Editörler : ayşegül bgm

uzmanbaba
Aday Memur
16 Ocak 2022 14:42

2020/14 atamasında 1 aralıkta tercihler başlatılmıştı. göreve başlama ise 15-21 ocak arasında oldu. 1-2 hafta evrak teslimi için duyuru gelir o zamana kadar tadını çıkarın . Göreve başladıktan sonra pek vaktiniz kalmayacak. Atanan kişilere hayırlı olsun. Allah utandırmasın.

husaysem066
Memur
16 Ocak 2022 17:59

Bazı kişiler psikiyatri raporu vs felan bahsediyor evraklar için. Daha yhgm den evraklar duyrulmadı nasıl bilebiliyorlar bu evrakları önceden ? Ne raporu kardeşim yhgm den önce nasıl biliyorsunuz da psikiyatride şimdiden rapor alıyorsunuz. Biri açıklasın Benim mi kaçırdığım birşeyler var anlamadım bi yardımcı olunya

gezginnurse
Şube Müdürü
16 Ocak 2022 18:23

Off nekadar cahilsiniz siz ya, okumuş etmiş insansınız azıcık bi araştırın, insanlar eski atama duyurularına bakarak o şekilde evrak hazırlıyor

husaysem066, 2 yıl önce
Bazı kişiler psikiyatri raporu vs felan bahsediyor evraklar için. Daha yhgm den evraklar duyrulmadı nasıl bilebiliyorlar bu evrakları önceden ? Ne raporu kardeşim yhgm den önce nasıl biliyorsunuz da psikiyatride şimdiden rapor alıyorsunuz. Biri açıklasın Benim mi kaçırdığım birşeyler var anlamadım bi yardımcı olunya

husaysem066
Memur
16 Ocak 2022 18:25

Oradaki akıl sağlığı beyanı ek 2 formu dolduran yeterli demek istiyor ayrıyetten git rapor al demiyor
gezginnurse, 2 yıl önce

Off nekadar cahilsiniz siz ya, okumuş etmiş insansınız azıcık bi araştırın, insanlar eski atama duyurularına bakarak o şekilde evrak hazırlıyor

Nurse.172
Aday Memur
16 Ocak 2022 19:05

Bir önceki atamada atandım. Hem formu doldurup hem de rapor alman gerekiyor. Bilip bilmeden bu kadar emin konuşma bence.

husaysem066, 2 yıl önce
Oradaki akıl sağlığı beyanı ek 2 formu dolduran yeterli demek istiyor ayrıyetten git rapor al demiyor

gezginnurse
Şube Müdürü
16 Ocak 2022 21:11

İşte eksik okuyup yorumlama Türkçen harika, devletsenin beyanınımı esas alır sağlık raporunda azıcık düşün bakalım

husaysem066, 2 yıl önce

husaysem066
Memur
16 Ocak 2022 21:54

Kardeşim peki bu rapor özellerden alınabiliyor mu ? Çünkü en yakın randevu 1 Şubat diyo
gezginnurse, 2 yıl önce

İşte eksik okuyup yorumlama Türkçen harika, devletsenin beyanınımı esas alır sağlık raporunda azıcık düşün bakalım

husaysem066
Memur
17 Ocak 2022 00:16

Arkadaşlar Aile hekimi veya devletten akıl sağlığı raporu alacaklar için dikkat etmeleri gereken hususu öğrendim. Raporda "Akıl sağlığı yerindedir , Çalışabilir, Çalışmaya Engel bir durum yoktur" ibaresi kesin bulunsun bulunmuyorsa doktora yazdırtın.

husaysem066
Memur
17 Ocak 2022 14:25

CİDDİ CİDDİ BU HAFTA BAŞIDA DUYURU GELMEDİ..
18 Ocak 2022 18:58

hayırlı olsun yayımlandı

Ayşe.leyl
Aday Memur
18 Ocak 2022 19:05

İSteven belgelerde psikiyatri ile ilgili yada sağlık raporu gibi bir şey yazmiyor

ookazi
Aday Memur
19 Ocak 2022 16:54

Arkadaşlar çkys zimmet ekranı çalışmıyor. Bakanlıktan tarafıma SMS geldi. Bugün atandığım hastaneye gittim. Önceki atamalarda ek-2 belgesinde beyan ettiğiniz bilgilerin doğruluğu için adli sicil kaydı, ikametgah belgesi, nuüus kayıt örneği, kimlik fotokopisi ve psikiyatrdan çalışmaya engel olacak hiçbir akıl sağlığı olmadığına dair rapor istenmiş. Ben de diğer evraklarla beraber bu raporu da alıp evrakları hastanenin özlük birimine götürdüm. Ekranlarından zimmete ismimin düşmüş olduğunu söylediler. Evrak teslimi yarın başlayacağı için evrakları yarın alacaklarını ve yarın da sigortanın başlatılıp cuma günü işe başlayabilirsin denildi. Diğer herkes bu şekilde sorabilirler. Darısı diğer tüm arkadaşların başına. Şimdiden herkese hayırlı olsun.

husaysem066
Memur
19 Ocak 2022 16:57

Herkese hayırlı olsun. Ek 2 deki maddelerin belgeli beyanı olmalı unutmayın. Akı lsağlığı raporunu develt hastanesi psikiyatri uzmanından alın. Randevu bulamayacaksınız muhtemelen yakın tarihe. Bende bulamadım ama sağlıköıyım vs yardım istedim biraz doktorla görüştüm araya aldı 5dklık iş hemen veriyor. Hastanenizin özlük birimini arayın kesinlikle Hayırl olsun

ookazi
Aday Memur
19 Ocak 2022 17:01

Ben boşluk bulup randevu aldım. Fakat doktorun oraya gidince rapor için sıra almanıza gerek yok deyip aldığım randevuyu iptal ettiler. Rapor ücreti yatırıp doktorun yanına gittim ve raporumu aldım.

olasiliksiz
Memur
20 Ocak 2022 12:59

Birisi şunu söyleyebilir mi ? Diploma aslı veya sureti yok ise , geçici mezuniyet belgesi de yok ise , e devletten alınan mezun belgesi ikisi yerine de geçmiyor mu , neden iki madde de ayrı ayrı evrak istemişler.

Bu ikilemi bilen var mı

Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi