Editörler : oto-danisman-expert
05 Eylül 2019 09:27

Otomatik Arabalar hakkında

Merhaba sayın arkadaşlar aşağı yukarı 10-13 yaşa kadar 45-60 bin TL civarlarında otomatik vitesli

düşük motorlu benzinli bir araç almayı düşünüyorum değerli bilgilerinize ihtiyacım var.

1-Otomatiği sorun çıkarmayacak,

2-Sağlam olmalı; sanayiye fazla sokmayacak,

3-Yedek parça sorunu olmayacak ve yedek parçası fiyatı da uygun olacak

Sizce ne alabilirim? Sedan dan ziyade genelde HB istiyorum, mesela;

-Honda Jazz, City, Civic

-Opel Corsa, meriva, Astra

-WV Polo veya Golf (DSG Şanzımanlı olmayan, eski kasa)

-Ford Fiesta

-Renoult Clio, Megan HB

Aycıca Dizel arabalar masraf çıkarır diyorlar ve dizel arabanın yakıt sarfiyatı daha mı ekonomik?

Bilgilendiriseniz çok müteşekkür olacağım; şimdiden teşekkürler.

avlot
Aday Memur
05 Eylül 2019 10:19

ben de sizin gibi araç arayışındayım...sizden farklı olarak sadece bagajının biraz büyük olmasını istiyorum. hb toyota corolla 1.6 sol benzinli (2005-2007) almayı düşünüyorum. ama hala tam anlamıyla karar verebilmiş değilim...

917-Short Tail
Genel Müdür
05 Eylül 2019 12:55

Nissan note1.6 lpg.

smblts149144
Aday Memur
05 Eylül 2019 21:02

İstanbul'da yaşıyorsanız sizin için en güzel araç 1.6 motorlu bir dizel araçtır :D

07 Eylül 2019 13:44

Otomotik arabalar iyi ama manuel vitesli araçlar gibi keyif vermiyor

byzdcbn605070
Aday Memur
07 Eylül 2019 18:41

Otomatik arabalar güzeldrdir fakat, kişiye göre değişir

mehmet01.21
Aday Memur
12 Eylül 2019 16:16

-Honda Civic hang paketi hangi yılı yardımcı olurmusunuz

akademikbaytar
Yasaklı
12 Eylül 2019 21:18

ille japon otomatik geri kalan otomatiklerin hepsi çöptür. en iyisi japon. en kralı japon diğerleri hurda yığını ama japon mı oooo o bi ayrı çünkü japon.japonsa gözün kapalı al korkma. dünyanın bir numarası japon otomatik. köpeğiniz japon otomatik

MALATYA BATTALGAZİ
Şube Müdürü
12 Eylül 2019 21:24

bak başta almanların çoğu ve diğer markalar japon aisin şanzuman tercih ediyor neden acaba? sorunsuzluk olmasın sakın.

https://www.sekizsilindir.com/2017/04/hangi-marka-hangi-markanin-sanziman-vites-kutusu.html

akademikbaytar, 5 yıl önce
ille japon otomatik geri kalan otomatiklerin hepsi çöptür. en iyisi japon. en kralı japon diğerleri hurda yığını ama japon mı oooo o bi ayrı çünkü japon.japonsa gözün kapalı al korkma. dünyanın bir numarası japon otomatik. köpeğiniz japon otomatik

mehmet01.21
Aday Memur
13 Eylül 2019 13:57

peki japon karar kıldık ama civic hangi paket yada toyota hangi paket dizel mi benzin+lpg mi ??????

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi