Editörler : Lanet
13 Aralık 2018 14:23

Zabıta heyet raporu

Merhaba, başvuru sırasında sağlık beyanında bulunduk sonrasında mülakata çağrıldık mülakattan başarılı olunursa heyet raporu isteniliyor mu yoksa bu şekilde göreve başlanılıyor mu ?

Mahmut122
Aday Memur
13 Aralık 2018 15:44

evet tam teşekküllü hastaneden sağlık kurulu raporu istenir,güvenlik araştırması da olumlu sonuçlanırsa göreve başlamak için yazı gönderirler

Battal11
Aday Memur
13 Aralık 2018 16:08

peki hastanede çok sıkı tutuyorlar mı ve işitme testi yapılıyor mu ?

Mahmut122
Aday Memur
13 Aralık 2018 16:29

Hocam hastaneden hastaneye değişiyor o genelde yoğun hastanedeki doktor bir şikayetin var mı diyor sen yok diyorsun tamam diyor onaylıyor kulak-burun-boğaz için;bazı doktor ise bakabiliyor kontrol amaçlı bu kadarını biliyorum ben de

Battal11, 5 yıl önce

peki hastanede çok sıkı tutuyorlar mı ve işitme testi yapılıyor mu ?

Battal11
Aday Memur
13 Aralık 2018 17:47

teşekkür ederim.

Mahmut122, 5 yıl önce

Hocam hastaneden hastaneye değişiyor o genelde yoğun hastanedeki doktor bir şikayetin var mı diyor sen yok diyorsun tamam diyor onaylıyor kulak-burun-boğaz için;bazı doktor ise bakabiliyor kontrol amaçlı bu kadarını biliyorum ben de

hsynkck77
Aday Memur
13 Aralık 2018 22:05

o işler artık öyle değil doktor sana sağlam verdi diyelim sonrasinda çıkacak tüm sorunlarda tetkikleri isteyen doktor sorumlu.saglik bakanlığı o doktoru denetliyor neden bu adama sağlam dedin yada çürük dedin gel bakalım açıkla diyor.aile hekimi değil bu kaç
Mahmut122, 5 yıl önce

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi