Editörler : Pangaea
08 Ocak 2021 00:18

25 Ocak'ta 25 bin atama müjdesi

Kaynak: atama bekleyen bir adet öğretmenin imkân ve mümkün arasında sıkışmış yüreği

Yasal Uyarı: Bu bir tahmindir, lütfen sadece resmî açıklamaları dikkate alınız

ilk alımda 25 bin

Haziran'da bi 25 bin daha (2021 mezunları başvuramayacak şekilde)

2019 ve 2020 puanları ile toplamda 50 bin atama

hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah

08 Ocak 2021 00:28

Ya biraz utan artık. Forumu bu şekilde meşgul edip duruyorsun yaklaşık 3 haftadır. Tahmin dediğin bir olur iki olur. Sus be kardeşim... Sus artık ...
08 Ocak 2021 00:30

Bu bir tahmindir yazıp ardından hayırlı olsun yazmış bir de. Ya bu adamlar bence haklı atama yapmama konusunda. Çoğu öğretmenin atanmadan önce psikolojik bir teste alınması gerekiyor.

nevvbahar
Yasaklı
08 Ocak 2021 01:16

ya sabır.... ya sabır... ya sabır.... dalga geçecek başka forum bulun kendinize.. forumdaki mevcut konular kesmemiş kendi özel tahminini yapmak istemiş :))),, bir de dikkat özel tahminimdirciler türedi..ahahhaa

ashil13
Genel Müdür
08 Ocak 2021 03:29

bana bak insanlarla dalga geçmekten utanmıyor musun?

melis.ozel.egitim
Aday Memur
08 Ocak 2021 10:32

ilk alım için 25 bin gelir mi ki

çok bekledik çok emek verdik

inşallah sayı daha yüksek olur

tecrübeli hocalarım sizce tek alım mı olur

ek atama müjdesi gelebilir mi

sistemlink
Şef
08 Ocak 2021 10:41

Herkese kadro var,sana yok şakiirrrr!!!! X))

Ayaz0000
Kapalı
08 Ocak 2021 13:56

Seçim olur başka bir durum olur bilemem denormal şartlarda 2. Atamanın yapılacağını düşünmüyorum. Gerekçe ise esas atama olan şubat atamasından bile ses yok (Yuvarlak cümleleri saymazsak). Geçen sene ücretli ödemesi kesilmedi, ne bilim ek ders kesilmedi ek atama yapıldı. Bunun faturasını şimdi bize mi kesiyorlar diye düşünüyorum.

melis.ozel.egitim, 3 yıl önce

ilk alım için 25 bin gelir mi ki

çok bekledik çok emek verdik

inşallah sayı daha yüksek olur

tecrübeli hocalarım sizce tek alım mı olur

ek atama müjdesi gelebilir mi

Gobel1900
Şube Müdürü
08 Ocak 2021 13:58

Kardeş ücretliyle atamanın ne alakası var. Ücretliye zaten o parayı vereceklerdi.Atıyorsun bari destekli at.
Ayaz0000, 3 yıl önce

Seçim olur başka bir durum olur bilemem denormal şartlarda 2. Atamanın yapılacağını düşünmüyorum. Gerekçe ise esas atama olan şubat atamasından bile ses yok (Yuvarlak cümleleri saymazsak). Geçen sene ücretli ödemesi kesilmedi, ne bilim ek ders kesilmedi ek atama yapıldı. Bunun faturasını şimdi bize mi kesiyorlar diye düşünüyorum.

Faramir66
Şube Müdürü
08 Ocak 2021 14:02

Cool olmak için denormal kullanmış bi de cümle içinde djdjdjdkdkdk ya hadi abi hadi denormal djdjdjdjd

Ayaz0000, 3 yıl önce

Ayaz0000
Kapalı
08 Ocak 2021 14:05

Kardeş ne kadar boş olduğun yazdığından belli. Bir şey biliyorsan yaz biz de bilelim. Ücretliye zaten o parayı vermediler tepki sonrası bu konuyla ilgili bir çalışma yapılıyor diye açıklama yapılmıştı. Bir şey bilmeden gelip burada üslupsuz bir daha konuşma kardeş

Gobel1900, 3 yıl önce
Kardeş ücretliyle atamanın ne alakası var. Ücretliye zaten o parayı vereceklerdi.Atıyorsun bari destekli at.

Faramir66
Şube Müdürü
08 Ocak 2021 14:10

Denormal kelimesini kullandığını görürse ilk atamayı da yapmaz ya. Adama bir şey biliyorsan konuş diyorsun ama senin de hiç-bir şey bilmediğin çok açık. 2 3 yıldır bu forumdasın hala öğrenemedin bir şey sanırım

Ayaz0000, 3 yıl önce

Kardeş ne kadar boş olduğun yazdığından belli. Bir şey biliyorsan yaz biz de bilelim. Ücretliye zaten o parayı vermediler tepki sonrası bu konuyla ilgili bir çalışma yapılıyor diye açıklama yapılmıştı. Bir şey bilmeden gelip burada üslupsuz bir daha konuşma kardeş

Faramir66
Şube Müdürü
08 Ocak 2021 14:12

Geçen senenin ek atama yapılması faturası sana kesilmedi ayrıca ilk 6000 e giremedigin için kendi kendine kesildi

Gobel1900
Şube Müdürü
08 Ocak 2021 14:18

Kardeş anlamadın galiba. Yok ek atama yapılmış bu sene iki atama olmazmış. Yok ücretliye ücret vermişler. Okullar tatil olmasa zaten derse girdiğinde alacaktı o ücreti. Zaten şu an uzaktan eğitimde ders veriyor ücretli. Bununla ne alakası var diyorum. Tabi sen anlayamıyorsun. Sen Ücretliye maaş verdi diye atama yapmayacaklar diyorsun. 2020 de ek atama yapıldı o yüzden bu sene ek atama yapılmaz diyorsun mantık bunun neresinde. 2019 da da ek atama yapıldı 2020 de de ek atama yapıldı o nasıl oldu.Yani yorum yaparken niyetin iyi olabilir ama yine de boş yapıyorsun. Hayır pandemiden dolayı 2.atama olmayabilir falan desen anlayacağım. Yoksa ücretliye verilen 1500 - 2000 liradan dolayı atama yapılmayacak demek akıl karı değil onu söylüyorum. Okey
Ayaz0000, 3 yıl önce

Ayaz0000
Kapalı
08 Ocak 2021 14:30

Bak kardeş fikir sormuş bir hocamız ben de buna cevap yazmışım. Ve dikkat ettiysen ek atama olmaz demişim çünkü esas atama olan şubat atamasından bile ses yok diye gerekçemi belirtmişim. Ekstra olarak da bu sessizlik için geçen sene yapılan şeyler mi etkiledi diye düşünüyorum demişim. Diyorsun ki ücretli ödemesi zaten yapılacaktı. İşte ben de sana diyorum ki zaten yapılmadı. Açıklamasını bile yapıyorum yine de boş yapmaya devam ediyorsun. Sürekli geçen seneyle kıyaslıyorsunuz da niye geçen sene şubat atamasının ilk haberinin Kasım ayında geldiğinden bahsetmiyorsunuz? Burada 3 5 kişi toplanmış boş boş muhabbet derdindesiniz anlıyorum da benim boş zamanım yok. Çok biliyorsanız bu sene şubat atamasından niye ses yok onu söyleyin de bilelim.

Gobel1900, 3 yıl önce
Kardeş anlamadın galiba. Yok ek atama yapılmış bu sene iki atama olmazmış. Yok ücretliye ücret vermişler. Okullar tatil olmasa zaten derse girdiğinde alacaktı o ücreti. Zaten şu an uzaktan eğitimde ders veriyor ücretli. Bununla ne alakası var diyorum. Tabi sen anlayamıyorsun. Sen Ücretliye maaş verdi diye atama yapmayacaklar diyorsun. 2020 de ek atama yapıldı o yüzden bu sene ek atama yapılmaz diyorsun mantık bunun neresinde. 2019 da da ek atama yapıldı 2020 de de ek atama yapıldı o nasıl oldu.Yani yorum yaparken niyetin iyi olabilir ama yine de boş yapıyorsun. Hayır pandemiden dolayı 2.atama olmayabilir falan desen anlayacağım. Yoksa ücretliye verilen 1500 - 2000 liradan dolayı atama yapılmayacak demek akıl karı değil onu söylüyorum. Okey

Faramir66
Şube Müdürü
08 Ocak 2021 14:36

Boş zamanın yok mu dncjdkxkdkd tüm gün burdasın senin de yoksa ölmüş herkes

Ayaz0000, 3 yıl önce

Bak kardeş fikir sormuş bir hocamız ben de buna cevap yazmışım. Ve dikkat ettiysen ek atama olmaz demişim çünkü esas atama olan şubat atamasından bile ses yok diye gerekçemi belirtmişim. Ekstra olarak da bu sessizlik için geçen sene yapılan şeyler mi etkiledi diye düşünüyorum demişim. Diyorsun ki ücretli ödemesi zaten yapılacaktı. İşte ben de sana diyorum ki zaten yapılmadı. Açıklamasını bile yapıyorum yine de boş yapmaya devam ediyorsun. Sürekli geçen seneyle kıyaslıyorsunuz da niye geçen sene şubat atamasının ilk haberinin Kasım ayında geldiğinden bahsetmiyorsunuz? Burada 3 5 kişi toplanmış boş boş muhabbet derdindesiniz anlıyorum da benim boş zamanım yok. Çok biliyorsanız bu sene şubat atamasından niye ses yok onu söyleyin de bilelim.

Faramir66
Şube Müdürü
08 Ocak 2021 14:38

Ayaz hocayı geçen sene sınıfken ne oluyor ne bitiyor diye bakarken yine burda ağlayıp sınav zor diyordu bu senede aynı. Sınava hazırlanmak psikolojisini bozmuş denormal falan da diyor bütün gün burdayken bos zamanım yok diyor. Salın bu arkadaşı konuşsun rahatlasın

melis.ozel.egitim
Aday Memur
08 Ocak 2021 14:59

üsluplar seviyesiz bir öğretmene hiç yakışmıyor güzel insanlar. hepimiz aynı gemideyiz. endişelerimiz ortak. lütfen kırıcı olmayalım. beklentimiz ilk atamada olabildiğince fazla kontenjan. birbirimize destek olalım. rica ediyorum.

iyi niyetle cevap veren kıymetli hocalarıma teşekkür ederim

melis.ozel.egitim
Aday Memur
09 Ocak 2021 17:44

Milli eğitim bakanı son açıklamada tam olarak hangi tarihi işaret etti (ben Ocak sonu Şubat başı gibi anladım)

bir de önceki senelerin 20 bin civarına vurgu yapması ilk alım kontenjanı hakkında bize fikir verir mi

malum süreç uzadı uzamaya da devam ediyor

sizce tek alımda yüksek kontenjan ihtimali var mı

yoksa yine 20 bin + 20 bin yada 25 bin + 20 bin şeklinde iki alım mı yapılacak

Gobel1900
Şube Müdürü
09 Ocak 2021 17:53

Bakan bu ay sonu dedi.Yani en az 40 bini işaret etti. Ama talep edilen daha fazla maliye ve cumhurbaşkanına bağlı dedi ama zaten her sene 40 bin atama yapıyoruz demeye getirdi.
melis.ozel.egitim, 3 yıl önce

Milli eğitim bakanı son açıklamada tam olarak hangi tarihi işaret etti (ben Ocak sonu Şubat başı gibi anladım)

bir de önceki senelerin 20 bin civarına vurgu yapması ilk alım kontenjanı hakkında bize fikir verir mi

malum süreç uzadı uzamaya da devam ediyor

sizce tek alımda yüksek kontenjan ihtimali var mı

yoksa yine 20 bin + 20 bin yada 25 bin + 20 bin şeklinde iki alım mı yapılacak

Gobel1900
Şube Müdürü
09 Ocak 2021 17:55

Pardon bu ay sonu demedi. Bu ay içinde belli olur dedi.
Gobel1900, 3 yıl önce
Bakan bu ay sonu dedi.Yani en az 40 bini işaret etti. Ama talep edilen daha fazla maliye ve cumhurbaşkanına bağlı dedi ama zaten her sene 40 bin atama yapıyoruz demeye getirdi.
Toplam 39 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi