler mi?

Benim içim rahat KPSS'den iyi bir puan aldım atansamda emeklerimin karşılığını almış olurum, atanamazsam da sıkıntı yok illaki bir iş bulur çalışırız, ama hakkımı kimseye helal etmiyorum bizleri bu duruma düşürenlere karşı.

cılgınradyolog
Genel Müdür
12 Aralık 2017 02:21

Bakan istifasıyla filan olacak işler değil bunlar. Hükumetin işidir bu tür şeyler, ve işine geleni yapıyorlar. Sanmayın ki bu durumdan haberleri yok, bakanlar filan özellikle seçiyorlar.

Şu ana kadar bakanın alım ve bu belirsizlerle ilgili tek konuşması var mı? Zaten ortada konuşacak konu yok. Suni gündem yapıp dikkatleri istedikleri yere aktarıyorlar, bu tarz sorunlar lanse edilmiyor. Bunun sorumlusu medyadır.

Bize, bir şey yapma fırsatı vermiyorlar, her şey kendi istedikleri gibi oluyor kabullensekte, kabullenmesekte onların istedikleri gibi işliyor tüm süreç. Biz ne desek, ne yapsak her şey boşu boşuna.

Toplam 28 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi