Editörler : F16 Gökçen
«57585960616263646566676869

imntss
Aday Memur
23 Eylül 2019 22:53

baska aranan insaat muhendisi duymadım hic bende ya da yazmıyorlar
pusula12, 5 yıl önce

İnşaat mühendisi olup İstanbul merkez ofis için aranan var mı ?

Hjodie
Aday Memur
23 Eylül 2019 23:02

Aslında yöntem çok basit, herkese mail atarsınız olumlu olumsuz otomatik. Olumlu olanlara da dersiniz ki tarihle ilgili sizinle iletişime kurulacaktır. Çok basit.

ahmetabdul
Aday Memur
23 Eylül 2019 23:07

haklısınız insanları gereksiz beklentiye sokuyolar

Hjodie, 5 yıl önce

Aslında yöntem çok basit, herkese mail atarsınız olumlu olumsuz otomatik. Olumlu olanlara da dersiniz ki tarihle ilgili sizinle iletişime kurulacaktır. Çok basit.

tugba0000
Aday Memur
24 Eylül 2019 08:28

Evet ankarada girdim 2 kişi vardı biri ik biri çalışacağımız birimin şefi.Görüşmeler kişiye göre değişiyor sanırım çünkü benden önce giren kişinin yaklaşık 10 dk sürmüştü. Benim 20 dakika kadar sürdü.

imntss, 5 yıl önce
Mulkata ankarada mi girdiniz ve kaç kisi vardı mülakatta? bir de kaç dakika sürdü görüşme?

imntss
Aday Memur
24 Eylül 2019 10:44

insaat muhendisi yok mu hala aranan ankara icin ?

ghnss
Aday Memur
24 Eylül 2019 11:30

hocam size gelen mailde görüşme daveti mi mülakat mı yazıyordu bir de ne zaman dönüt olacak söylediler mi ? 2 tane iş reddettim sonucunda olumsuz derlerse gerçekten üzüleceğim.

tugba0000, 5 yıl önce

Evet ankarada girdim 2 kişi vardı biri ik biri çalışacağımız birimin şefi.Görüşmeler kişiye göre değişiyor sanırım çünkü benden önce giren kişinin yaklaşık 10 dk sürmüştü. Benim 20 dakika kadar sürdü.

ahmetabdul
Aday Memur
24 Eylül 2019 12:02

bugün aranan var mı arkadaşlar

Musta.ffa
Aday Memur
24 Eylül 2019 13:37

Arkadaşlar merhaba bugün 2. Mülakata girdim.Gelen mailde görüşme daveti yazıyordu ama bildiğimiz mülakattı hatta ilk girdiğimiz tanışma ikinci girdiğimiz mülakattı diyebilirim.Yine kendimizi tanıtmamızı üniversitede yaptıklarımı anlatmamızı gittiğimiz kurslar ve onlara anlatabileceğimiz ne varsa bilmek ve bildiklerimizi ölçmek istiyorlar.1 ik ve 2 departman yöneticisiyle katıldım mülakata.Yaklaşık 25 dakika sürdü.Ekimde dönüş yapılacağı söylendi.Ben idari biri için başvurmuştum seçtiğim 3 birim haricinde başka birimin yöneticileriyle tanıştım benim cv min bu bölüm için daha uygun olduğunu söylediler.Öğle yemeğini karşıladıklarını ve kızılaydan şirkete servis olduğunu söylediler.Asgari ücret olduğunu zaten ilk görüşmede söylemişlerdi.Umarım kafalardaki bir çok soruya cevap olmuştur.

muhendıs eem1
Aday Memur
24 Eylül 2019 13:56

Bana da mülakat esnasında bu bölümde çalışmak istediğinize emin misiniz isterseniz başka birimlede görüştürebiliriz dediler.Sizede böyle bir soru yöneltildi mi acaba?

Musta.ffa, 5 yıl önce
Arkadaşlar merhaba bugün 2. Mülakata girdim.Gelen mailde görüşme daveti yazıyordu ama bildiğimiz mülakattı hatta ilk girdiğimiz tanışma ikinci girdiğimiz mülakattı diyebilirim.Yine kendimizi tanıtmamızı üniversitede yaptıklarımı anlatmamızı gittiğimiz kurslar ve onlara anlatabileceğimiz ne varsa bilmek ve bildiklerimizi ölçmek istiyorlar.1 ik ve 2 departman yöneticisiyle katıldım mülakata.Yaklaşık 25 dakika sürdü.Ekimde dönüş yapılacağı söylendi.Ben idari biri için başvurmuştum seçtiğim 3 birim haricinde başka birimin yöneticileriyle tanıştım benim cv min bu bölüm için daha uygun olduğunu söylediler.Öğle yemeğini karşıladıklarını ve kızılaydan şirkete servis olduğunu söylediler.Asgari ücret olduğunu zaten ilk görüşmede söylemişlerdi.Umarım kafalardaki bir çok soruya cevap olmuştur.

Musta.ffa
Aday Memur
24 Eylül 2019 14:05

Hayır çok net bir şekilde tercihleriniz arasında bu bölüm yoktu ama biz size bu bölümü uygun gördük sizin için sorun olur mu dediler.Ama idari kısımlar mühendis ve mimarların mülakatlarının daha farklı bir prosedürde ilerlediğini düşünüyorum.Mesela sabah sadece İK öğleden sonra sadece muhasebe ertesi gün sabah sadece mühendis şeklinde.Çünkü 15 dakikada bir görüşmeye çağarıyorlar ve bu sürede sürekli yöneticiler değişemez.Benden önce ve soran girenlete sorduğumda hepsi benimle aynı birim için görüşmeye geldiklerini söylediler zaten.
muhendıs eem1, 5 yıl önce

Bana da mülakat esnasında bu bölümde çalışmak istediğinize emin misiniz isterseniz başka birimlede görüştürebiliriz dediler.Sizede böyle bir soru yöneltildi mi acaba?

imntss
Aday Memur
24 Eylül 2019 15:03

bende katılıyorum sürekli insanlar değişemez günlere ayırmış olabilirler. bir de ben insaat muhendisi olarak birim tercih etmedim daha dogrusu tercih yapmadim direkt teknik ofis olarak geciyor o yüzden sizden farkli olabilir
Musta.ffa, 5 yıl önce
Hayır çok net bir şekilde tercihleriniz arasında bu bölüm yoktu ama biz size bu bölümü uygun gördük sizin için sorun olur mu dediler.Ama idari kısımlar mühendis ve mimarların mülakatlarının daha farklı bir prosedürde ilerlediğini düşünüyorum.Mesela sabah sadece İK öğleden sonra sadece muhasebe ertesi gün sabah sadece mühendis şeklinde.Çünkü 15 dakikada bir görüşmeye çağarıyorlar ve bu sürede sürekli yöneticiler değişemez.Benden önce ve soran girenlete sorduğumda hepsi benimle aynı birim için görüşmeye geldiklerini söylediler zaten.

imntss
Aday Memur
24 Eylül 2019 15:05

sizin mulakatinizda kac kisi vardi ve nasil ilerledi mulakat teknik şekilde mi?

muhendıs eem1
Aday Memur
24 Eylül 2019 16:19

2 kişi vardı teknik bir soru gelmiyor. Yine üniversitede neler yaptınız bu alanda çalışırsanız iş nasıl ilerliyor ondan bahsediyorlar.

imntss, 5 yıl önce
sizin mulakatinizda kac kisi vardi ve nasil ilerledi mulakat teknik şekilde mi?

muhendıs eem1
Aday Memur
24 Eylül 2019 16:20

arkadaşlar bana özelden numaranızı gönderin whatsapp grubu kuralım.

imntss
Aday Memur
24 Eylül 2019 16:52

ankarada mi girdiniz siz de? ve ik aynı kisi miydi?

2 kişi vardı teknik bir soru gelmiyor. Yine üniversitede neler yaptınız bu alanda çalışırsanız iş nasıl ilerliyor ondan bahsediyorlar.

muhendıs eem1
Aday Memur
24 Eylül 2019 19:19

Ankarada girdim ik farklı idi çünkü farklı ofiste girdim sınava

imntss, 5 yıl önce
ankarada mi girdiniz siz de? ve ik aynı kisi miydi?

muhendıs eem1
Aday Memur
24 Eylül 2019 19:20

Pusula programında olan arkadaşların daha etkin haberleşmesi adına özelden numaralarınızı göndermenizi rica ediyorum daha etkin haberleşiriz böylece

Tugcee0e0
Aday Memur
24 Eylül 2019 19:23

Sanırım bundan sonra daha aramazlar

sinembozdogan
Aday Memur
24 Eylül 2019 19:40

ararlar ya sanırım hiç bi mimar aranmamış daha

Tugcee0e0, 5 yıl önce

Sanırım bundan sonra daha aramazlar

Tugcee0e0
Aday Memur
24 Eylül 2019 19:47

Ben inşaat mühendisiyim, umarım ararlar ama çokta umudum kalmadı, ik aradım defalarca ama açan yok

Toplam 1364 mesaj
«57585960616263646566676869

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi