Editörler : supporters.
13 Ekim 2016 10:58

Memur olan birinin öğretim görevliliğine geçişi

arkada?lar memurum. ö?retim görevlili?ine geçi?te istifa mi yoksa muaffakiyet mi gerekli?

19 Ekim 2016 11:12

++

orman05
Şef
20 Ekim 2016 11:12

memurluk mu öğretim görevliliğimi arkadaşlar hangisimantıklı su an memurum öğretim görevlisi olmak sacma olur mu

qwertyas
Daire Başkanı
20 Ekim 2016 11:46

Şehir sıkıntı değilse düz memursanız bir dakika bile düşünmeyin öğretim görevliliğine geçin böyle rahat bir meslek dünya da yoktur. Hemde alınan maaşta Türkiye şartları için yeterince tatminkar. O yüzden torpilsiz girmek imkansız gibi. Bulduysanız torpili affetmeyin.

genco167
Aday Memur
17 Kasım 2016 18:34

akademisyenlık en iyisi ..geçebiliyorsan geç durma

railway66
Şef
30 Kasım 2016 11:39

Arkadaşlar yaş şartı var mıdır öğretim görevliliğinde?Maaş yaklaşık nedir? Bir de akademik personel(doçent profesör) tarafından hor görme vs oluyor mu?Tecrübeli olan bir arkadaş yardımcı olabilir mi?

a.d.a.y
Aday Memur
04 Şubat 2017 23:04

Arkadaşlar merhaba ben de devlet memuruyum. Öğretim görevlisi görevine geçiş yapabilmek için şartlar nelerdir? Belli bir sure deneyim yeterli oluyor mu? Illa ki yuksek lisans yabancı dil de gerekiyor mu

cuneytccc
Aday Memur
14 Şubat 2017 16:30

Kurumların açtığı kadroda istenen nitelikler önemli en az iki yıl hizmet yada yüksek lisans yapıyor olmak temel şart ancak kurumun isteğine bağlı 5 yıl hizmet der ders vermiş olmak der der oğlu der alacağı adamı ismini vermeden nasıl tanıtabiliyor sa o şekilde ilana çıkar bende çabalıyorum ama daha nasip olmadı.

a.d.a.y, 7 yıl önce

Arkadaşlar merhaba ben de devlet memuruyum. Öğretim görevlisi görevine geçiş yapabilmek için şartlar nelerdir? Belli bir sure deneyim yeterli oluyor mu? Illa ki yuksek lisans yabancı dil de gerekiyor mu

zz1907
Şef
15 Şubat 2017 13:12

Her türlü (Adli-İdari) etkili ve sonuç alınan dilekçe yazıp, gerekli emsal kararlar temin ederek, danışmanlık yapan memur emeklisi bir arkadaş.

Türkiye?nin her yerine hizmet veriyor.

İhtiyacı olanların avukatlara para yedirmek yerine değerlendirmesini öneririm.

https://www.facebook.com/safranbolu.arzuhalcilik.7

a happy nurse
Kapalı
16 Şubat 2017 09:03

koşarak uzaklaş

Produss
Daire Başkanı
17 Şubat 2017 22:02

Nşye bu para yemiyormu ?? Reklam yapacak başka yerler bulsana

zz1907, 7 yıl önce

Her türlü (Adli-İdari) etkili ve sonuç alınan dilekçe yazıp, gerekli emsal kararlar temin ederek, danışmanlık yapan memur emeklisi bir arkadaş.

Türkiye?nin her yerine hizmet veriyor.

İhtiyacı olanların avukatlara para yedirmek yerine değerlendirmesini öneririm.

https://www.facebook.com/safranbolu.arzuhalcilik.7

akademisyen 64
Müsteşar Yardımcısı
18 Şubat 2017 11:38

Hayrına yazıyor herhalde

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi