Editörler : E.Kayı Han
28 Mart 2023 13:27

İnfaz koruma hamilelik kıyafet yönetmeliği

arkadaşlar 7 aylık hamileyim infaz koruma memuruyum çalışıyorum. yönetmelikte kıyafetle ilgili bi esneklik varmı bilmediğim için soruyorum. personel kalemi de bişey demiyor

Akınk
Aday Memur
28 Mart 2023 14:42

merhaba güncel maaşlarınız nedir

ByAstsubay
Memur
28 Mart 2023 23:29

Sizlerin tmk si olur bir bakın derim

west19
Şef
29 Mart 2023 01:51

11-12
Akınk, 1 yıl önce

Akınk
Aday Memur
29 Mart 2023 11:55

hocam peki çalışma saatleriniz nedir ?

west19, 1 yıl önce
11-12

esmetehan
Aday Memur
29 Mart 2023 12:54

pantolonunu terziye vererek hamile pantolonuna çevirtebilirsin , üzerine daha geniş beden alıp kollarını yine terzide düzeltebilirsin . Yani yönetmelikte bir değişiklik yok bu biraz idarecilerin inisiyatifine bağlı bir şey kadın idareci varsa konuşabilirsin anlayış göstereceklerdir .

gtot
Kapalı
29 Mart 2023 13:02

konuyu açan kıyafet ile ilgili bir esneklik var mı diye sormuş gelmişsin maaşı soruyorsun sen

Akınk, 1 yıl önce

Akınk
Aday Memur
29 Mart 2023 13:21

kardeş senin karın ağrın nedir he ben sanamı sordum ? o sorduğu sorunun cevabını aldı bende sorduğum sorunun cevabını aldım .

gtot, 1 yıl önce

konuyu açan kıyafet ile ilgili bir esneklik var mı diye sormuş gelmişsin maaşı soruyorsun sen

gtot
Kapalı
29 Mart 2023 13:39

benim karın ağrım yok çok şükür. sorduğu sorunun cevabını almadan konuyla mantıksız soru soran sensin

Akınk, 1 yıl önce

kardeş senin karın ağrın nedir he ben sanamı sordum ? o sorduğu sorunun cevabını aldı bende sorduğum sorunun cevabını aldım .

Akınk
Aday Memur
29 Mart 2023 13:40

kardeşim seni ne ilgilendiriyor işine baksana sen

gtot, 1 yıl önce

benim karın ağrım yok çok şükür. sorduğu sorunun cevabını almadan konuyla mantıksız soru soran sensin

gtot
Kapalı
29 Mart 2023 13:49

konu ile alakasız soru soruyorsun üstüne üste çıkmaya çalışıyorsun.. ikmliği kazanırsan Allah çalışma arkadaşlarına sabır versin

Akınk, 1 yıl önce

kardeşim seni ne ilgilendiriyor işine baksana sen

Akınk
Aday Memur
29 Mart 2023 13:58

kardeşim boş yapma lütfen sen beni yargılamadan kendine bak herşeye maydonoz olma

gtot, 1 yıl önce

konu ile alakasız soru soruyorsun üstüne üste çıkmaya çalışıyorsun.. ikmliği kazanırsan Allah çalışma arkadaşlarına sabır versin

gtot
Kapalı
29 Mart 2023 15:38

konuyla alakasız soru sorarak boş yapan sensin

Akınk, 1 yıl önce

kardeşim boş yapma lütfen sen beni yargılamadan kendine bak herşeye maydonoz olma

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi