Editörler : crops35
02 Ekim 2017 12:48

Eti maden bandırma, eskişehir kırka

Eti maden Bandırma mı? Eskişehir kırka mı?

Bu işletmeler hakkinda bilgisi olan var mı arkadaşlar

Çalışma saatleri tek vardiyalı mı yoksa 3 vardiyalı mı

Çalışma koşulları nasıl

Proses işçisi tam olarak ne yapar

Lojman servis maaş şartları sosyal olanaklar nasıl

Bu kurumun mulakatlarina giren arkadaşlar varmı mülakatlar da ne soruyorlar

Torna tesviye bölümü ilanına başvuracagim proses işçisi olarak alım yapacak proses işçisi tam olarak ne yapar

Buradan bu kurum hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi şimdiden teşekkürler

02 Ekim 2017 13:27

Bende bilişim bölümünden başvurdum merak ettiğim soruları sormuşlar cevap verirler umarım

donghee
Memur
02 Ekim 2017 13:43

İnşallah bekliyorum hocam bilgilendirme yapan olursa çok memnun olacağız

ayhhan, 7 yıl önce

Bende bilişim bölümünden başvurdum merak ettiğim soruları sormuşlar cevap verirler umarım

yasli_adam
Şef
03 Ekim 2017 09:22

Düz lise proses işçisi alınacakmış işkur başvuru sayfasında meslek eşleştirilemedi diyor acaba daha önce proses işçisi olarak çalışanımı arıyor bilgisi olan var mı?

donghee
Memur
03 Ekim 2017 12:29

Mesleki bilgiye proses işçisi olarak yazıp kaydedeceksin

yasli_adam
Şef
04 Ekim 2017 10:51

teşekkür ederim

vlkn26teknisyen
Aday Memur
07 Ekim 2017 09:00

Hocam ben Eskişehir'de oturuyorum orda çalışmıyom ama alt komşumuz orda çalışıyor vardiyeli olarak gidip gelio 3 vardiye 2014 KPSS'de 80 puanla girmişti ikramiye var ama maaş biraz düşüktü

bumut41
Aday Memur
09 Ekim 2017 11:36

hocam bilişimde mezuniyetiniz neydi

ayhhan, 7 yıl önce

donghee
Memur
10 Ekim 2017 11:47

Eti maden nihai listeye girenler açıklandı arkadaşlar

donghee
Memur
10 Ekim 2017 11:48

Herkes için şimdiden hayırlı olması dileğiyle

slhucr19
Kapalı
10 Ekim 2017 13:49

Hocam nihai listeye nereden bakıyoruz

yasli_adam
Şef
10 Ekim 2017 15:01

88 le kapatmış

donghee
Memur
10 Ekim 2017 16:14

İşkur sitesinden iş basvurularimi tıkla zaten başvurduğun ilanı açıp sol altta yazan nihai listeye tıkla listeyi görürsün kardeşim

slhucr19, 7 yıl önce

Hocam nihai listeye nereden bakıyoruz

11 Ekim 2017 12:57

listeye girdikte mülakat tarihi ve yerine nereden bakacaz bilgisi olan varmı

malik keskin
Aday Memur
12 Ekim 2017 22:27

teblıgat gelir bıde etimadenın sıtesınde yayınlaralr

Ncholas
Aday Memur
18 Ekim 2017 14:47

KPSS puanıyla nihai listeye giren arkadaşlar k.bakmayın bize yedirtmezler.Alınacaklar maden kapsamında listeye giren adaylar arasından alınır ne çabuk unuttunuz AEL 300 işçi.alımındaki usulsüzlüğü ,liyakatsızlığı Maraş'ta yapılan alımda Türkiye geneli giren 5 i geçmedi o yöredeki maden kapsamında müracaat edenleri aldılar zaten bu terörle mücadele belgesi olanlar tam bi başa bela adam kaleme kağıda silgiye dokunmadan askerde almış olduğu ki bunu araştırmış biri olarak ufak tefek işlerde komutanlar tarafından veriliyormuş devletimiz hükümetimiz bu işe el atmalı bu tür işçi alımlarındaki öncelik hakkı denen saçmalığa artık son vermeli KPSS puanlı arkadaşlar bimere cimere yazın hakkımızı yedirtmeyelim

Ncholas
Aday Memur
18 Ekim 2017 14:52

Öncelikli kavramı kaldırılsın onlarda KPSS sınavına girsinler şartlar eşit olursa hakkaniyet sağlanmış olur zaten İşkur alımlarında yaş şartı yok öncelikliler için pek bi kayıp olmaz ??

AHMED İ HANİ
Aday Memur
07 Kasım 2017 16:38

proses işçi nedeir . maaş ve sosyal olanaklar nasıldir?

Murtlu80
Aday Memur
10 Temmuz 2018 21:20

hayırlı akşamlar kırka bor işletme merkezine kadrolu işçi statüsünde girdim ora hakkında bilgi verecek arkadaş var mı lojman durumu vs...

donghee
Memur
10 Temmuz 2018 23:17

öncelikle hayırlı olması dileğiyle kaç puanla girdiniz kuruma Allah hakkında hayırlısını nasip eylesin kardeşim kırka çok küçük bir yer lojmanı var ama ne derecede bilmiyorum çalışanlar Eskişehir den gelen kişilerde var mesafe biraz uzak ama çalışma saatleri 3 vardiya proses işçisi olarak orada bildiğim kadarıyla her işi yapıyor kimyacida teknikerde kaynakçısı da teknisyeni de proses işçisi olarak çalışırlar internetten ara yaparsan kurumu görürsün net olarak maaş şartları devlet kurumları arasında en düşük maaşı veren kurumlardan bir tanesidir en son bildiğim kadarıyla ilk giren kesintiler dusulunce ikramiye hariç 2400 lira aylık alıyor . ikramiye dahil olmak üzere çalışanın eline geçen ortalama olarak 3130 civarında evli çocuklu ise maaş değişkenlik gösterir 2 tam 4 yarım ikramiye var 1 yıl içerisinde iş şartları hafif diye biliyorum Türkiye'de en çok bor işlenen kurum çalışan sayisida bir hayli fazladır diğer Emet Bandırma Bigadiç deki kurumlara göre inşallah hakkında hayırlısı olsun iş hayatınızda başarılar diliyorum
Murtlu80, 6 yıl önce

hayırlı akşamlar kırka bor işletme merkezine kadrolu işçi statüsünde girdim ora hakkında bilgi verecek arkadaş var mı lojman durumu vs...

Toplam 22 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi